i errët

Alban Skenderaj - Refuzoj (Hapesira e nje endrre - Live) 

Shikime 64 mijë
96% 469 16

Publikuar

 

20 Tet 2018

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Loni Loni
Loni Loni 4 muaj më parë
Io
Marigona Ylli
Marigona Ylli 6 muaj më parë
😇😥😢😢😢😢😢😢😢😇💧💧🙏🤷‍♀️🙋‍♀️🙏⭐⭐⭐⭐⭐🇦🇱👌👍🇦🇱👌👍🤷‍♀️🙋‍♀️⭐💧💕
Danuta936
Danuta936 6 muaj më parë
❤️❤️❤️👏🏻🎧🇵🇱
giselda plaku
giselda plaku 9 muaj më parë
Super artist
elisa elisa
elisa elisa 10 muaj më parë
Brilant si gjithmone, orkestra e shkelqyer gjithashtu .👏👏
Bbb Vbb
Bbb Vbb Vit më parë
Mrekulli Alban .te jep shume emocion kur kendon.teksti i bukur.jam fansja jote
Denisa Mazhi
Denisa Mazhi Vit më parë
rfuzoj mfal veq nje kujtim me imazhin tend ditet ikaloj jetoj nje rival me gjysemjet refuzoj mendjen ta ndaj por mund te qaj😫😪😥😥
Alb Pride
Alb Pride 2 vjet më parë
Nje nder artistet me te mire qe ka shqiperia nder vite tashme. Ndjek cdo kenge cdo episod qe nga hera e pare me kengen e pare fituese ne top fest e ndihem krenar te them qe je frymezim per mua dhe per shume te tjere qe te kuptoj tamam se cdo te thote muzike e artist i vertete. Eshte kenaqesi dhe fat qe te kemi, dhe Faleminderit per gjithe kto vite prezence ne jetet tona. Me shume respekt e dashuri nga nje imigrant ilegal ne Angli
alba Scharrer
alba Scharrer 2 vjet më parë
Te lumt goja Po BUKUR je shpreh ! ALB PRIDE Ja eshte frymezim i kenge. Gjynaf qe nuk din shumica Shqipetarve qeshte kenga zeri tij!
Faqja Tjeter
Butrint Imeri - Dujem
2:42
Shikime 13 mln
Melisa - Inati (Official Video)
2:49