i errët

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD) 

Shikime 29 mln
94% 101 000 6 000

Written by Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Talelli Production

Get the song here: acromaxmedia.lnk.to/Duame/

DUAME

Duame ti vetem deri sa
lulet te mos celin ne pranvere
Duame vetem deri sa me s’ka
Vetem der‘sa fryme une te mos kem

Duame ti vetem kur merr fryme
Vetem kur zemra jote rreh
Duame ti vetem pergjithmone asgje me shume
Duame ne zemer dhe ne mendje

Ndoshta nuk te fal dot nje kurore
Ndoshta nuk te vesh dot ne flori
Ndoshta nuk te fal dot nje pale krahe te fluturosh
Por dashuri, ne perjetesi

Duame ti vetem deri sa
lulet te mos celin ne pranvere
Duame vetem deri sa me s’ka
Vetem der‘sa fryme une te mos kem

Duame vetem si e do natyra diellin
Duame vetem si e duan yjet qiellin
Pak me shume se dje, me pak se neser

Ndoshta nuk te fal dot perjetesine
Por perjetesisht te fal dashurine

Publikuar

 

30 Maj 2019

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Kaci Celanji
Kaci Celanji 15 orë më parë
Nuk ngopem se degjuari kete kengtar gjithmon me kembe ne tok
Fatbardha Dervishi
Fatbardha Dervishi 5 ditë më parë
😘😘😘😘🙏🙏⚘⚘⚘
a1ver7ocar10s
a1ver7ocar10s 9 ditë më parë
Jennifer López et Rauw Alejandro - Cambia el paso 🎶🇵🇷
Zelihe Beta
Zelihe Beta 14 ditë më parë
9
Julian Hyseni
Julian Hyseni 17 ditë më parë
💚💙❤️sa bukur... Tingelllon rrejdhshem... Pergezime
N S
N S 20 ditë më parë
They both have a beautiful sounding voice
Leda Kuqja
Leda Kuqja 22 ditë më parë
Duame!
MY LIFE
MY LIFE 22 ditë më parë
super na kenaqet shpirtin
edvin nazarai
edvin nazarai 23 ditë më parë
O Alban kur te martohem dua te vish te me kendosh kte kenge sa lek te duash un do ti marr edhe borxh...
Erasmus Holland
Erasmus Holland 23 ditë më parë
Komplimente.kenge shume e bukur
Emiado Krasniqi
Emiado Krasniqi 25 ditë më parë
Alban habit fare bravo
Меруерт Карашолакова
Керемет Албандыктар🤗😘😘😍🤩🤩
a1ver7ocar10s
a1ver7ocar10s 9 ditë më parë
Jennifer López - control myself 🇲🇽
To Li
To Li 25 ditë më parë
Ist das nicht die von Popstars? Preluders ?
Migena Mecani
Migena Mecani 28 ditë më parë
😘😘😌😇😻👼🏻
ignazio johnson
ignazio johnson Muaj më parë
JE__t'AIME__FUSHË-KRUJË WE--ARE==ALLIES obama--care--for--allies BIDEN__LOOKS-AFTER--NEWEST-ADERATION==2009
Age Kodra
Age Kodra Muaj më parë
Me pak fjal Jeni të mrekullueshme.
Deltari Illyria 🇦🇱
Si gjithmon kenget e bukura 👍
Eriona Mahmutllari
Eriona Mahmutllari Muaj më parë
Jemi ne 2021 dhe bebushi im nuk fle pa kete kenge, kjo kenge eshte e pavdekshme 😊❤
Leonard Trebicka
Leonard Trebicka 12 ditë më parë
! !! !!
Fjorela Bardho Rusto
Fjorela Bardho Rusto Muaj më parë
Qq
ignazio johnson
ignazio johnson Muaj më parë
WE--ARE==NATO__2009-----far--from==MEXICO__130-M==bigger--than==ERDOGANISTAN
Manjola Bobo
Manjola Bobo Muaj më parë
Je i pa arritshëm Alban kenge shum e bukur je idhulli im...just perfect family
Frensi Leshica
Frensi Leshica Muaj më parë
Bravo❤🧡💛💚💚💙💙💜💜💜🤎🤎🤎🖤🖤🖤🤍💯
Vera Alimehmeti
Vera Alimehmeti Muaj më parë
