i errët

Alban Skenderaj - Vetëm ty (Hapesira e nje endrre - Live) 

Shikime 287 mijë
99% 12 000 51

Publikuar

 

20 Tet 2018

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
ardita zeqiri
ardita zeqiri Muaj më parë
Albert Teodor dy princat e halles💙💙
ardita zeqiri
ardita zeqiri Muaj më parë
Me mungon Ardian vllau im me i embli me i dashtun i me i sinqerti gjithmon ne zemren time engjulli im❤e mptres
Arta Nurce
Arta Nurce Muaj më parë
Kryeveper kjo keng,gjithmon ne zemer e kam ❤️
masonilire
masonilire Muaj më parë
Perpos te gjithave, kjo kenge te ben te cilesosh brenda teje gjerat e pavlera qe ke bere ne te kaluaren apo qe je duke bere ne te tashmen....pjesa e mbetur eshte kjo krijimtari dhe ky artist i madh shqiptare ! Klm
mandeta Shengjergji
mandeta Shengjergji 4 muaj më parë
😭😭😭😭😭💔🤲🤲💖💖
Marigona Ylli
Marigona Ylli 6 muaj më parë
🤴⭐👌👍👏👏👏👏🙋‍♀️⭐🍹🍹🍹2021⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Lorenc Llalla
Lorenc Llalla 6 muaj më parë
O Alban ti nuk je një këngetar, por një POET
Mirela Gega
Mirela Gega 8 muaj më parë
Perfekt👏👏
mandi selimaj
mandi selimaj 11 muaj më parë
Kenge shume e bukur o Alban jw njesh ne shqiperi.
Mehdi Alija
Mehdi Alija Vit më parë
Drenica👍👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️🇽🇰🇽🇰
lamaj lamaj
lamaj lamaj Vit më parë
🎇
armin albin
armin albin Vit më parë
Awa wa sa mir hmmmm😢😢😢😧🙏
Luan Koshutova
Luan Koshutova Vit më parë
Perfect.
Ben Hajruli
Ben Hajruli Vit më parë
I madh 🔝🔝
Pac Man
Pac Man Vit më parë
Super hiti Albanit heh sa vite larg eee
Euglena Dervishi
Euglena Dervishi Vit më parë
Thjesht kryeveper... je me i miri
okosmos moy
okosmos moy Vit më parë
Kujtime qe nuk I zhduk as Koha dhe as largesia....
Din Sulejmanasi
Din Sulejmanasi Vit më parë
Dritherim
Alina
Alina 2 vjet më parë
E di qe ke kap shpirtin e njerzeve kur ata qendrojn ne kemb gjate gjith kenges dhe kendojn sebashku ne nje ze ❤️ Orkestra e mbrekullushme mu rengjeth mishi ne fillim te kenges. Suksese ❤️❤️
Irini Ceci
Irini Ceci 2 vjet më parë
perla vete
Mili Dori
Mili Dori 2 vjet më parë
bravo alban ishe je dhe do te jesh me i miri
Din Sulejmanasi
Din Sulejmanasi 2 vjet më parë
Keng qe sdo te vdes kurr dhe do degjohet nder breza ..kenga qe u dashuruan dhe u cmenden shqiptaret
Elina Tsoura
Elina Tsoura 2 vjet më parë
Bravo Alban je i paarritshem
Gerta B.N
Gerta B.N 2 vjet më parë
I love it
ESna Ona 27
ESna Ona 27 2 vjet më parë
No coment 😍❤
Fatime Bajrami
Fatime Bajrami 2 vjet më parë
Nuk ka edhe nje si ti Alban keng qe degjon cdo gjenerat
Mimoza Hoxha
Mimoza Hoxha 2 vjet më parë
Sa here qe e degjoj eshte sikur e degjoj per here te pare..Albani eshte nje sinjor ne cdo gje..
Din Sulejmanasi
Din Sulejmanasi 2 vjet më parë
Nuk besoj te dali me keng me e bukur se kjo ne muziken shqiptare .misjon i pamundur
Kristina Xhuli
Kristina Xhuli Vit më parë
Nuk ka shqiperia kengetar si ty
P D
P D 2 vjet më parë
Kryeveper
Vilson Mebelli
Vilson Mebelli 2 vjet më parë
Ti je nona vete o i madh
Illyrian OfMallakastera
Illyrian OfMallakastera 2 vjet më parë
Mbas sifonis orkestrale Duet te kishe kendiluar kengen e jo Duke kerkuar tel jashte ne drit do te kishe nje perputhije nejse
Elsa Proshka
