i errët

Alban Skenderaj - 1000 premtime, Mrekullia 8-të, 24 orë, Duart lart (H. e nje endrre - Kolazh) 

Shikime 689 mijë
99% 12 000 68

Publikuar

 

20 Tet 2018

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Lindita Tringa
Lindita Tringa 18 ditë më parë
bravoopoo
Kledi Bregu
Kledi Bregu Muaj më parë
Mé i miri..
Delina metushi
Delina metushi 4 muaj më parë
Artisti i vertet i tregon vlerat live, dhe ky Artist mban emrin Alban Skenderaj 🥰🥰👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Marigona Ylli
Marigona Ylli 6 muaj më parë
🙋‍♀️🙏 🤩⭐Nr 1 🤴⭐👌👍👏👏👏👏👏
MOZZIK
MOZZIK 6 muaj më parë
Gjithmon do jemi me ty alban ti je nejriu me i mir me ate zerin tend na emocionon me ato kenget e tua ska dit nese nuk i degjoj nat apo dit nuk me ze gjumi pa kenget e tua dhe ne mengjes ska mengjes si nuk i degjoj dhe sidomos se un jam piktore nuk mund te ri pa degjuar kenget e tua nuk me ecen puna kur sikoj se ka dalur shum keq dhe degjoj kenget e tua me japin forc me japin emocione kur degjoj kenget e tua jam shum e lumtur por do kisha deshir te vija ne shqiperi te te takoja kudo qe ta mbash koncertin kam shum deshir te vij sepse un jetoj ne gjermani por kam shum shum shum shum deshir te te takoj shprejsoj nje dit te me realizohet deshira je kengetari i imi i preferuari ti dhe miriami ju dua shum te 2 jeni me te miret ti dhe miriami ❤
Popcorn & Chill
Popcorn & Chill 9 muaj më parë
Artist 👌🙏❤️
Delina metushi
Delina metushi 10 muaj më parë
Oooooooo Alban ti je dashuri,skam cfare them me teper per ty .
denada vangjeli
denada vangjeli 11 muaj më parë
Super kengë super version super artist...kam qënë aty dhe e kam shijuar në max kete super recital tendin dhe nuk do lodhesha t'a degjoja çdo dite...je. Vertete unik artisti im i shpirtit . Luv u💋🥰
Juliana VanBuren
Juliana VanBuren 11 muaj më parë
Hello from Michigan USA ju përshëndesim!!! Great Music!! Beautiful Songs!! 👍💕😊
Marsela Hoxhallari
Marsela Hoxhallari Vit më parë
Ti je artist ,jo shaka!,👏👏
kristjana😁
kristjana😁 Vit më parë
Dhe shum ithjesht ekam në lagje të du shum alban .mëmir që skam qen aty se do luja mënç si edurbuar dotashijoja shum .se un në makin ebëj si eçmendur engrej shum muzikën të adhuroj shum
Meg Meg
Meg Meg Vit më parë
Te dua❤️
Do Mu
Do Mu Vit më parë
Love it 😍❤️
Zinxhira Enkelejda
Zinxhira Enkelejda Vit më parë
Super!😍
Kristina A
Kristina A Vit më parë
BRAVOOOOOOO Alban. Një zë i shkëlqyer. Një zë i veçantë. Μία φωνή γεμάτη και σε εφκαριστι. Good veri Good💖
Kristina A
Kristina A Vit më parë
BRAVOOOOOOO Alban. Një zë i shkëlqyer. Një zë i veçantë. Μία φωνή γεμάτη και σε εφκαριστι. Good veri Good💖
Gerta Ceta
Gerta Ceta Vit më parë
He sounds even better live
Lili Nikolli
Lili Nikolli Vit më parë
Je nje artist i i madh.. Nje ze brilant i veqante dhe i embel.! Mbi te gjitha njeri, bashkeshort e baba i mrekullueshem..!! Si dhe pa dyshim sot jeni kengetari me i mire, i muzikes se lehte Shqiptare.!! Brravo dhe shume suksese ju urojme nga zemra.! 🌹👏🌟❤️🙏!
