i errët

Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime (Official Video HD) 

Shikime 25 mln
95% 104 000 5 000

Produced by Elgit Doda
Lyrics: Alban Skenderaj
Mix \u0026 Master: Marenglen Boja
Video: ProVideo

Alban Skenderaj on Instagram:
albanskende...

Elgit Doda on Instagram:
elgitdoda

Available on:
iTunes: music.apple.com/us/album/para...
Spotify: open.spotify.com/album/6t8gEE...
Deezer: www.deezer.com/en/album/15390...

Nje Tequilla, nje Rose
Capuccino a Frappé
Apo nje Cocktail me Mango?
Ti do volumin ta ngre
Jepi Play ate qe ke
Reggae, Latino, a Tango!

Jo nuk eshte “Calma”
Eshte vetem dielli qe po fshihet neper palma
Arome e detit qe therret ndjenjat e mia
Dhe ne te shtrire qe pijme Mojito Caipiringa!

Edhe sa, dhe sa
do vonohesh edhe sa?
Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time
Jo nuk ka, jo nuk ka
si me ty, jo, jo nuk ka
As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME


Luje si “Mambo”
Si “Coco Jumbo”
Boje “La Cozadera”
Si me “Bailando”

Mos thuj “Te Quiero”
E di se sa m’do
N’zemren tone s’jam thjesht Kapiten
Thirrem “ADMIRAL”


S’jena ne “Gringo”, s’jena ne “Gango”
S’jena ne “Rambo”, s’jena ne “Django”
S’kena nevoje “Lui”, “Prada”
Dhe as per “Lambo”
Jepna nje pije nje “Cigar”
Jepna nje zjarr e nje kitare
Diellin, detin, 24, jena pronare

E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha
Kcejna Regaton, Latino, Mambo dhe Salsa
E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha
Kcejna Regaton, Latino, Mambo uh, uh, uh


Edhe sa, dhe sa
do vonohesh edhe sa?
Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time
Jo nuk ka, jo nuk ka
si me ty, jo, jo nuk ka
As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME

Publikuar

 

