i errët

Alban Skenderaj - Kush ta ndien ty aromën (Official Video HD) 

Shikime 2,4 mln
97% 25 000 525

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Greta Fjollaa
Greta Fjollaa 3 ditë më parë
E mrekullueshme 🤗👏👏👏❤
Alessandro Maliqati
Alessandro Maliqati 8 ditë më parë
Innamorata di questa canzone della tua voce.
ALBANA HAXHILLARI
ALBANA HAXHILLARI 9 ditë më parë
DHEMB TRADHTIA,,DHEMB SHPIRTI IM 💔DHEMB NDJENJA E DASHURISE ,,DHEMB DASHURIA 💔
Aziz Dervishi
Aziz Dervishi 9 ditë më parë
Sa e bukur
Arife Ameti
Arife Ameti 12 ditë më parë
❤❤❤woooooooow❤❤❤❤❤
Elsa Ali
Elsa Ali 17 ditë më parë
Kendon shqip dhe esht i vetmi
Lorena Gjonbalaj
Lorena Gjonbalaj 20 ditë më parë
Ni like e ki prej meje
Gena Shkurtaj
Gena Shkurtaj 20 ditë më parë
Zb0fxc ys😄😄
Lindita Tringa
Lindita Tringa 20 ditë më parë
Psh.je o vecante.I madhi Zot te ka ber teketille.nena qe tka linde.Mirjami ka ditur te zgjedhi.lum e lum femijte e tu.qe te kane prind te kane baba.por dhe ne qe i degjojme kenget tuaja.Je nje kengetar brilant.tejet i vecante kendon me ndjenje.flm.flm.qe ekziston.po po flm.te kenaq me ate ze briland.🙌🙌🙌🎵🎶🎻🎼🎹🎷🎧🎸🎺🎤📀🍷🌄🌄🌄🌋🌋🌋🌟🌟🌟👍👍👍👌👌👌💞🌼🌼🌼🌼🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌷🌷🌷🌷.
KOSTIKA LIKOLLARI
KOSTIKA LIKOLLARI 21 ditë më parë
2003-2021 I njejti 🔥🔥 fantastik
Migena Salianji
Migena Salianji 25 ditë më parë
Uuuuuu dhe martesat dhe dobicat me para e prapa😡🤔
Migena Salianji
Migena Salianji 25 ditë më parë
Uuuuueeeeee Mejremja ta merr aromen martesat 2008
TheDragon Boy
TheDragon Boy 27 ditë më parë
Shume komente hironike shikoj tek te tjeret..Je artist Alban je unik shume te vecanta dhe plot dashuri kenget e tua❤❤❤🌹🌹💣🙏🏻🙏🏻
Bruna Corbaxhi
Bruna Corbaxhi Muaj më parë
Bravo bravo
Mel
Mel Muaj më parë
504 dislike 🙄 patjeter duhet te jene fansa perputhsash 😤
Enirda Shkurti
Enirda Shkurti Muaj më parë
Nuk e Di dmth! Ky djal do na prek me cdo kenge qe Ben!
OLA
OLA Muaj më parë
Kjo kenge me ngjason me The Weeknd - earned it
Drita Haliti
Drita Haliti Muaj më parë
Mua ne Love on the brain- Rihanna
Mollas Orketa
Mollas Orketa Muaj më parë
Alban fjalet qe ti i kendon jan fjal qe te prekin shpirtin je i math te rujt zoti yll
Alma Rapusai
Alma Rapusai Muaj më parë
cfar vargje te bejn kraherorin copa
Αννα Κονομι
Αννα Κονομι Muaj më parë
E thjeshte" dhimbje"
Deshira Ruka
Deshira Ruka Muaj më parë
Kenga dhe Albani ,, yll
Rigels Xhaxhollari
Rigels Xhaxhollari Muaj më parë
Oc9 Ntttttf
Teuta Kaceli
Teuta Kaceli Muaj më parë
I vetmi kengetare qe ne cdo kenge gjene vetveten dhe nje ze kaqe te bukur ❤❤
Fabjola Zeqaj
Fabjola Zeqaj Muaj më parë
Suuuuper je i vetmi qe kendon kenge me text .