Elsa Proshka 2 vjet më parë
Thjesht ze perfekt alban bravo
Liza Doci
Liza Doci 2 vjet më parë
Nuk e kuptoj se cila këngë është më e bukur . Secila mê e bukur se tjetra , prandaj t'ë them me gjithë shpirt : TË KËNDOFTË ZEMRA !
Ela Sidorela
Ela Sidorela 2 vjet më parë
Ze i mrekullushm njeri i jashtzakonshm Ca ndjenjash percjell Albani kur kendon te dridheron zemren te mbush me frym ne cdo tinguj je nje njeri i papershkrushm alban 😍
Gjinovefa Drita
Gjinovefa Drita 2 vjet më parë
sdo resht se degjuari kte super hit 😍😍se di sa here i kam dhene play gjithe kto vite 😉Mrekulli eshte kjo kenge Vetem ty
V .A
V .A 2 vjet më parë
No coment🤗🤩
Ina Ina
Ina Ina 2 vjet më parë
Sa kujtime me vin ne mendje kur degjoj ket keng..... The king 💖
Sonja Pirra
Sonja Pirra 2 vjet më parë
Super 😍
Besi Xhaferaj
Besi Xhaferaj 2 vjet më parë
No comments Nr Alban Skenderaj no comment............
Emisa Petova
Emisa Petova 2 vjet më parë
Artist eshte ai qe jep nje mesazh ne kenget e tij.dhe Albani e ben me se miri kte gje e meriton cdo fjal te mir.cdo lavdat e cdo bravo
its me every day!
its me every day! 2 vjet më parë
Jan disa kenge qe do mbeten nder vite...kjo kenge eshte nje nder to! Kjo keng te been ty te jesh Alban Skenderaj...te duam🌼
Majlinda Bregu
Majlinda Bregu 2 vjet më parë
Tani cdo gje ka nje kuptim,esht vec nje ndjenj pa fund parendim...
Meri Gjoni
Meri Gjoni 2 vjet më parë
Kenga me e bukur
d. korani
d. korani 2 vjet më parë
Kjo kenge nuk ka per tu harruar ndonjehere
Moon Child
Moon Child 2 vjet më parë
Kenge si kjo nuk perseritet kurre,magji❤❤
Enxhi Rexhaj
Enxhi Rexhaj 2 vjet më parë
😍😍😍❤️
lulu lulu
lulu lulu 2 vjet më parë
me mungon moter.ishte kenga me te cilen ti zgjoheshe xhdo mengjes.por ti jeton tek une tashme motrush dhe e di qe me ndjek ne xhdo hap timin nga aty larte ...
Sokol Sulaj
Sokol Sulaj Vit më parë
😭😭😭
ESna Ona 27
ESna Ona 27 2 vjet më parë
😢😢
Majlinda Bregu
Majlinda Bregu 2 vjet më parë
Oh zot :'(
ilda ilda
ilda ilda 2 vjet më parë
Kenga me te cilen u dashurua 3 cereku I Shqiptareve 😊 Kjo ju ve kapak te gjithave kengeve,,, ska me si kjooo
Admir Fero
Admir Fero 2 vjet më parë
Artisti me i mire Shqipetar
Ela Sidorela
Ela Sidorela 2 vjet më parë
Legjend je alban ska si ty 😍 kjo keng kryeveper site gjitha lov lov lov lov love you
Sidorela Hysaj
Sidorela Hysaj 2 vjet më parë
Kenge qe do plak cdo brez ...kenge qe godet ne shpirt. Kengetar, qe te mbush plot emocion, "je vetem ti Alban !!!!
d. korani
d. korani 2 vjet më parë
Super singer
eminem marshall
eminem marshall 2 vjet më parë
kryeveper pz allall 😍😍
ANTONETA TU
ANTONETA TU 2 vjet më parë
🤗
visi mc
visi mc 2 vjet më parë
keng qe dhuron gjithmon nje emocion ...
ardit kalaja
ardit kalaja 2 vjet më parë
Hiti i dekades se fundit.
JULofficialchannel
JULofficialchannel 2 vjet më parë
👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Dea Hoxha ッ
Dea Hoxha ッ 2 vjet më parë
Ur the best!!!
joelle kasaj
joelle kasaj 2 vjet më parë
Edhe pas kaq shume vitesh kjo kenge mbetet nje kryeveper. 💕 💕 💕 💕 💕 💕
Lola Λολα
Lola Λολα 2 vjet më parë
😍😍😍😘😘😘😘😘
Klea Muca
Klea Muca 2 vjet më parë
Ze i mrekullueshem😍
Faqja Tjeter
2TON - QIKA
2:25
Shikime 3,3 mln