i errët

Alban Skenderaj - Çdo dite nje Shen Valentin (Official Video HD) 

Shikime 2,5 mln
97% 25 000 522

Muzika \u0026 Teksti: Alban Skenderaj
Orkestrim: Julian Feifel
Video: Digitalb

Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/%C3%...
Spotify: open.spotify.com/album/5TnSyS...
Deezer: www.deezer.com/en/album/13179...

Publikuar

 

14 Shk 2020

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Angela Soto
Angela Soto 3 muaj më parë
Ah como LOS AMOOOOO ALBÂNIA 🇦🇱 PEOPLES ❤️🧡💛💚💙🤍🤍🤍🤍🤍🤍❣️✝️✝️✝️✝️✝️✝️✝️✝️🇨🇴🇨🇴🇨🇴
Ali Gjata
Ali Gjata 3 muaj më parë
Kjo eshte nje nga kenget tuaja me te bukura per mua eshte me e bukura.
ermira haxhija
ermira haxhija 3 muaj më parë
"Me ty ç' do dite eshte st Valentine.'" Me keto fjale me kujtuat shen Valentine e bukur qe kalova ❤❤❤ Faleminderit per keto vargje te bukura
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 4 muaj më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤alban skenderaj 1💎💎💙💙💚💚❤❤cdo dit shen valentin
Mixaela Greku
Mixaela Greku 5 muaj më parë
Oo sa këngë e bukur🥰
german 01
german 01 5 muaj më parë
Super keng e adhuroj akoma 🥰🥂
Byshra Kurti
Byshra Kurti 5 muaj më parë
Aseti me i bukur kombetar Shqiptar ! I vetmi Alban Skenderaj !
Dea Shutina
Dea Shutina 5 muaj më parë
😍❤amazing
Πασαϊ Μαρία
Πασαϊ Μαρία 5 muaj më parë
🎈🎁🎈😍😍
🎭BloodXmaN🎭
🎭BloodXmaN🎭 5 muaj më parë
Like kush e ngjin akoma ne 2021 👍
Mia-Sophie
Mia-Sophie 5 muaj më parë
Omg...........
Erida Hatija
Erida Hatija 5 muaj më parë
1 super keng 2 super ze 3 super kengetar 4 Cdo keng e jotja te renqeth mish dhe cdo keng e ka nje domethënie
Vangel Kondraliu
Vangel Kondraliu 5 muaj më parë
❤️❤️❤️💐💐
viti 2021
viti 2021 5 muaj më parë
Shum keng ebukur ❤️❤️❤️❤️
Ambra Çarçani
Ambra Çarçani 5 muaj më parë
😍😍😍
Zani i mirè
Zani i mirè 6 muaj më parë
RESPEKTE pèr kètè ARTIST SHQIPTAR kènaqèsi tè dègjoshè vargjet e bukura nè kèngèt e tij na bènè tè ndihemi KRENAR
Black Panther
Black Panther 7 muaj më parë
Oh zot sa e dashuroj Albanin! E dua pafund! Me zerin e tij ma shkrin zemren!
Brunilda.P
Brunilda.P 8 muaj më parë
Krenari Shqiptare 👍🇦🇱,,♥️
Shkodra Shkodra
Shkodra Shkodra 9 muaj më parë
O zot sa kange e bukur😊
Valentina Koci
Valentina Koci 10 muaj më parë
MREKULLi...AlbanSkenderaj..
Flavio Tanka
Flavio Tanka 10 muaj më parë
Me kete muzik dua te pershendes nje njeri te zemres time qe e dua pa funde ❤Love❤
Shantanu Mokhade
Shantanu Mokhade 11 muaj më parë
Love From India ❤
doni deka
doni deka 11 muaj më parë
Shume fjale te bukura
Andrea Ziu
Andrea Ziu Vit më parë
Michael buble , i vjen anes ahaha
Era Cuka
Era Cuka Vit më parë
Super ! 😍😍😍😍😍😍
Geri Anxhela
Geri Anxhela Vit më parë
Like kush i degjon kenget e Albanit dhe kush e pelqen Alban Skenderaj
THEARLIBOY
THEARLIBOY Vit më parë
Nese luni brawl stars ose clash ju lutem shifni kanalin tim (do bej edhe video te tjera)
Kindle Apapa