Rudi Alimeta
Rudi Alimeta Muaj më parë
Ai momenti qe futesh ne ALdesk dhe sheh klikimet e Noyzit 50 milion dhe kto hymne vetem 2 milion,si eshte e mundur?
kelina dema
kelina dema Muaj më parë
Je perle Alban.
Eduart Plaka
Eduart Plaka Muaj më parë
Une nuk rri dot ps i degjuar kenget e albanit cdo dit eshte super te gjigand i muzikes shqiptare e adhuroj.
Blendi Collar l 9pm
Blendi Collar l 9pm 2 muaj më parë
Bravo super
Katerina Kasemi
Katerina Kasemi 2 muaj më parë
😥😥👏👏👏
Noel Dalipaj
Noel Dalipaj 2 muaj më parë
Faleminderit që ekziston
Noel Dalipaj
Noel Dalipaj 2 muaj më parë
Super❤❤😘😘talent
lili
lili 2 muaj më parë
O zot sa bukur
BLACK EAGLE
BLACK EAGLE 2 muaj më parë
I merzitshem si perhere Albani nuk zhgenjen.
Renata Kamami
Renata Kamami 2 muaj më parë
Sa e dhimbshme kush e perjeton ka nje dhimbje né shpirt😢😢 Mu rrenqeth mishi me kete kenge
Sofie Shehi
Sofie Shehi 2 muaj më parë
Alban ti je dhe do mbetesh 1 i muzikes ton ,vazhto keshtu ,bravo .
Lindita Tringa
Lindita Tringa 2 muaj më parë
Kengetar brilante kendon me ndjenje.lum nena qe te ja ritur e mirjami qe te ka.femijt gjithashtu.je sh.i mire si kengetar.e meriton.
Sonja Turtulli
Sonja Turtulli 2 muaj më parë
👏👏👏👏👏👏
Kristina Koxhaj
Kristina Koxhaj 2 muaj më parë
Alban dhe nga vet emri thot gjithcka artisti me i mire i ter koherave
Genti Cuedari
Genti Cuedari 2 muaj më parë
Si gjithmon me imiri 🪙🏆
ILIR SULA
ILIR SULA 2 muaj më parë
Ska dit mos te degjon zerin jot ishalla lart e me lart je nje kengetare i vertet.🙏
Pranvera Tota
Pranvera Tota 2 muaj më parë
Kur do e nxjerresh kengen tjeter
Pranvera Tota
Pranvera Tota 2 muaj më parë
Duhet te na perfaqsoje ne Eurovizion patieter
Pranvera Tota
Pranvera Tota 2 muaj më parë
Kengetari im i preferuar
Sadbere Spahiu
Sadbere Spahiu 2 muaj më parë
Je Këngëtari më i mir Shqiptar ,Respekt !
