i errët

Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime 2 (Billionaire) 

Shikime 5 mln
74% 38 000 13 000

Lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Elgit Doda
Mix \u0026 Master: Marenglen Boja
Video: Imagine Films

Alban Skenderaj on Istagram:
albanskenderaj

Elgit Doda on Instagram:
elgitdoda

Available on:
open.spotify.com/album/2aYQIo...
music.apple.com/us/album/para...
acromaxmedia.lnk.to/ParajsaIme2

Publikuar

 

19 Qer 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
sokin jon
sokin jon 11 orë më parë
Do me cmendesh akoma me teper oooooooooo Albaaaaaaaaaan ! Sndiej te ngopur ta degjoi 🥰🥰🥰🥰🥰
miri miri
miri miri 23 orë më parë
Albulena Gashi te dua shumë ❤😔 Por nuk mund te arrije tani
Erald Berberi
Erald Berberi Ditë më parë
Nder te paktit akoma qe i ka kenget me tekste te plota!
anila kola
anila kola Ditë më parë
💗💗💗
sokin jon
sokin jon 11 orë më parë
Kot fare
seiom jvony
seiom jvony Ditë më parë
the 87 people who disliked this dont know what real music is like.
Jasmina Kelo
Jasmina Kelo 2 ditë më parë
Si ka mundesi qe kjo kenge ka marre 1.2I unlike ajo eshte super kenge.😊
Ami Kerri
Ami Kerri 2 ditë më parë
hidhe kengen tjeter parajsa 3
miko foin
miko foin 3 ditë më parë
Love your song. Greetings from Sweden
Ervis Shperdheja
Ervis Shperdheja 5 ditë më parë
Cok kyzel buiutiful fantastiko
seiom jvony
seiom jvony Ditë më parë
Njesoj dhe per te dyten , keta qe bejne dislike nuk mbushin, jo jo hicccc
Mimi Mimi
Mimi Mimi 5 ditë më parë
Sounds nice! Greetings from romania🇹🇩❤️
Paolo Muka
Paolo Muka 6 ditë më parë
Top top 💯💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Leda Amz
Leda Amz 7 ditë më parë
Cdo her e perkryer kenga plot kuptim bravo 🥰
Adriana Ramona Sandu
Adriana Ramona Sandu 7 ditë më parë
Super Melodie🥰🥰🥰🥰
wnnalis cioov
wnnalis cioov 7 ditë më parë
Te marin mesim kta “Kengkaret “ e rinj . 😂
EndriDumbo EndriDumbo
EndriDumbo EndriDumbo 7 ditë më parë
Lxkxkxk
Naja niku
Naja niku 8 ditë më parë
Kur kenget e tua sjellin diell ne ditet me shi. #Alban Skenderaj meqe nuk erdhe dot ne Mars 2020 ne Toronto, kur do te vish ketej te lutem?
Monda Bardhi
Monda Bardhi 8 ditë më parë
Duken kengetaret keta na duhen te heqim merzitjen e jo ato Melisa Lindita apo Luana🙈🙈🙈
wnnalis cioov
wnnalis cioov 7 ditë më parë
Si gjithmonë ♥️♥️♥️♥️♥️ të adhurojjjjjjjj♥️
Servis Shop
Servis Shop 8 ditë më parë
Kot fare
bilishu aliss
bilishu aliss 8 ditë më parë
the 87 people who disliked this dont know what real music is like.
dolita windo
dolita windo 6 ditë më parë
the 87 people who disliked this dont know what real music is like.
dolita windo
dolita windo 8 ditë më parë
uh, sa shpejt mbaroi kenga...., super si gjithmone. Faleminderit Alban dhe Elgid !!!
Aria Sheri
Aria Sheri 8 ditë më parë
Njesoj dhe per te dyten , keta qe bejne dislike nuk mbushin, jo jo hicccc
