i errët

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Bukuri e frikshme / Let me die with you / Ende ka shprese ( Live) 

Shikime 568 mijë
99% 63 000 143

Nga Koncerti “Hapesira e nje endrre”

Publikuar

 

20 Tet 2018

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Anita G
Anita G Muaj më parë
E lindur ne Shqipëri e rritur ne Greqi e rritur me muzik greke por asnje muzik apo gjuhe nuk esht ma e bukur sa e jona gjuha Shqipe, Kengtaret ma te mir dhe te preferuarit e mij Mirjam Cani ♡ Alban Skenderaj
Migena Cinari
Migena Cinari Muaj më parë
Jeni cifti me i mire qe kam pare ju adhuroj
majlinda bardhi
majlinda bardhi Muaj më parë
Jeni cift i shkelqyer. Mbani njeri tjetrin . Te mos ju rriter mendja.
adela gjokaj
adela gjokaj 3 muaj më parë
Nje cift i vertet me te gjitha vetite 🙏⭐⭐💯
mimoza gjermani
mimoza gjermani 4 muaj më parë
👑👑Qifti i mrekullueshem jeni kengtar te mrekullushem jeni oj zemraaa u gzofshit gjiton Ju duamm nga Kosova ♥️♥️
kalia komanaku
kalia komanaku 4 muaj më parë
Who else is here:Date. 9.03.2021❤👑👑🙏 I just want to say::BOTH of you GUYS are AMAZING ❤❤❤💯💯💯💯👑🙏
kalia komanaku
kalia komanaku 4 muaj më parë
GOD KEEPS BOTH of you BLESSED ❤👑 BOTH of you GUYS are BIG STAR,much Love from LEICESTER ❤👑👑💯🙏🙏💯❤
Balle Katorri
Balle Katorri 5 muaj më parë
super jeniiiiiiii ska si juuuuuuu😍👏👏👏👏
SuperBook Forever
SuperBook Forever 5 muaj më parë
Kur i shof te 2 te eshte shtim jete Albani +Mirjami =Perfekt 💙💙💙💙😍
dorjan Tartaraj
dorjan Tartaraj 5 muaj më parë
Shum bukur Ska Kut vej me yll mirjami fustani yll te heq trurin vdes per fustani e kuq
b
b 5 muaj më parë
Me te miret 👏👏super
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 6 muaj më parë
1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤💔💔emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💟💞💘💕💖💝💗❤❤💔💔1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💖💝❤💗💓💟💞💘💕❣💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💎💎💙💙💚💚🌴💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚
Zani i mirè
Zani i mirè 6 muaj më parë
RESPEKTE janè kèngètar qè vèrtet meritojn emrin ARTIST tè Merituar tè Popullit Shqiptar
Luljeta Xhani
Luljeta Xhani 6 muaj më parë
Sa te mire jeni te dy ❤❤
MOZZIK
MOZZIK 6 muaj më parë
2 kengetaret me te preferuar jeni ju dhe do te mbeteni me gjith ate pse jeni me te miret kengetar e vendosa ne profilin tim foton tuaj
Klementina Onuzi
Klementina Onuzi 7 muaj më parë
Like kush e degjon ne 2021
Arlind Musabelliu
Arlind Musabelliu 7 muaj më parë
Shume bukur Albab dhe Miriami🌹🌺💝❤🥰😘😍🤩🎁🎀
Lira Triço
Lira Triço 7 muaj më parë
Jeni yje qe te dy urimet me te mirs nga zemra
Bojana Pesic
Bojana Pesic 9 muaj më parë
❤️❤️♾
Blue Moon