ishlla mos ndani der ne vdkje
Henri Plaku
Henri Plaku Muaj më parë
😍😍😍
Nexhmije Hasanaj
Nexhmije Hasanaj Muaj më parë
Ju lumte ❤ kenga me e lumtur
Rezarta Cela
Rezarta Cela 2 muaj më parë
Super kenge 😍
Farah Younis
Farah Younis 2 muaj më parë
I'm an Arab and I don't understand a word this is my first time listening to an Albanian song, much love from Libya to yall❤👋🏻
Suada V
Suada V Muaj më parë
Love me Love me until the flowers not to bloom in the spring Love me till there is no more Only until I don't have any breath left Love me only when you breath Only when your heart beats Love me forever nothing more Love me in the heart and mind Maybe I can't give you a crown Maybe I can't wear you in old (give you clothes made of gold) Maybe I can't give you a pair of wings to fly But love, to infinity Love me until the flowers not to bloom in the spring Love me till there is no more Only until I don't have any breath left Love me like Nature loves the Sun Love me like the sky loves the stars A little more than yesterday, a little less than tomorrow Maybe I can't give you the eternity But I forever can give you my love
omer halimi
omer halimi 2 muaj më parë
Iamgoingthrough
123 123
123 123 2 muaj më parë
💑 💑🥂🥂😇😇✈✈🎤🎤👑👑Nela❤❤2️⃣
Cy Article
Cy Article 2 muaj më parë
Ilike it 🇵🇭
Klajdi Duda
Klajdi Duda 2 muaj më parë
Sa bukur i kendonii dashuris .jenii frymzim per ato qe dashurojn si juu .
Jon's Company
Jon's Company 2 muaj më parë
Shume
Jon's Company
Jon's Company 2 muaj më parë
Bravo shame e mire
Jon's Company
Jon's Company 2 muaj më parë
Shume
Jon's Company
Jon's Company 2 muaj më parë
I love his song i understand it cuz I'm albain
Panorama Llogora
Panorama Llogora 2 muaj më parë
super kenga dhe super vet ata qe e kendojne Dhe nje 10 me 🌟
Loredana Lifestyle 2
Loredana Lifestyle 2 2 muaj më parë
🥰
Enkeleda Hasa
Enkeleda Hasa 2 muaj më parë
Sa me pelqen shume shume 👍👍
Lindita Veliu
Lindita Veliu 2 muaj më parë
Dhsjfjsbsuebdjdbsjdiq
Nina Ramkaj
Nina Ramkaj 2 muaj më parë
Super
icy five bro
icy five bro 2 muaj më parë
Super keng super kopje
Bedri Hanaj
Bedri Hanaj 2 muaj më parë
Jeni nje cift i mrekullueshem
Neriana Ferhati
Neriana Ferhati 2 muaj më parë
Jeni ma te miret!!
ana Selmanllari
ana Selmanllari 3 muaj më parë
2nd
suela uzo
suela uzo 3 muaj më parë
Shume keng e bukur
Adelina kuqi
Adelina kuqi 3 muaj më parë
Këngë e bukur 👏👏👏
fjala vepra
fjala vepra 3 muaj më parë
cifti ideal ne shqipri jan kta dy alban sknderaj mirian cani
Silvika sisa Kolomparova
Silvika sisa Kolomparova 3 muaj më parë
💖💖💖💖💖💖💖💖💖💯💯💯💯💯💯
fjala vepra
fjala vepra 3 muaj më parë
jeni cifti qe jepni mirsi e frymzin per gjith ciftet erinje e te vjetr per jetn
Marjel Beho
Marjel Beho 3 muaj më parë
Digdygs5hsnknsytsys
Marsela Gjomemo
Marsela Gjomemo 3 muaj më parë
Miremengjes 🙂
Yudy Veiga
Yudy Veiga 3 muaj më parë
Me encanta Alban !!!
Klodiana Kuka
Klodiana Kuka 3 muaj më parë
Kenga me e bukur
Laura Malaj
Laura Malaj 3 muaj më parë
Çifti me i embel deri tani 😍rrofshi dhe u pleqerofshi bashke 😍
landi laithia