Klei Al
Klei Al 8 ditë më parë
Kjo keng ta shton jeten❤️
bilinas mini
bilinas mini 9 ditë më parë
Cdo here nuk zhgenjen. Muzika e qetesis se shpirtit, kengetari i viti. 🔥
Miranda Kourani
Miranda Kourani 10 ditë më parë
😘😘😘⭐⭐⭐
dolita windo
dolita windo 8 ditë më parë
Ta moj
Petrit Kapaj
Petrit Kapaj 10 ditë më parë
Super
melissa musaraj
melissa musaraj 10 ditë më parë
Sepse muzika e mire eshte si parfumi origjinal që kur e sperkat ndihet esenca qe lë pas .Shija dhe ndjesia qe te jep kjo kenge i ngjason atij flladit te veres qe te perkedhel shpirtin . Parajsa supozohet te jete me njerez si ti Alban me shpirt e mendje te paster.Flm qe egziston e i jep jete muzikes shqiptare per ate te cilen kemi nevoje.❤
bilinas mini
bilinas mini 9 ditë më parë
Po e vërtet qe albani eshtë parajsa vet ama edhe elgiti po ashtu
gioyu comi
gioyu comi 10 ditë më parë
Nese mendon qe do jet iti i vetes be like🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Anxhela B
Anxhela B 10 ditë më parë
Hit 👏👏👏👏👏👏
Stella Kristo
Stella Kristo 10 ditë më parë
Amazing song ! I like the lyrics and the beat !
agjelo agjelo
agjelo agjelo 8 ditë më parë
ελληνίδα?
Anxhela B
Anxhela B 11 ditë më parë
Si gjithmonë ♥️♥️♥️♥️♥️ të adhurojjjjjjjj♥️
abbsnn cose
abbsnn cose 11 ditë më parë
Nje kenge me nje fjalor spikates dhe me fjale te specifikuara per te percjelle thjeshtesi dhe per te treguar qe fjalet jane te thurura me mjeshteri prej artisti. BRAVO CUNA!
gioyu comi
gioyu comi 10 ditë më parë
Shum kenge e bukur por a nuk duhet te fjala persempre te thuhet para siempre
Ελενη Κεριμη
Ελενη Κεριμη 11 ditë më parë
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Juli Fero
Juli Fero 11 ditë më parë
Parajsa je vet ti Alban vetem fjal te cmuara te mburojn nga zemra superrr
a1ver7ocar10s
a1ver7ocar10s 11 ditë më parë
Jennifer López et Rauw Alejandro - Cambia el paso 😍
Alketa Bufi
Alketa Bufi 11 ditë më parë
👍👍
abbsnn cose
abbsnn cose 11 ditë më parë
So wonderful🤩
hoiy vinosa
hoiy vinosa 13 ditë më parë
the 87 people who disliked this dont know what real music is like.
blerta marra
blerta marra 13 ditë më parë
Ta moj
aola wili
aola wili 14 ditë më parë
Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏
Erjona Doko
Erjona Doko 14 ditë më parë
Po e vërtet qe albani eshtë parajsa vet ama edhe elgiti po ashtu
L F
L F 14 ditë më parë
Super!
Xheku Dashi
Xheku Dashi 14 ditë më parë
Super
Elona Kumja
Elona Kumja 14 ditë më parë
🤩👏
aola wili
aola wili 14 ditë më parë
Djema jeni yje🌟🌟
Bate Bate
Bate Bate 15 ditë më parë
Parajsa ime je pergjithmon
Bate Bate
Bate Bate 15 ditë më parë
Shum kenge e bukur por a nuk duhet te fjala persempre te thuhet para siempre
Elton Bulku
Elton Bulku 15 ditë më parë
un ty mor motivim me kte keng per te kaluar sezonin e provimve hahahaha