Nikola Fejzi
Nikola Fejzi 2 muaj më parë
aldesk.info/head/nZXgj7OEaofE1Js/video.html
Rozana Imeraj
Rozana Imeraj 2 muaj më parë
vec duke e degjuar kengen mendon se do zhgenjehesh nga dikush qe e do shume 😥😥😥😥Nuk jetoj dot pa ty 😭😭😭😭😭
Areta Vjero
Areta Vjero 2 muaj më parë
ben robi nje kenge te shemtuar...po ky hic sa vjen me super kenge ben
Ervin Budani
Ervin Budani 2 muaj më parë
😔❤
Farmira Fatm
Farmira Fatm 2 muaj më parë
Si gjithmone i paarritshem ne zhanrin e tij👏
Ergena Kocaqi
Ergena Kocaqi 2 muaj më parë
Edhe sikur t'a kishte tradhetuar Miriami kete, kaq me zemer nuk do ti dilnin fjalet👏👏👏👏👏👑👑
dhimo dhimo
dhimo dhimo 3 muaj më parë
Te faleminderittt alaban per.keto pak min e me cove ne tjtr planet
Sofia Sofia
Sofia Sofia 3 muaj më parë
Vetem mua me ngjason me Colonen zanore" I see Red "te filmit 365 dit?!🤔
next next
next next 3 muaj më parë
O mbret i muzikes shqiptare qe ruan vlerat e muzikes sone te lehte se na mbyti komercializmi e nudizmi neper kenge. Merr miliona klikime mevlani qe ska ze fare e kendon me playback e ky div i muzikes merr kaq pak klikime , sa turp qe ky popull sdin te vleresoje muziken e vertete nga ajo fallco.
Rudina Xhahysa
Rudina Xhahysa 3 muaj më parë
Super super kenge
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari 3 muaj më parë
aldesk.info/head/ZreXhreAqqbXxok/video.html
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari 3 muaj më parë
aldesk.info/head/ZreXhreAqqbXxok/video.html
jurgen xhaferllari
jurgen xhaferllari 3 muaj më parë
aldesk.info/head/ZreXhreAqqbXxok/video.html
Ola Jon
Ola Jon 3 muaj më parë
Le nam a derebardhe edhe ti. Nje ze i bukur si i joti qe kendon vetem balada. Sa te perveluar paska pasur ky vend a ja qi. Na bej ndonje kenge per te qene, hajde tani. Lerja keto "te vdes une per ty, s'jetoj pa ty, mar fryme nga ty" e traplliqe te tilla, pjeshkave kengetare qe kendojne me shale e jo me ze. Boll se na vdiqet me keto baladat tuaja me tekste me shume patetike se romantike.
Florina Lule
Florina Lule 3 muaj më parë
Na bane me u dridh😂😂
Marsida marsi
Marsida marsi 3 muaj më parë
Super perl e Alban skenders kenga me e bukur e viti duhet te jet kjo shuum e ndjer 💞🥰
💖💖💖💖
💖💖💖💖 3 muaj më parë
💗
💖💖💖💖
💖💖💖💖 3 muaj më parë
💝
💖💖💖💖
💖💖💖💖 3 muaj më parë
💖💖💖💖
💖💖💖💖 3 muaj më parë
🌟
💖💖💖💖
💖💖💖💖 3 muaj më parë
🧡
💖💖💖💖
💖💖💖💖 3 muaj më parë
🤍
💖💖💖💖
💖💖💖💖 3 muaj më parë
✨✨
💖💖💖💖
💖💖💖💖 3 muaj më parë
🔥
💖💖💖💖
💖💖💖💖 3 muaj më parë
🔥🔥
💖💖💖💖
💖💖💖💖 3 muaj më parë
😍😍
💖💖💖💖
💖💖💖💖 3 muaj më parë
♥️♥️
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 3 muaj më parë
Kenga me e re e Julit dhe Mevlanit aldesk.info/head/mcS4pJ1kd6C6ln0/video.html
gioyu comi
gioyu comi 3 muaj më parë
Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.
Μιρα Μπαριαμαϊ
Kush mo Kush eshte ajo bushtra
bilinas mini
bilinas mini 3 muaj më parë
kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.
Nini Lumshi
Nini Lumshi 3 muaj më parë
E car mund te thuash perAlban Je i pazevendesushem Nuk ka te dyte Ke nje ze brilliant
gioyu comi
gioyu comi 3 muaj më parë
Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...
bilishu aliss
bilishu aliss 3 muaj më parë
kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.
