i errët

Alban Skenderaj - Ki meshire (Official Video HD) 

Shikime 6 mln
97% 35 000 784

Songwriter: Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: ProVideo

Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/ki-m...
Spotify: open.spotify.com/album/7n2Tc2...
Deezer: www.deezer.com/en/album/13382...

Publikuar

 

26 Shk 2020

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Rudin Mita
Rudin Mita Muaj më parë
👏👏👏👏👏bravo Alban!!!
Daniela Pjetri
Daniela Pjetri Muaj më parë
Pse me duket si lajtmotiv i këngës së Shawn Mendes-it?
Morena Qose
Morena Qose 2 muaj më parë
Ehhh sa te martuar do e gjejnë veten ketu
Anxhela Sinani
Anxhela Sinani 2 muaj më parë
Super ❤
Mateos Rapush
Mateos Rapush 2 muaj më parë
Jeta vazhdon mbrapa nuk duhet te kthehemi
Jona Jona
Jona Jona 2 muaj më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
Gabriela Bandilli
Gabriela Bandilli 2 muaj më parë
A e degjoni akoma edhe pse jemi ne vitin 2021😀😀
kejsi dedja
kejsi dedja 2 muaj më parë
Po sigurisht
Nikola Fejzi
Nikola Fejzi 2 muaj më parë
aldesk.info/head/oNmdhJyTp6aU2I0/video.html
Klodi Hysa
Klodi Hysa 2 muaj më parë
Cigare
Fabiola
Fabiola 3 muaj më parë
2021?😃😃
Ervis Shperdheja
Ervis Shperdheja 3 muaj më parë
Shume e bukur kjo kenga hera e pare qe e degjoj por do tq degjoj edhe nja nje mije here
Alketa Sinani
Alketa Sinani 3 muaj më parë
Po ti ke meshire kur e le tjetren pa gjume
Vanesa Kostova
Vanesa Kostova 4 muaj më parë
♥️🇧🇬🇦🇱2021
Meleqe Preza
Meleqe Preza 5 muaj më parë
E kam më suar përmendësh aq shumë më pëlqen
Genève Suisse
Genève Suisse 5 muaj më parë
Ne cdo kenge te surprizon e magjeps me super zerin qe e karakterizon.Alban je unik ne muzik, jemi me fat qe je shqipetar !
Marsela Hadaj
Marsela Hadaj 5 muaj më parë
Shum e bukur
Olympia Delivoria
Olympia Delivoria 5 muaj më parë
Ki meshire ❤️
anxhela Sinani
anxhela Sinani 5 muaj më parë
Kush e degjon akoma
Fabiola
Fabiola 3 muaj më parë
Unee😃
Leli leli
Leli leli 5 muaj më parë
😘😘😘😘
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 6 muaj më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴💓💞💟💘💖💝💗❤❤💔kavaje💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💟💞💘💕💖💝💗❤❤💔emila💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔arisi💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔💔1💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💕💖💝💗❤💔💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💎💎💙💙💚💚💚💚
Linda Lindaa
Linda Lindaa 6 muaj më parë
👏👏👌👌👑
Anxhela Labi
Anxhela Labi 6 muaj më parë
👍😍👏👏
Elvira Hoxha
Elvira Hoxha 6 muaj më parë
perfecttt
its_xhes
its_xhes 6 muaj më parë
Klea'
Klea' 6 muaj më parë
😍
valentina kremmydas
valentina kremmydas 6 muaj më parë
Skam meshir ❤️
Donika Karajani
Donika Karajani 6 muaj më parë
ILike
Shqipe Lyric
Shqipe Lyric 6 muaj më parë
2021
Besnik Salihu
Besnik Salihu 6 muaj më parë
Nje nder kenget me te bukura 🇦🇱✨✨✨🙏✨🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Ema Ema
Ema Ema 7 muaj më parë
Super 🔥🔥🔥
Loni Loni
Loni Loni 7 muaj më parë
Hits
E M
E M 7 muaj më parë
Te kenaqet shpirti ta degjosh ARTIST
Solos Mouzouras
Solos Mouzouras 7 muaj më parë
ti glosa eine autoi mipos tourkika
valentina kremmydas
valentina kremmydas 8 muaj më parë
Ora shkon von por gjum skam ki meshir 🖤
Bona Qarri
Bona Qarri 9 muaj më parë
K
Ajsen Jakupllari