landi laithia 3 muaj më parë
Me kete kenge pershendes gruan time E.....vajzen time P.......dhe djalin tim te sa poardhur..Cift i mbrekullushem cifti.Skenderaj.Suksese...
Dorjan Nikolli
Dorjan Nikolli 3 muaj më parë
Ata qe shtypin dislike do Ken shum xhelozi...😂😂😂
Perputhen Pikant
Perputhen Pikant 3 muaj më parë
Mevli dhe Juli aldesk.info/head/mcS4pJ1kd6C6ln0/video.html
Enkelejda Shahinaj
Enkelejda Shahinaj 3 muaj më parë
T
Eduart Zylalaj
Eduart Zylalaj 3 muaj më parë
Zoti ta shtoft akoma me teper miresin qe te ka dhuruar
Menelaos Spahiu
Menelaos Spahiu 3 muaj më parë
🌟Jeni shembull me pelqeni, shum, dhe si nen, ju uroj gjith, djemve dhe vajzave. Ku do. Djemt e MI ju ngjajn shum. Ju dua, 🤭❤️🌹
Patrizia Stracquadaini
Patrizia Stracquadaini 3 muaj më parë
Bellissima❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
iu3y Rata
iu3y Rata 3 muaj më parë
Æ
Etleva Pjollaj
Etleva Pjollaj 3 muaj më parë
Faleminderit
Shpresa Kotini
Shpresa Kotini 3 muaj më parë
Bekime familjarisht!
Magic Light
Magic Light 3 muaj më parë
2021 - -- this song - - - love it - - -ALBANIA - -
Xhuli Coku
Xhuli Coku 3 muaj më parë
Super keng bravi
Eagles Beqa
Eagles Beqa 3 muaj më parë
🖤❤
nahh bitch
nahh bitch 3 muaj më parë
anyone 2021 ->
Olds Kool
Olds Kool 3 muaj më parë
duanë Këngë Miriam Cani
ninja Mucollari
ninja Mucollari 3 muaj më parë
👍
Mobilje antike Klasike
Mobilje antike Klasike 3 muaj më parë
ju jeni cifti ideal dhe dueti perfekt dhe per ju kam mendim duhet te jeni shembulli ideal ne cdo fush te jets ju uroj te jeni me kte dashuri deri ne perjets suksese
Brunilda Lami
Brunilda Lami 3 muaj më parë
dffee♥️♥️🙏🏻❤🎁🥰👄🙏🏿
ignazio johnson
ignazio johnson 4 muaj më parë
grettings--from==PLISAT-SIBERIA==once-osce-oceania--emb-CG=CALEDONIA__2018--zagreb-petokratka==gollaku-news
ignazio johnson
ignazio johnson 4 muaj më parë
with-love--from=LAVROV-srpska-sushica
I'AM
I'AM 4 muaj më parë
🙋🤯👍🇦🇱🙏
Chiara Dicea
Chiara Dicea 4 muaj më parë
Bellissima questa canzone
Xhuli Kamberaj
Xhuli Kamberaj 4 muaj më parë
Beautify song ,positively clip
lavinia lavinia
lavinia lavinia 4 muaj më parë
I love one Albanian guy and always love him
Татьяна Шевченко
❤️❤️❤️❤️❤️
Albana Doko
Albana Doko 4 muaj më parë
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️⭐⭐⭐⭐
Enderrjeta
Enderrjeta 4 muaj më parë
Kenge shummeeee te mire edhe te bukur
Bardha A
Bardha A 4 muaj më parë
Na kenaqet me pamjen fantastike dhe kengen e bukur urime
Arjan Sulejmani
Arjan Sulejmani 4 muaj më parë
i love song❤❤❤
DORIAN Lushka
DORIAN Lushka 4 muaj më parë
❤️❤️4💓6💓2008💘💘💘💘
ignazio johnson
ignazio johnson 4 muaj më parë
LIVE-TWITTER==CANADA-embassy__ALLIES==2009--ZAGREB-prishtinë we--love==28-03__TIFOZAT_prishtinë-shkup YOU--ARE==LISTENING BEST--ALBANIAN==EVER_____AUSTRALIA--MEXICO==SELEÇAO==sir-SHKODRAN--TETOVË-gostivar
ignazio johnson
ignazio johnson 4 muaj më parë
full--LOVE==rijeka-durrës==RD--rilindja-demokratike==tourist-map==zagreb-BORRELL-tirana BBC__british-burma-cathecumens==CNN--brazil-27__facebook__TRUMP-BOLSONARO-albania==tba-unikkatil==lisboa-2021-EU-melania