Rozerta Braho
Rozerta Braho 15 ditë më parë
So wonderful🤩
pəachy_rosè
pəachy_rosè 15 ditë më parë
Ky po qe osht kengtar. mendoni qe hitet qe ben Albani nuk Jan kurr kot. Te lumt Albany.ta dish q jam fansja jote q e Vogel tani jam 13 vjece dhe vertet mendoj se ti je kngtari ma I mir I shqipris.👏👏👏👏👏👏👏👏💜💜🙌
Lumi Shala
Lumi Shala 15 ditë më parë
Nuk na zhgenjen asniher alban te lumte👏🏼👏🏼
Tefta Bicaku
Tefta Bicaku 15 ditë më parë
E preferuari im si gjithmon super i ben kenget 👏👏👏
serry ciok
serry ciok 15 ditë më parë
Shume bukur hiti i kesaaj kenge 👇
Eddy Toraj
Eddy Toraj 16 ditë më parë
E mir !
Matilda Ceka
Matilda Ceka 16 ditë më parë
Te gjith duke folur per albanin.Elgiti e ka zbukuruar kengen💜
Vjola Vilma
Vjola Vilma 16 ditë më parë
👉👈👌👍👍😘
Sejda Rejsi
Sejda Rejsi 16 ditë më parë
shum këngë e bukur👌👌
😀😀😀😀😇😇😇😀😇😀😀😀😀😀😀 gmail . com
Zeri i Albanit Eshte yll prandaj cdo kenge e tij eshte super .like Kush me don keshtu😍😍
Emily An
Emily An 17 ditë më parë
O zot sa e bukur bravo Albano dhe Eglit jeni super qe te dy 🤗🤗🤗❤ .Po ju ca mendimi keni ???😍😍
Gladiola Resulaj
Gladiola Resulaj 17 ditë më parë
O zoot qe je i vetmi qe mban muziken gjalle ne kete vend..pasuri kombetare je Alban Skenderaj..adhurim per te gjithe brezat, bravooo👏👏👏
Efi Gjika
Efi Gjika 17 ditë më parë
Summer hit 😍 Do vi nje moment qe Albani do shkruaj dhe nje kenge per mua ne shqip 😌😅😘
Emily An
Emily An 17 ditë më parë
the 87 people who disliked this dont know what real music is like.
Bianka Schultz
Bianka Schultz 17 ditë më parë
Super Super Hit 2021 Bravo🔥🔥🔥🔥🥰🥰🥰🥰💥💥👍👍🌞
ᎧᏒᎶᎥᏖᎧ
ᎧᏒᎶᎥᏖᎧ 18 ditë më parë
😍🔥🔥
greta zace
greta zace 19 ditë më parë
👌👌👏👏👏👏👏
Eriselda shehaj Eriselda123
Eriselda shehaj Eriselda123 19 ditë më parë
Dhe albani nuk genjen asjneeher dhe sa e pash ket keng direkt like 👇
serry ciok
serry ciok 18 ditë më parë
Super keng
Eriselda shehaj Eriselda123
Eriselda shehaj Eriselda123 19 ditë më parë
Shume bukur hiti i kesaaj kenge 👇
Njazi Bego
Njazi Bego 19 ditë më parë
🤩🤩🤩🥰🥰😘😘😍😍
Emanuel Brahimllari
Emanuel Brahimllari 19 ditë më parë
Pt.2 2021
Jeta
Jeta 19 ditë më parë
Super kenga😍😍
Sidi
Sidi 19 ditë më parë
Keta qe i japin dislike Albanit 100% qe skan degju ndonjeher muzik ne jeten e tyre...
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 19 ditë më parë
like likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Sadete Greca
Sadete Greca 20 ditë më parë
Bravo ,,
FLORDI
FLORDI 20 ditë më parë
aldesk.info/head/f8vfqL2qjIynx40/video.html
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 20 ditë më parë
the 87 people who disliked this dont know what real music is like.
Erlinda
Erlinda 20 ditë më parë
Çifti me i bukur per veshet e mi 🤗🤗
Arjanit
Arjanit 20 ditë më parë
Shum bukur
Boo Boo
Boo Boo 20 ditë më parë
Yll
Boo Boo
Boo Boo 20 ditë më parë
Super keng
Charming nowhere to hide