Kindle Apapa Vit më parë
O zot ti me shkrin me zerin tend te embel.Je artist i pazevendesueshem!Mbret
Γεωργία Τόντι
🍷🍷🍷🍷🍷🍷🍷🌷🌷🌷
Egla Xhelilaj
Egla Xhelilaj Vit më parë
Nuk na thua o Alban ..aty ne maja ku je ben ftohte????se ky zeri i jot eshte ilac per ne qe jemi ketu poshte💕💕🌠🌠💕💕💕🌠☀️☀️☀️🕊️🕊️🕊️🕊️
Denisiada Malqi
Denisiada Malqi Vit më parë
E adhuroj kete kenge 😍
ILIR SULA
ILIR SULA Vit më parë
Je nje artiste i vertet 👏👏👏👏😍😍😍😍😍
Enirda Shkurti
Enirda Shkurti Vit më parë
Nuk ka te dyt si ty! Super ze!
Isola Doraci
Isola Doraci Vit më parë
Sa me pelqen kjo kenge ❤❤❤❤
Drita Lic
Drita Lic Vit më parë
Super
Shqiponja Perri
Shqiponja Perri Vit më parë
Kengetari me i mire je per mua Alban .Kenget e tua jane fantastike zeri jot me pelqen shume faleminderit qe vazhdon te besh kenge me te bukurat ne bote .Une te adhuroj jeni nje familje e mrekullueshme bravo te duan shume😘😘😍💜💋❤👏👏👏👍👍
Danissa S
Danissa S Vit më parë
❤️❤️❤️
nour duh
nour duh Vit më parë
Can someone please drop the English subs ?
Arlinda Kuqi
Arlinda Kuqi Vit më parë
Perl ska koment 🌟👌
GuilleCC
GuilleCC Vit më parë
Lista e muzikës shqiptare në Deezer këtu: www.deezer.com/playlist/4127744222 Përshëndetje nga Spanja!
Aldi Mahmutllari
Aldi Mahmutllari Vit më parë
Ja vlen ta degjosh
Zaim HOXHAJ
Zaim HOXHAJ Vit më parë
Me një këngë për ty,gjithë natën kam bër dashuri....! Eh mor Alban sa bukur qe I thua dhe i kendon! Po për fat të keq jo çdo femër e ndjen dhe e pranon! Shumica e femrave,shen valentinin e peshojn në dhuratë materiale!!!!!
vladimir nikola
vladimir nikola Vit më parë
O Alban o vellaa si e ka emrin kjo bjondia o vellaaa ??? Mos ri indiferent kur ta lexosh kte koment po me jep 1 pergjigje te paste vllai.
Isidas Page
Isidas Page Vit më parë
Ti qe e shikon kte koment dhe më bën subscribe ZOTI te ruajt ty dhe Familjen tende 🙏❤ me bëni Subscribe te gjith ju lutem te bej 1k sub 😊 Faleminderit ❤❤❤❤
Solei Desar Kadri
Solei Desar Kadri Vit më parë
🥰🥰🥰🤗🤗🤗
L L
L L Vit më parë
Mbret i balladave ❤
Noli Amelia
Noli Amelia Vit më parë
🤩🤩🤩🤩😘😘😍
Lore Xibra
Lore Xibra Vit më parë
Me I miri ne shqiperi
Noli Ramaj
Noli Ramaj Vit më parë
🥰🥰🥰💘💘💘🥂🍾🙏
Giulia giuliana
Giulia giuliana Vit më parë
Sa keq jam kaq pa fat që nuk harrita ta festoj të paketen 1 her ke dit 💔💔💔💔💔💔💔💔
Aurora I-M
Aurora I-M Vit më parë
Super Kënge❤⭐🌹🎊
Sonila Vila
Sonila Vila Vit më parë
muzike shpirti
eluerta mehalla
eluerta mehalla Vit më parë
Je i mrekullueshem ,cte them me shum per ty ❤🥰
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
eluerta mehalla aldesk.info/head/Y7ixnpWUlWa2r4U/video.html futu ndegjo muzik dhe chatoo
Esmeralda Bacja
Esmeralda Bacja Vit më parë
E adhuroj kete kenge degjoj 100 here ne dite
Arjan Arjan
Arjan Arjan Vit më parë
sikur cdo keng e Albanit hit
Klea Prushi
Klea Prushi Vit më parë
Nje muzike super mua me pelqen shume mirjam cani por dhe ti