Blue Moon 10 muaj më parë
❤️❤️❤️
tusha edlira
tusha edlira 11 muaj më parë
Jeni te mrekullushem qe te dy . Keshtu qofshi perhere u plakshi bashke😍👏👏👏
Dina Veliaj
Dina Veliaj 11 muaj më parë
❤❤❤❤❤❤
Antonjomatishi Antonjo matishi
Super kenge👍👍👍💖💖💖
My tarara
My tarara Vit më parë
Bukuroshat numer 1. Ne shqiptari shum rrespekt.....🌷⚘
Kristina Balla
Kristina Balla Vit më parë
Jeni mrekullia vet!
Aida Elezi
Aida Elezi Vit më parë
🥰🥰
Miranda Prifti
Miranda Prifti Vit më parë
Siete meravigliosiiiiiiiiii, complimenti,belli e bravi.❤️❤️❤️👍👍👍
Suzan Gerbeshi
Suzan Gerbeshi Vit më parë
Bravo!!!! 👏🏻 AMAZING!! 🌹🌹🌹
Giselda Plaku
Giselda Plaku Vit më parë
Kush mendon që Albanitë jet pjesë e eurovision 2021 likr ❤️
Giselda Plaku
Giselda Plaku Vit më parë
Nje ndër çiftet që përveç mirësi janë frymëzim ❤️❤️
Alda Mimini
Alda Mimini Vit më parë
🤩🤩💥💥💫💫🌹🥀⚘🌹🥀🌺🌼🌷🌸
Delina Metushi
Delina Metushi Vit më parë
Ju duaaaaaaaaaaaaa juuuuuuu duaaaaaaaaa o mrekullit e ketij planeti o zot sa ju dua 😥😥😥😥😥😥
Tana Rrapa
Tana Rrapa Vit më parë
O zot ky cifte eshte i mbrekullushem
blueibabygirl07
blueibabygirl07 Vit më parë
4.3.2020 sa bukur 💖💖💖🥰💖🥰💖🎶🎵💖🇦🇱💖🇦🇱💖 dashuri nga Amerika 😘
Landa Memia
Landa Memia Vit më parë
Nqs dashuria do kishte emer do ti vija emrin tuaj 💕
Irma Mezini
Irma Mezini Vit më parë
I paarrire komplimente
Estela Arado
Estela Arado Vit më parë
Baeitiful
Silva Pavaci
Silva Pavaci Vit më parë
Artiste te vertet!
Arilda Dauti
Arilda Dauti Vit më parë
❤❤😇😇
Gesti Murollari
Gesti Murollari Vit më parë
Shume bukur
Reil Kumanaku
Reil Kumanaku Vit më parë
Kengetaret me te mire qe ka shqiperia
Emanuela Hoxha
Emanuela Hoxha Vit më parë
Alban nje nje kengetar i pa aritur nga asnjeri
Fer Mifta
Fer Mifta Vit më parë
Shum shum te bukur miriam je ikona e muzikes se bashkue me albanin te adhuroj shum shum
xheni Ziu
xheni Ziu Vit më parë
Gggghhu
xheni Ziu
xheni Ziu Vit më parë
Ggh
Amelia Gega
Amelia Gega Vit më parë
Jeni si dy yje qe nuk ndaloni se shkelqyeri.Jeni te papare.
Amelia Gega
Amelia Gega Vit më parë
Jeni te mrekullueshem.Asnje cift nuk eshte si ju.
L London
L London Vit më parë
Çifti me i shkelqyer . Suksese te metejshme. Ju uroj me shpirt jete te lumtur dhe te gjate, Jeni super perfect.Respekte pa fund per Ju ⭐⭐💎💎💏❤️❤️
Euglena Dervishi
Euglena Dervishi Vit më parë
Me te miret. Jeni adhurim dhe shembull❤❤
Bbb Vbb
Bbb Vbb Vit më parë
Bukur. gjithe hijeshi cifti.jeni te mrekullueshem.zeri magjia dhe komunikimi qe keni.
Elisabeta Cekaj
Elisabeta Cekaj 2 vjet më parë
Dy këngëtarët më të mir në Shqipërinë tonë që është mbushur me njerëz dhe kengetar fallco si ze ashtu dhe pamjen ja ber vetëm plastike.urime shum bukur jeni të pa arritshëm.
