i errët

Alban Skenderaj - Nen yjet e Tiranes (Backstage) 

Shikime 148 mijë
98% 742 14

Publikuar

 

5 Dhj 2019

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Müzik Türkiye Mix
Müzik Türkiye Mix 29 ditë më parë
Tüm şarkıların şaşırtıcı ve duygu dolu
Delina metushi
Delina metushi 6 muaj më parë
Nuk mbaj mend me as vet sa here te kam degjuare neper koncerte live dhe clabe! Po di qe kuuuuurr su ngopa kuuuurr kuuuurr kurr Alban. Me mungojne koncertet tua, te ty gjei veten, gjei qetesin dhe lumturin shpiretore. Adhurimi im ti 🥰🥰👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Brothers Brothers
Brothers Brothers 9 muaj më parë
sa do doja te isha aty...... ky esht mrekulli
xheni Ziu
xheni Ziu Vit më parë
Hhhhhuh
Florentina Vasi
Florentina Vasi Vit më parë
Me i miri ne bote
Liza Doci
Liza Doci Vit më parë
Albani është njē artist që nuk përshkruhet me fjalë . I këndoftë Zemra tērë jetēn e tij . 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
vasilika koshovari
vasilika koshovari Vit më parë
SA DO DOJA TE ISHA DHE UNE ATY!
TIRANA IME
TIRANA IME Vit më parë
Kengetari me i mire i te gjitha koherave. ELVIS PRESSLY I SHQIPERISE. GOOD BLESS YOU. NA KENAQ ME ZERIN TEXTET MENYREN E INTERPRETIMIT. TE DUAM SHUME
Sokrat Ruka
Sokrat Ruka Vit më parë
Alban meriton cdo fjal te mire nk di me cfar fjale te vlersoj je shum i mire zoti te falt per familjen dhe per gjith ne qe na clodh me zerin tend magjik
Sokrat Ruka
Sokrat Ruka Vit më parë
Alban meriton cdo fjal te mire nk di me cfar fjale te vlersoj je shum i mire zoti te falt per familjen dhe per gjith ne qe na clodh me zerin tend magjik
Begerta Driza
Begerta Driza Vit më parë
WOOOW ..Shume bukur ...Super kengetar 😍😍😍😍😍😍
Marsela
Marsela Vit më parë
Ty te ka kurdis zoti me bukuri me te gjitha ❤️je idhulli im 😍
Elda Toska
Elda Toska Vit më parë
you are the best
Franko Baha
Franko Baha Vit më parë
you are an unseen star artist 😗😗😗😗😗😗💜💜💜💜💛💛💕💕💕💕💗💗💗💫💫💫💫😙😙🤗❤❤💓👑😇😀😙😙😙
Marsilda Basha
Marsilda Basha Vit më parë
❤❤je nje adhurim i vertete nje super artist shume suksese te uroj❤❤
Brikena Hoxhaj
Brikena Hoxhaj Vit më parë
Ka kaq shum arsye per te te adhuruar tyyy❤️❤️si fillim je njeriuu me pozitiv ne bot❤️meriton me shum se kaqqq😍😍
Entela Salaj
Entela Salaj Vit më parë
Me i miri bravo artist i madhe 👏👏🌟🌟⭐⭐🔥
Nadine Ohrem
Nadine Ohrem Vit më parë
Meine Tochter ist 6 Monate und ist nur mit seinen lieder zu beruhigen
Anxhela Nasto
Anxhela Nasto Vit më parë
E jashtezakonshme dhe e mrekullueshme si gjithcka qe ti ben! Perjetesisht me i miri,je me shume se 1000 fjale,faleminderit qe ekziston!❤
Lona Veizi
Lona Veizi Vit më parë
Yll je
blueibabygirl07
blueibabygirl07 Vit më parë
Miriam looks so beautiful 😘💖
blueibabygirl07
blueibabygirl07 Vit më parë
Faleminderit shumë for sharing this!! I love it!!! #dashuri #love #respekt nga amerike
eneida sinani
eneida sinani Vit më parë
Nuk pershkruhet me fjale emocioni kur e perjeton nga afer magjine e zerit te ketij artisti. Nuk ka te dyte si Alban Skenderaj 🙏🙏
M.J .S
M.J .S Vit më parë
suppper
Marinela hysaj
Marinela hysaj Vit më parë
Dhe un nuk jam atjee😭😭sa do doja ta shihja vtm njeher ne jet Albanin nga afer ti je idhulli je me i miri, 😍😍😍😘😘
Jamune Vet
Jamune Vet Vit më parë
Me i miri, me i bukuri, me i talentuari👏👏👏👏
Oriela Hoda
Oriela Hoda Vit më parë
Nje nga netet me te bukura 💙 Super koncerte 🤗
I_am_Esea _Dedej
I_am_Esea _Dedej Vit më parë
Dhe un nuk jam atjee😭😭sa do doja ta shihja vtm njeher ne jet Albanin nga afer ai esht idhulli im
I_am_Esea _Dedej
I_am_Esea _Dedej Vit më parë
Nuk e di sa her ka koncert e marr vesh pasi ka perfunduar
f g
f g Vit më parë
Edhe une😢 Po ku mund ta marrim vesh kur edhe Ku behen kto koncerte
Daniela Ντανιέλα
Me i miri, me i mbrekullushmi, Suksese Alban 😘😘😘😘
Sara L
Sara L Vit më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼
Doris Aliaj
Doris Aliaj Vit më parë
The best ever 😍😍❤❤
Njomëza Halili
Njomëza Halili Vit më parë
Ma i miri ❤️
Valbona Vataj
Valbona Vataj Vit më parë
I mrekulkueshem!
Stelina Musta
Stelina Musta Vit më parë
Super 👌
Mirela Goxha
Mirela Goxha Vit më parë
You are the best ever❣❣❣
Faqja Tjeter