Ajsen Jakupllari 9 muaj më parë
Si gjithomone me supeeer kenge Bravooo 👏🏻👏🏻👏🏻
dua
dua 9 muaj më parë
Ja cilat janë 10 këngë të vjetra që ngjallin nostalgji përmes muzikës aldesk.info/head/qqzfiZSZeJm5tGg/video.html
adriatik bregu
adriatik bregu 9 muaj më parë
Tekst muzik dhe gjithcka qe mund te pelqesh te nje kenge dhe nje kengetar .Bravo....
Majlinda Dehima
Majlinda Dehima 9 muaj më parë
👏😍
Steljo Mici
Steljo Mici 10 muaj më parë
Super songs
Luesta Dauti
Luesta Dauti 10 muaj më parë
0
Leo Neli
Leo Neli 10 muaj më parë
👍
amos mezuraj
amos mezuraj 10 muaj më parë
7u
Gloria Hoxha
Gloria Hoxha 10 muaj më parë
Like ai qe e plq kte kenge
Manjola Caushi
Manjola Caushi 11 muaj më parë
Eshte bere fix per mua kjo kenge
vlora vlora
vlora vlora 11 muaj më parë
thuaj të o te qifsha ropttt ca thua te ...
vlora vlora
vlora vlora 11 muaj më parë
lionel hajdaraj ok njeri
lionel hajdaraj
lionel hajdaraj 11 muaj më parë
Pastro fjalorin njeri
Mochiii
Mochiii 11 muaj më parë
🤩🤩🤩🤩🤩🥳🥳🥳🥰😍😍🥰
Xhezo Dollani
Xhezo Dollani 11 muaj më parë
Mbetesh ne zemrat O mbret I muzikes ti je ai Alban skenderaj
Klevis Grami
Klevis Grami 11 muaj më parë
Good vibes broo 🔥🔥🔥
Tattooss Cameleon
Tattooss Cameleon 11 muaj më parë
Super
Geri Anxhela
Geri Anxhela Vit më parë
Kengetari me i mir ne bote ALBAN SKENDERAJ
Manushaqe Vera
Manushaqe Vera Vit më parë
Bravo alban
lia aree
lia aree Vit më parë
Ska Faj ajo femna. Ka Faj Mendja Burrit ne ket rast... Po normal shum let esht me ja lon fain tjetrit.... ✌️ Ne ket kenge nuk me ka pelqy fort Alban Skenderaj... Normal shum e pelqej... ♥️
lia aree
lia aree 10 muaj më parë
@Cruella De Vil po se meshkuve ja kan jep lirin me shekuj e kan ba cka kan dasht me femen... Perata nuk e kan edhe Kontroll vetveten mendjen e vet .... Po dasht Zotit edhe kjo Koh kalon eh bahet edhe femna zoja vetit e nuk e len veten me keqperdor e as Burri gjithashtu Mos mu keqperdor ✌️pavarsi vetbesim per gjdo njeri ather kemi edhe Familije te shendosha ✨
Cruella De Vil
Cruella De Vil 10 muaj më parë
Albani eshte talent!!! Te kjo kenge e gjejne veten 99% e meshkujve😂😂😂😂
An An
An An Vit më parë
0:48 ca buzeqeshje 😍😍 NO COMMENT e gjithaaaaaa 😍
SMAJLAJ’S BROTHERS
SMAJLAJ’S BROTHERS Vit më parë
Esht bit i vjedhur tek SHAWN MENDES TREAT YOU BETTER
Enkeleda Xhani
Enkeleda Xhani Vit më parë
😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😙😙😙😙😙😙 shum shm shum shumshum ae bukur kenga
Carolin Dhouibi
Carolin Dhouibi Vit më parë
❤️🇦🇱
Sarandë. AL SR
Sarandë. AL SR Vit më parë
E groposa thelle une ne fshehtesite te shpirtit time.... e sa per pjesen tjeter ▶️ kjo keng shkone direkt per ishin im qe po e vuj dhe pas 5 vitesh si diten e parrrr 😭
Cruella De Vil
Cruella De Vil 10 muaj më parë
@Sarandë. AL SR Po e ndjek. Foto fantastike☺☺
Sarandë. AL SR
Sarandë. AL SR 10 muaj më parë
@Cruella De Vil Haha nga Saranda jeni dhe ju? E ndjek faqen saranda._albania eshte Instagrami qe kam une per dhe postoj foto per Saranden tone...
Cruella De Vil
Cruella De Vil 10 muaj më parë
@Sarandë. AL SR Njerezit e dobet kane frike dashurine. Jeta ka zhgenjime por nuk do te thote te heqim dore!!Ne nga Saranda nuk jemi te dobet ore😊😊
Sarandë. AL SR
Sarandë. AL SR 10 muaj më parë
@Cruella De Vil po e doja shume, e du shumë. Rash ne depresion pas ndarjes...dhe me nuk jame lidhur qe ateher...kam shumë frike