Anila Docaj
Anila Docaj Vit më parë
I mrekullueshem!😀
Klajdi Duda
Klajdi Duda Vit më parë
Artist je nese deperton ne ndjnja ne shpirtin e njerzeve .ti ke e arrin 100% gjigand
Rivjola Terpo
Rivjola Terpo Vit më parë
Artist unik
Giselda Plaku
Giselda Plaku Vit më parë
Një artist që përcjell emocion te ne,që ndjesinë pozitivitetin motivimin dashurin e përcjellë nëpërmjet notave muzikore.sot që po shkruaj këtë coment jemi në ditët e marsit të 2020 e kjo video është publikuar në 2018 .kjo tregon për fuqinë e një artisti të vetët nuk ka rëndësi sa herë të dëgjojmë për ne emocioni që ti na dhuron në shpirt vjen si për herë të parë .rritet akoma më shumë . Shqipëria dhe shqipëtarët të duan Alban Skenderaj por jo vetem.krenari dhe mirnjohje për një person si tiqë kurrë nuk ndalet dhe kurrë nuk i shteron ajo regji pozitive emocion që na dhuron çdo ditë . faleminderit Alban faleminderit vërtet sepse tekstet e tua janë tekste për shpirt për frymëzim motivim .
Shefiko Hoxha
Shefiko Hoxha Vit më parë
👏👏🥰🥰🥰😇😇
Sokol ahmetaj
Sokol ahmetaj 2 vjet më parë
Bravo alban
matty b xx
matty b xx 2 vjet më parë
Ky eshte koncert live
Music Feels Good
Music Feels Good 2 vjet më parë
Live long alban, Live long 🇦🇱
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci 2 vjet më parë
Premtimet e mija smarojn kurr perjet per dashurin e vertet kenga e mrekullueshme bravo alban mke vjedh historin e jetes
Gjinovefa Drita
Gjinovefa Drita 2 vjet më parë
Kenaqesi te degjosh ty Alban 🤗🤗🤗 artist me plot gojen ..
Ciljeta Gavoci
Ciljeta Gavoci 2 vjet më parë
Sa kengetar i madh je ber me nje vizjon pafund per nje muzik qe ngre pesh shpirtat
Bona bona
Bona bona 2 vjet më parë
Je krenaria e muzikes shqipetare je i pari bravo 👍 je 11111111shhh
Edi Xhelilaj
Edi Xhelilaj 2 vjet më parë
Ka rastet kur fjalet jan te teperta. Ja nje rast i tille. Nje super koncert...sa keq se pash live...Alban wann kommst du nach München?
Dorothea saraj
Dorothea saraj 2 vjet më parë
Je klase , dhe ke nje vajze mbrekullushem Miriam cani .kam qen fan i saj ne gjermani.gjith jeten te lumtur te jeni bashk me engjellin tuaj Amelian
Ledina Myrtaj
Ledina Myrtaj 2 vjet më parë
Tgjithaaa superrr pa fjal✨✨✨✨✨💜💜💜💎
PUNE DORE
PUNE DORE 2 vjet më parë
BRAVO..KENGETAR 1 I KONCERTEVE LAYF.
Lindita Tringa
Lindita Tringa 18 ditë më parë
Artist i vertet.Alban Skenderaj.👏👏👏👏👏💞💞💞👍👍🎀🎀🎀🎵🎶🎵🎤🌹🌹🌹🌺🌺🌺Bravoooooo!
Alma Janko
Alma Janko 2 vjet më parë
Muzike shqiptare 100%
Leta Stana
Leta Stana 2 vjet më parë
I pa arritshem, artist me shpirt.
Noe Agastra
Noe Agastra 2 vjet më parë
Mbrekulli :)
andrea a
andrea a Vit më parë
mrekulli*
Luftar Reci
Luftar Reci 2 vjet më parë
Je i madh
Dritan Feci
Dritan Feci 2 vjet më parë
Nr1
Faqja Tjeter
Alban Ramosaj - Shpirto
2:46
Shikime 403 mijë