meser fajer
meser fajer Vit më parë
Shume shume e bukure ⭐⭐⭐⭐⭐
Gersi Shahini
Gersi Shahini Vit më parë
Uiiiiiiii nje mbrekulli🤩🤩🤩
Roland Liko
Roland Liko Vit më parë
Teksti muzika super zeri melodioz ALBANI eshte i paarritshem
Koli Koljan
Koli Koljan Vit më parë
Kenget e Avni lushkes
Minire Rekaj
Minire Rekaj Vit më parë
Alban te lumt je kengetar imir shenvalentin imen per dit per at qe din te dashuroje💋🍎💕💞🍓🌟
Ilir Hida
Ilir Hida Vit më parë
Shumë këngë e bukur. Bravo Alban që na sjell gjithmonë këngë që pëlqehen e këndohen në ç'do moment. BRAVO.
hristinaa
hristinaa Vit më parë
Eshte e mrekullueshme💖
hristinaa
hristinaa Vit më parë
Oo😍
Anxhela Cobo
Anxhela Cobo Vit më parë
Keng per Eurovision
Mattia Bruno
Mattia Bruno Vit më parë
Enrique Iglesias shqiptar.....
Arlis Arlis
Arlis Arlis Vit më parë
❤️❤️❤️❤️
Erick Behari
Erick Behari Vit më parë
Eh sikur vajza qe doje te te donte edhe ty siq e doje ti ate por jeta ndonjehere eshte e padrejte por vuajtja qe perjetove 1 dite kthehet ne force
kristjana😁
kristjana😁 Vit më parë
Saher që dëgjoj të gjitha këngët e albanit. Kam këtë shpreje mos vdeksh kurr. Te dua shum dhe të kam komshi
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
Meri Meri .... aldesk.info/head/Y7ixnpWUlWa2r4U/video.html futu ndegjo muzik dhe chatoo
Ledi Muhameti
Ledi Muhameti Vit më parë
Super video aldesk.info/head/m7yXd6qJaoSlpas/video.html
next next
next next Vit më parë
Kjo thjeshte eshte nje perle. Kjo eshte muzike e vertete dhe me ndjenje.
greta huta
greta huta Vit më parë
🙏🙏✌️♥️💙
eligerta sadja
eligerta sadja Vit më parë
Je artisti më i mire ne shqiperi
Bardha Milla
Bardha Milla Vit më parë
sa bukur o zot.
illyrian eagle
illyrian eagle Vit më parë
Keng e lezet'shme por pak e sforcuar . Ne ket menyre bie ne banalitet .
Lediola Shuli
Lediola Shuli Vit më parë
Super kenge Alban
Hena Kociu
Hena Kociu Vit më parë
Super keng alban urime
Mira Hazizi
Mira Hazizi Vit më parë
Bravo👌👌, jeta me ty esht gjithmon shen valentine, Je gjithmon perfect, i pa arrtshem Alban, lum familja qe te ka, jeni bekim🙏🙏
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
Ki esht linku flm shum na bej subscribe ... aldesk.info/head/ps6ros2MY2mjppc/video.html
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
Tek ki linku qka ta kem dergu necomett futu eja ndegjom muzik se bashku flm shum
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
Mira Hazizi aldesk.info/head/Y7ixnpWUlWa2r4U/video.html futu ndegjo muzik dhe chatoo
Migena Gena
Migena Gena Vit më parë
🙏❤😍
Arjan Beqiraj
Arjan Beqiraj Vit më parë
Alban skrnderaj ..je kengetari me i mir ne bot.
Mateo Lala
Mateo Lala Vit më parë
Like për ALBAN SKENDERAJ kengetari me i mire ne mbare boten💙❤👍
& Nonamme_1111
& Nonamme_1111 Vit më parë
28h,28vite bojm me personi jets qe kam shen valetin bojm per gjithmon 😉💘
Ilia Kroni
Ilia Kroni Vit më parë