Cruella De Vil
Cruella De Vil 10 muaj më parë
5 vjet dhe akoma vazhdon???
Fatos Myftiu
Fatos Myftiu Vit më parë
Nje..nder kengetaret me kenget me te mira te Tij qe une i pelqej shume.. ..👌👑✋
brikena kosturi
brikena kosturi Vit më parë
😘😘😘
Juli Kurti
Juli Kurti Vit më parë
Brav alban
*_Tatiana_* T
*_Tatiana_* T Vit më parë
Shum keng e bukur 🎵🎵🎵
Lutfije Coku
Lutfije Coku Vit më parë
Je kristal qe shkleqen
belisos Solis
belisos Solis Vit më parë
👏👏
Godz
Godz Vit më parë
Kush ben like I fundit do jete njeriu me me fat ne bot dhe do te jete nje shok ose shoqe I/e shkelqeyer
entela
entela Vit më parë
Flm qe ekziston, je I pa-arritshem, thuaj Alban Skenderaj dhe suksesi eshte i padiskutueshem 👏
Kam Shum Dhimbjeee
Kam Shum Dhimbjeee Vit më parë
Sei bravissimooo💖
Erald Bali
Erald Bali Vit më parë
Me cmenden burrin me kete kengen,
Doriana Mino
Doriana Mino Vit më parë
🤪🤪😍❤
Enver Bicaku
Enver Bicaku Vit më parë
O zooot sa me pelqen kjo keng bravoooo alban je njesh kengetari im i preferuar
Enver Bicaku
Enver Bicaku Vit më parë
Sa bukur kjo kenga kush mendon si une te bej like
Tironcja
Tironcja Vit më parë
Pa fjal si gjithmon ❤❤
Klaudio Memeti
Klaudio Memeti Vit më parë
Shum nice alban 😍😍😍
Drenica Drenica
Drenica Drenica Vit më parë
Tani shko... kjo është thjeshtë një marrëzi. Për dikënd mund të jetë pendim i vonuar. “ mëkatarët e martuar “ 🥺
Tela Pasha
Tela Pasha Vit më parë
Alban skenderaj bravo💕💕💕💕💕❣️❣️❣️❣️
Eglantina Alibeu
Eglantina Alibeu Vit më parë
😍😍😍😍❤️❤️❤️💃💃
Majlinda Dehima
Majlinda Dehima Vit më parë
👏👏👏😍
Partie Torra
Partie Torra Vit më parë
😍😍😍
Partie Torra
Partie Torra Vit më parë
Kenge e bukur 🤗🤗🤗
Partie Torra
Partie Torra Vit më parë
Nuk di car te them per kengen BRAVO Alban like
MIMOZA TOSHI
MIMOZA TOSHI Vit më parë
Alban skenderaj eshte kengtari im i preferuar Uaaaaaa
Meti Meti
Meti Meti Vit më parë
Bravo Albn Skenderaj LOVE
Geri Anxhela
Geri Anxhela Vit më parë
Like kush e pelqen Alban Skenderaj
Ervin Dyrmyshi
Ervin Dyrmyshi Vit më parë
Bravo Alban✌️✌️✌️✌️
Sonila Sulce
Sonila Sulce Vit më parë
Ska fjal te thuash per ty ,se i thon tekstet e tua qe jan aq magjike, je dhe do mbetesh kengtari im me i preferuar
Loresa Zhabari
Loresa Zhabari Vit më parë
Legend
THEARLIBOY
THEARLIBOY Vit më parë
Nese luni brawl stars ose clash ju lutem shifni kanalin tim (do bej edhe video te tjera)
Sabi sabi
Sabi sabi Vit më parë
Keng që e dëgjoj 100 her e më shumë në ditë Si gjithmonë me tema të vërteta Por kjo kenga është më e mira ....
Nertila Salliu
Nertila Salliu Vit më parë
Nje bashkepunim me arber skenderaj do ishte bukur ????
Rudina Sojeva
Rudina Sojeva Vit më parë
😊
Tironcja
Tironcja Vit më parë
Ska fjal ❤❤
Ervin Alameti
Ervin Alameti Vit më parë
Kengetari me i mire
Joel Shepi
Joel Shepi Vit më parë
zemra ime tiii💕💋💕💕💕💕💕💋💋💕💋💕💕💕💕💕💋💋💋💋💋💋💕💕💋💕💕💕💕💋
Borjana Kazheli
Borjana Kazheli Vit më parë
Ki meshir Alban Skenderaj❤❤
Alma Brahimi
Alma Brahimi Vit më parë
Eshte keng e pa pame
Andi Lei
Andi Lei Vit më parë
Kjj
Kela Ozuni
Kela Ozuni Vit më parë
😍😍😍😍
Kleidi Joel
Kleidi Joel Vit më parë
Alban je me i mire te adhurojme😃🤗.
Salushe Memo
Salushe Memo Vit më parë
Keng e pa par
Enada Teneqexhiu
Enada Teneqexhiu Vit më parë
Shume bukur
Faqja Tjeter
Alban Skenderaj - JETE
3:05
Vida Kunora - Nusja e Vjehrra
3:16
Melisa - Inati (Official Video)
2:49