ignazio johnson
ignazio johnson 4 muaj më parë
ISAF-CANADA==feti-vogli____ISAF-KOMBËTARJA====ALBANIA-ENGLAND==2016__shkodran-RIO____MLS_gashi-tivarë=twitter--pinterest--facebook=IGNAZIO-NICHOLSON_quebec-LOUISAINA
ignazio johnson
ignazio johnson 4 muaj më parë
Alexandros Koutsioumpas 1 year ago Greetings from Greece love Albanian 117 ignazio johnson 1 second ago grettings--from==CORFU__jessica-mauboy--EUROVISION=====lisboa-2021__EU-avramopoulos prishtinë==GREECE-KFOR==salute--tout--vous--GENDARMERIE---les-bleues
ignazio johnson
ignazio johnson 4 muaj më parë
The Real Greek The Real Greek 1 year ago I love albanian music they are sending so much positivity inside the videoclip! Respect from Greece 🇬🇷♥️🇦🇱 Kosovo is Albania 🇦🇱🇦🇱🇬🇷🇬🇷 287 ignazio johnson 1 second ago KYRIE-ELEISON==christe-eleison 21-09--2014==ARVANITAS-AVRAMOPOULOS
ignazio johnson
ignazio johnson 4 muaj më parë
Ally 1 year ago I don't understand anything he saying but I love the song ,great music ,dance... super🤗🤗 kisses from Romania 99 ignazio johnson 1 second ago mulcumescu-bucharest__ROMANIA_trans-dnistria
ignazio johnson
ignazio johnson 4 muaj më parë
Milena Borgodzhiyska 1 year ago Love from Bulgaria 🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇧🇬🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️ 71 Fatmir Hoxha 1 year ago Milena Borgodzhiyska Thank you from Albanian 🇦🇱 ignazio johnson 1 second ago boyko-borisov=BORIS-JOHNSON=johnson-ignazio==CHARLIE-JOHNSON==BINDSTEEL__07-05--2019==RTV-PASHTRIKU-likovë_1870_dario-bucciarreli=LOYOLA-BUNDESWEHR_31-07
ignazio johnson
ignazio johnson 4 muaj më parë
London ALB London ALB 10 months ago True love ❤️ Lovely couple 👫 3 ignazio johnson 1 second ago corfu=GREECE JNA-bitola
Andreea Andreea
Andreea Andreea 4 muaj më parë
❤️
Bajame Ramaj
Bajame Ramaj 4 muaj më parë
Njerez fisnik .
Adelina Kuqi
Adelina Kuqi 4 muaj më parë
😊👏
Lindita Voja
Lindita Voja 5 muaj më parë
♥️♥️♥️♥️♥️
ska emer
ska emer 5 muaj më parë
superr cift e kenge urimeee 👏👏
Bleona Jahja
Bleona Jahja 5 muaj më parë
2
ryn
ryn 5 muaj më parë
Ga sengaja kepencet terus Nemu ini iseng dengerin enak juga lagunya
Dorian Buçiza
Dorian Buçiza 5 muaj më parë
Albanian voice The best voice in Europe
Santi Hoxhaj
Santi Hoxhaj 5 muaj më parë
K
ignazio johnson
ignazio johnson 5 muaj më parë
MOST--WANTED==ICTY veljko-kadijevic 1991=WAR-CRIMES--SLOVENIA melania-borrell--2021-EU
Adriana Dyrmishi
Adriana Dyrmishi 5 muaj më parë
Bravo super cift jeni shum te mir larg syri keq
Genève Suisse
Genève Suisse 5 muaj më parë
Bravo Miriam dhe Alban !Rrezatoni miresi,embelsi,thjeshtesi...Zoti ju bekofte gjithe jeten tuaj!
J D
J D 5 muaj më parë
❤️♥️♥️
aleks hoxha
aleks hoxha 5 muaj më parë
Ku ndodhet ky vendi?
Marigona Ylli
Marigona Ylli 5 muaj më parë
OWO Superr 👸❣🤴☝️🙏 👌👍👏👏👏👏👏👏🦋🌷🌹🦋🌹🌷🌼🌼🌼🌼🌼🌼
Elda Dora
Elda Dora 5 muaj më parë
Çifti me simpatik me i kulturuar me i bukur me armonik me romantik ❤❤❤❤❤❤🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