Enkelejda Vathaj
Enkelejda Vathaj 2 vjet më parë
Fantastik 🌟🌟❤❤
Valon Hashani
Valon Hashani 2 vjet më parë
Kush bënë dislike me te vërtet ska lidhje me muzikë!
Valterrr
Valterrr 2 vjet më parë
Dy kengetare te medhenj . Lum shqiperia qe I ka😃😃
Luan Kotroci
Luan Kotroci 2 vjet më parë
💝💝💝💝💝💝💝💝
Mimi Elb
Mimi Elb 2 vjet më parë
Jeni të mrekullueshëm..krenohemi me ju si popull Shqiptar 😍😘❤🌷
Lola Λολα
Lola Λολα 2 vjet më parë
Ju Adhuroiiiiii jeni shum te mirrrrrrrr qe te dy😍😍😍😍
Joel Fero
Joel Fero 2 vjet më parë
Me bukur se kjo kenga nuk ka me
fix bike
fix bike 2 vjet më parë
Nese engjejt ekzistojn ju jeni vertet te till
Valbona Danaj
Valbona Danaj 2 vjet më parë
Super adhuroj cdo keng tenden Alban te pushtofte gjith jeten suksesi dhe lumturia qofshe i bekuar
Deadshot 69
Deadshot 69 2 vjet më parë
jeni nji cifte shume te bukur zoti tju japin lumturi dhe gzm 😍😍😍😍🤗💗💗
Bian Lamce
Bian Lamce 2 vjet më parë
🌟🌟🌟🌟🌟
LEA LEA
LEA LEA 2 vjet më parë
Keto kenge nuk vdesin kurre , ju adhuroj .
Marselina Karaj
Marselina Karaj 2 vjet më parë
❤❤❤❤❤🤩🤩🤗🤗🤗🤗💞💞💞💞...ska fjale yjee....
Alba Stoja
Alba Stoja 2 vjet më parë
Sa bukur.shkojne shume si cift.sa mire do ishte te ishin keshtu ciftet ne bote.bravo
Bleonayzeiraj Bleonayzeiraj
Shume bukur 💖
Besa G
Besa G 2 vjet më parë
Kenga ime e preferuar . E degjoj pothuajse cdo dite
shqipetare shqipe
shqipetare shqipe 2 vjet më parë
O zot sa romantik qiftii o loqka ju kamm,dyt mir kendojn dyt bukurosha dyt loqka .ju kam zemra❤❤🌠🌠😘😘
shqipetare shqipe
shqipetare shqipe 2 vjet më parë
O qifti me i mir ne botttt ju duaaa shummmmmmmmmmm ❤❤🌠🌠😘😘
Lorena Noel
Lorena Noel 2 vjet më parë
Ketyre u them kengetar qe kendojn live dhe nk stonojn 😊
Rozafa Adriatiku
Rozafa Adriatiku 2 vjet më parë
Ju adhuroj shum ❤❤😚
Kasandra Kishta
Kasandra Kishta 2 vjet më parë
Love you ❤❤
Irena Likaj
Irena Likaj 2 vjet më parë
Qe te dy jeni kemgetare shume shume te mire ju dua 😚😚😚😀😀
Irena Likaj
Irena Likaj 2 vjet më parë
Bravo 1
Adelina Dida
Adelina Dida 2 vjet më parë
Kenktaret me te mir
Sabine S. s.
Sabine S. s. 2 vjet më parë
❤❤❤🇦🇱🇩🇪
Egzona Gjurkaj
Egzona Gjurkaj 2 vjet më parë
Kur egzistojne persona qe bejne dislike edhe kta te dy,, vertete gjynah sa njerez te semure ka kjo shqiptari
Etleva Mezini
Etleva Mezini Vit më parë
Per zotin ligesia shkon per tej sa zili kan njeres vertet te semure
Manjola Bobo
Manjola Bobo 2 vjet më parë
Jeni një çift perfekt të paarritshëm një familje perfekte ju adhuroj 🎵🎼🎶😂🤗🤩🤩
Qemal Terziu Qemal Terziu
Qemal Terziu Qemal Terziu 2 vjet më parë
nje cift I mrekullueshem
Luljeta Cela
Luljeta Cela 2 vjet më parë
sh bukur te dy te mbrekullushem
Luljeta Cela
Luljeta Cela 2 vjet më parë
sh bukur te dy te mbrekullushem