Faleminderit per muziken 🙏
kleidi cekrezi
kleidi cekrezi Vit më parë
Je i pa zevendesueshem, e adhuroi c'do tingull qe del nga fryma jote. Vetem vazhdo e kendo per ne qe te duam shummmmm.
Aggeliki Nazari
Aggeliki Nazari Vit më parë
O goddd so beautiful song na prek ne zdo pjes enocioni my favourite artist ❤
Esa Shima
Esa Shima Vit më parë
Shumë e bukur kënga bravo
Sabina Ndoj
Sabina Ndoj Vit më parë
Ur adorable you sing amazing the way how u sing is so awsome so wonderful. Ur wife Miriami is so lucky to have you in her life. Congratiolation Alban. U are one of the most good singers in Albania. And every song u make is a hit and of course are so beautiful songs. PS; I`m from Albanian. Dhe jetoj ne Shqiperi. :* ;;)
Sabina Ndoj
Sabina Ndoj Vit më parë
@Μπλινντ___02 comentet sic e sheh mbajm shok po nk mban ajo qe ka dal tah njaj Chat
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
Sabina Ndoj hmmmm Provoje se problemi esht tek ty .... dil nga youtube dhe futu prap .. dhe na gjej ka keng sipaa deshires dhe chat ahum mir esht ... flm nese na viziton po beje subscribeee ... tash ta dergoj linkun
Sabina Ndoj
Sabina Ndoj Vit më parë
@Μπλινντ___02 nuk m ban mu o shoj me chatu nk e di pse se kam tablet un edhe km provu po nk me ban me shkrujt ty tek chat🤷🏼‍♀️🤦
Sabina Ndoj
Sabina Ndoj Vit më parë
@Μπλινντ___02 ???
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
Sabina Ndoj aldesk.info/head/Y7ixnpWUlWa2r4U/video.html futu ndegjo muzik dhe chatoo
Edita Haziri
Edita Haziri Vit më parë
Idhulli im🙏🌍
Xhuljeta Fetau
Xhuljeta Fetau Vit më parë
👏🏻👏🏻👏🏻
eioshen boboi
eioshen boboi Vit më parë
Happy Valentines Day to the cutest Albanian couple ❤️❤️
Alimeja Gega
Alimeja Gega Vit më parë
Nuk ka si familja skenderaj ! 🎉 urime dhe gezuar
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
Alimeja Gega aldesk.info/head/Y7ixnpWUlWa2r4U/video.html futu ndegjo muzik dhe chatoo
Tixhe Gurra
Tixhe Gurra Vit më parë
Gezuar alban
zt21 official
zt21 official Vit më parë
ke nje ze fantastik
eioshen boboi
eioshen boboi Vit më parë
O Alban o Gjigand😎
Elbjon Mbrostaraku
Elbjon Mbrostaraku Vit më parë
Sepse kjo eshte muzika e ver8 dhe Albani eshte misherimi i kesaj muzike❤❤🎧🎧
User User
User User Vit më parë
Bravo BRAVOOO e SUKSESE të tjera
User User
User User Vit më parë
Jeta me ty është një shan valentin.. Njl KËNGË për ty ta këndoj si dhuratë
Amelia Gega
Amelia Gega Vit më parë
Ti je krenaria e muzikes shqiptare❤gezuar!
abbsnn cose
abbsnn cose Vit më parë
Gezuar shen valentinin te gjithe 😍
Megljan Kanani
Megljan Kanani Vit më parë
abbsnn cose perandaje e ncore gjoksine jashte?? Ta festose??
orjola isufaj
orjola isufaj Vit më parë
I mrekullueshem si gjithmon. Shum tekste te bukura. Kenaqesi te degjosh kenget e tua.😊
Esmeralda Ganci
Esmeralda Ganci Vit më parë
Love this song 💕 je me i miri Alban 🖤
Faqja Tjeter