Charming nowhere to hide 20 ditë më parë
Acaunt Pohne
Acaunt Pohne 21 ditë më parë
Q
Acaunt Pohne
Acaunt Pohne 21 ditë më parë
O
Mareno Mexi
Mareno Mexi 21 ditë më parë
Po te kishte trofe ne estraden e muzikes Albani meriton kupen e champions league
medi tota
medi tota 21 ditë më parë
LIKE KUSH MENDON SE ALBANI DUHET TE NA PERFAQSOJE NE EUROVISION 2022
Vjollca Bajrami
Vjollca Bajrami 21 ditë më parë
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🧚🧚‍♂️🧚🧚‍♂️🧚🧚🧚
Danis Welt
Danis Welt 22 ditë më parë
Ne pergjithesi e degjoj muziken e Albanit. Kete rradhe ia kam bere dislike per shkak te videos. Vajzat minorene nuk kane lidhje me tekstin fare! Edhe muzika vec me mbushe rreshtat. Por per muziken, nuk e kisha marre mundimin me lene koment.
Leda Kuqja
Leda Kuqja 22 ditë më parë
Super kenge ❤️❤️❤️❤️
Sanja Mali
Sanja Mali 22 ditë më parë
Kameramane: Miriam Cani 😂
hen ko
hen ko 22 ditë më parë
the 87 people who disliked this dont know what real music is like.
Sevdi Sulaj
Sevdi Sulaj 22 ditë më parë
Bravooooo
WhiteZone
WhiteZone 23 ditë më parë
kur e keni ne plan per te dale parajsa ime 3???hahahha
Jona Ago
Jona Ago 23 ditë më parë
)%
hen ko
hen ko 22 ditë më parë
Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏
Jona Ago
Jona Ago 23 ditë më parë
J7lUhggcc.. to
Besa Verjoni
Besa Verjoni 23 ditë më parë
Albani I vetmi kengetar qe ja kuptoj fjalet nga fillimi der ne fund.. Faleminderit Alban qe kendon shqip 😂
mikoy huio
mikoy huio 23 ditë më parë
Një këngë vrtet fantastike.
niduoe stre
niduoe stre 23 ditë më parë
Nese mendon qe do jet iti i vetes be like🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
hen ko
hen ko 21 ditë më parë
Nje kenge me nje fjalor spikates dhe me fjale te specifikuara per te percjelle thjeshtesi dhe per te treguar qe fjalet jane te thurura me mjeshteri prej artisti. BRAVO CUNA!
123 456
123 456 23 ditë më parë
Bravo👏👏me te mirët jane bashkuar👍👍
Ani Jaho
Ani Jaho 23 ditë më parë
✨✨👏👏👍👍
Reidi Dyrmishi
Reidi Dyrmishi 23 ditë më parë
Shume keng e bukur
Lida Shosha
Lida Shosha 23 ditë më parë
Super, super
Eneida Mustafa
Eneida Mustafa 23 ditë më parë
❤️😘
Jahje Zebi
Jahje Zebi 23 ditë më parë
Mendoj se kot nuk thone qe je gjeni ne muzik
Eni💕
Eni💕 24 ditë më parë
Hit Pra Hitt ca do mo nga jeta?
Overturn Thrill
Overturn Thrill 24 ditë më parë
uh, sa shpejt mbaroi kenga...., super si gjithmone. Faleminderit Alban dhe Elgid !!!
menti alejo
menti alejo 24 ditë më parë
I vetmi qe kendon ne gjuhen e paster shqipe,, respekte alban
Ptao Tom
Ptao Tom 24 ditë më parë
Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏
Faqja Tjeter
S3VI - Ajo (Official Video)
3:17
Majk x Ledri Vula - Marr
3:42
S3VI - Ajo (Official Video)
3:17
GJESTI - HMM
2:20
Shikime 5 mln
Gold AG - Arusha
3:43
Shikime 160 mijë
Butrint Imeri - Dujem
2:42
Shikime 13 mln