Dake Matija
Dake Matija 2 vjet më parë
Shumë bukur
Eryola Goga
Eryola Goga 2 vjet më parë
Cifti perfekt 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Xhulijeta Hida
Xhulijeta Hida 2 vjet më parë
Nje cift i përkryer dhe dy kengetare me te mire kenget me te bukura nga Albani dhe mirjami
Drilona Giata
Drilona Giata 2 vjet më parë
Sa te mire qe jeni 😍😍
katy
katy 2 vjet më parë
me pelqen shum alban si ne muzik dhe si njeri kam bere burrin xheloz per ty urime cifti.
إيلي و أحمد في ألمانيا
Greetings from Croatia 🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖super pjesma💞💞💞💞bravo
Sofia Sofia
Sofia Sofia 2 vjet më parë
Jeni shume te mire
Adeelina Mirashi
Adeelina Mirashi 2 vjet më parë
Thjesht jane per tu adhuruar
Paola Rossi
Paola Rossi 2 vjet më parë
Grande grande grande grande grande grande grande grande
Popcorn & Chill
Popcorn & Chill 2 vjet më parë
Wow wow wow cfare prezence dhe interpretimi fenomenal 👌👏😍 Kahere s'kam pa keshtu dicka ne skenen shqipetare 👌
isabella jonas
isabella jonas 2 vjet më parë
Kot fare kjo gruja...Kushedi sa ja dredh ky😂
Esmeralda Luta
Esmeralda Luta 2 vjet më parë
Like ai qe Mendon qe eshte super kenge
Inter Mondiale
Inter Mondiale 2 vjet më parë
Si Albano dhe Romina
Ismete Koka
Ismete Koka 2 vjet më parë
Kenge kot pa karakter😡
Vali
Vali Vit më parë
Pse nuk beni nje kenge per Eurovision se jeni shume te mire dhe besoj qe shqipria do fitoj shqipris ju duhen kengetar si ju xx
Hankushe Meco
Hankushe Meco Vit më parë
Kendoni shume bukur
Hankushe Meco
Hankushe Meco Vit më parë
Jeni te dy shummtemireeeeeeeeeee u duam shuume mendoni shume bukur cifti me i mire qe ekziston
Hankushe Meco
Hankushe Meco Vit më parë
@Do Ritë
Hankushe Meco
Hankushe Meco Vit më parë
@Do Ri ,5
Inter Mondiale
Inter Mondiale 2 vjet më parë
Alban Mirjam jeni cifti me I bukur, zerat tuaj ta mrekullueshem,kenget AQ te ndjera,qofshi te bekuar nga zoti bashke me vogelushen tuaj,ah sa keq qe ju mungojne nenat tuaja,jeni aq te rinj..
Erjolda sadikaj
Erjolda sadikaj 2 vjet më parë
Yje Te bukur
channel illyrian
channel illyrian 2 vjet më parë
Pse kujtimet mbesin.. Kur koha vetem shkon.. Mesa m'kujtohet.. se ka kalu sh kohë&i can't remember clear Diku dikur ka qën një çift and let me die with you song's ishte emblema e dashuris ne kuptimin e jetes tyre
anth chris
anth chris 2 vjet më parë
Shumë bukur , unë jam romanich por më plqen muzika shqiptare bravo 👏👏👏👏❤❤
GO GAME MOBILE
GO GAME MOBILE 2 vjet më parë
😴😃🔱🐕🐥🐤🐣
Romarjo Kumanaku
Romarjo Kumanaku 2 vjet më parë
Sa bkr ❤️❤️❤️❤️
Faqja Tjeter
S3VI - Ajo (Official Video)
3:17
Gold AG - Arusha
3:43
Shikime 160 mijë
Butrint Imeri - Dujem
2:42
Shikime 13 mln