Anxhela B
Anxhela B 3 muaj më parë
E dashuroj këtë zë ♥️♥️♥️♥️
bilinas mini
bilinas mini 3 muaj më parë
Kong romantike dashurie
Vlore Vlora
Vlore Vlora 3 muaj më parë
Ti dhe shkumbi do bër bashk dhe të qani të dy
gioyu comi
gioyu comi 3 muaj më parë
Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...
Danjela Domi
Danjela Domi 3 muaj më parë
Love this song❤
doire aintu
doire aintu 3 muaj më parë
dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤
bilishu aliss
bilishu aliss 3 muaj më parë
🥺
jona lyto
jona lyto 3 muaj më parë
💖💖💖
Nida Canai
Nida Canai 3 muaj më parë
Je unik, je I pa harritshem,,jan te kota fjalet sepse ti nuk pershkruhesh me fjal,,vetem TI,,,,,,,,,,,
doire aintu
doire aintu 3 muaj më parë
😱🤩😱aldesk.info/head/mpjLqpSLsH7Pt5c/video.html
polimer habili
polimer habili 3 muaj më parë
Je i pa arritshem urime nga zemra🤩🤩🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
doire aintu
doire aintu 3 muaj më parë
Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!
Hajrullah Prokshi
Hajrullah Prokshi 3 muaj më parë
Ic
doire aintu
doire aintu 3 muaj më parë
Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq
Eliza Rraci
Eliza Rraci 3 muaj më parë
Kjo kenge e meriton te jete kolone zanore e ndonje filmi ne hollywood, muzika e kesaj kenge eshte e mrekullushme. Alban je me i miri
doliio volay
doliio volay 3 muaj më parë
😱🤩😱aldesk.info/head/mpjLqpSLsH7Pt5c/video.html
Albana Tahiricakaj
Albana Tahiricakaj 3 muaj më parë
une une mendo\
doliio volay
doliio volay 3 muaj më parë
Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!
E
E 3 muaj më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Mary Beshiri
Mary Beshiri 3 muaj më parë
Respekte gjithmon per ty dhe familjen tende te mrekullueshme Alban ti ke qen dhe je nje kengetaret e mi te preferuar.
Lene Morcaj
Lene Morcaj 3 muaj më parë
Qq
yuoop noke
yuoop noke 3 muaj më parë
Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...
doliio volay
doliio volay 3 muaj më parë
like nse ky eshte pasuri e gjith shqiptare ❤❤❤❤
Klodian Osmani
Klodian Osmani 3 muaj më parë
Kong romantike dashurie
Pol Hasanlliu
Pol Hasanlliu 3 muaj më parë
S gjeje dot ndonjë më të bukur se kaq për klipin?!!!!
Aurela AP
Aurela AP 3 muaj më parë
🥺
yuoop noke
yuoop noke 3 muaj më parë
muzika e vjedhur nga “Sail”
Shauka Hodan
Shauka Hodan 3 muaj më parë
Mos e the zemren time dy her Bravo grande alban ❤
doliio volay
doliio volay 3 muaj më parë
Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣
Joli Hoxha
Joli Hoxha 3 muaj më parë
Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!
Shauka Hodan
Shauka Hodan 3 muaj më parë
👏👏👏👏💯💯💯
Anila Gega
Anila Gega 3 muaj më parë
😱🤩😱aldesk.info/head/mpjLqpSLsH7Pt5c/video.html
Shauka Hodan
Shauka Hodan 3 muaj më parë
Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣
Galerdina Derka
Galerdina Derka 3 muaj më parë
Je me i miri ne gjithe boten Zoti te bekoft ty dhe familjen tende te bukur suksese suksese 🙏🙏
Shauka Hodan
Shauka Hodan 3 muaj më parë
aldesk.info/head/hc_dmtKhhWmqrqc/video.html
Klajdi Karavidha
Klajdi Karavidha 3 muaj më parë
Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq
Faqja Tjeter
Alban Skenderaj - JETE
3:05
Alban Skenderaj - Jolie
3:08