10 Qer 2020

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Bushi Bushi
Bushi Bushi 2 ditë më parë
Kenge bio ...
Eleana Eleana
Eleana Eleana 4 ditë më parë
Elgit doda bravo
Roland Saraci
Roland Saraci 5 ditë më parë
Pershendetje!
Amanda Teqja
Amanda Teqja 7 ditë më parë
Bravo cuna super hit 🏆
Aria Sheri
Aria Sheri 8 ditë më parë
Keta qe kane bere dislike perfundimisht nuk mbushin. Seriously people??!!!
a1ver7ocar10s
a1ver7ocar10s 9 ditë më parë
Jennifer López et Rauw Alejandro - Cambia el paso. Music: universal language 🇲🇽
Stella Kristo
Stella Kristo 10 ditë më parë
I like the title of this song ! Very emotional to say (Je parajsa ime ) ! Very rare to find parajs now days but we can visualize our own parajs. Beautiful song !
Bobi Bobi
Bobi Bobi 11 ditë më parë
Bravo cuna. O elgi sa i mir je mo dreq
Sherife Qerkini
Sherife Qerkini 12 ditë më parë
Alban Skenderaj Zëri yt ësht i pa zëvendsueshëm.....................🇦🇱🇽🇰🎸
Miri Malko
Miri Malko 12 ditë më parë
💝👍💋🌹❤️ 😃😁😁
Miri Malko
Miri Malko 12 ditë më parë
I LOVE SONG 👍💋💋❤️❤️💖💖
Stela riçku
Stela riçku 14 ditë më parë
🏄🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏄🏻‍♀️
Selma Cepa
Selma Cepa 16 ditë më parë
j
😀😀😀😀😇😇😇😀😇😀😀😀😀😀😀 gmail . com
😍😚😘👏👏👏👏 super
Bobi Bobi
Bobi Bobi 18 ditë më parë
Bravo te dyve
Emanuel Brahimllari
Emanuel Brahimllari 19 ditë më parë
Pt 1
Emanuel Brahimllari
Emanuel Brahimllari 19 ditë më parë
2020
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 19 ditë më parë
Like kush e degjon akoma
Parada Caushi
Parada Caushi 20 ditë më parë
Unë këtë këngë e dëgjoj 1000 herë në ditë🤩🤩🤩🤩🤩🤩
Leda Kuqja
Leda Kuqja 21 ditë më parë
Sa do qe rritem e kujtoj " Parajsa ime"❤️❤️
Leda Kuqja
Leda Kuqja 22 ditë më parë
Kjo muzik me mbetet ne mendje ne cdo sekonde
Valentina Allpici
Valentina Allpici 23 ditë më parë
Kur largohesh nga shqiperia e kupton ca vlerash ka ai vend .te kishte pune dhe lek eshte nje parajse per te jetuar
Jahje Zebi
Jahje Zebi 24 ditë më parë
Ju lumte mendja
DashVideo | 🇲🇦 MA•
DashVideo | 🇲🇦 MA• 24 ditë më parë
Erisa erisa 🤣
Frenki Jorgjis
Frenki Jorgjis 25 ditë më parë
Etyxt
george pappas
george pappas 25 ditë më parë
Kete elgitin kot e ka fut n kenge I ka prish kengen kaq t bkr qe ka Bere albani
Vala Capari
Vala Capari 25 ditë më parë
Shkoi gjithe kjo kohe qekur ka dale kjo kenge dhe kesaj kenge i ka mbetur nje melodi fantastike, une kur e degjoj kete kenge me kenaqet zemra bravo alban skenderaj dhe elgit doda
nunzio pantone
nunzio pantone 27 ditë më parë
Top,bellissima questa canzone..
TheDragon Boy
TheDragon Boy 28 ditë më parë
Super kenge .Mendoj une apo jemi rraca me e bukur ne bote?💣💣🌹🌹❤❤❤❤❤
Antonela prendi
Antonela prendi 28 ditë më parë
Kjo esht muzik e bukur😍😘😂🎀🎀
Kristi Kasemi
Kristi Kasemi 28 ditë më parë
lus
Kristi Kasemi
Kristi Kasemi 28 ditë më parë
2kdqqvn
Kristi Kasemi
Kristi Kasemi 28 ditë më parë
mod
Anna
Anna Muaj më parë
Kjo kenge nuk te lodh kurr sikur edhe 1mij her t'a degjosh 😍😍💞
Luci Greku
Luci Greku Muaj më parë
😲😲😲😲 super.
_jana._.bts_
_jana._.bts_ Muaj më parë
Superrrr❤❤❤❤
Ledio Kalemi
Ledio Kalemi Muaj më parë
GzuyzrshfGgatzztrrufszvt7ttrktnrttotl6eftffghr4jgttyjtth5ypht
Ledio Kalemi
Ledio Kalemi Muaj më parë
FJggvz
Yora Va
Yora Va Muaj më parë
Nje kenge super edhe mbi te gjitha me respekt tek njeriu edhe femra, e cila nuk shfaqet duke shitur trupin e saj thejsht sa per me shum klikime edhe shikime. Femrat ketu jane te thjesht edhe kjo e ben me te bukur videon. Jemi lodhur me videot qe duan thjesht te shesin sa me shum , jemi lodhur me cilesin e ulet edhe perdorimin e femrave si objekt. Kemi me shum nevoj per video te tilla qe kane respekt edhe tek ata qe marin pjese tek video por edhe per shikuesit. Videot e Albanit gjithmon kombinojne cilesi por edhe kenaqesi . Faleminderit!
Kristjan sinani
Kristjan sinani Muaj më parë
🙏🙏🙏💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱
MIRZA ALI
MIRZA ALI Muaj më parë
I something or nothing understand albanian language but I still like it !✨ From 🇮🇳
M. Morina
M. Morina Muaj më parë
Hiti i te gjitha verave 💯💯💯💯
Ëngjo Murataj
Ëngjo Murataj Muaj më parë
0l00
Majliii
Majliii Muaj më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Denisa Llaha
Denisa Llaha Muaj më parë
hhkfhxnsdhrnsksmsmz.z.msnnxnjzkz🙂😂😂😂😂😚🙃😚😘🥰
Rihana Rabia
Rihana Rabia Muaj më parë
w vetmja jam qe e degjoj akoma kete keng?????
Rinators forever
Rinators forever Muaj më parë
Anyone here after "Parajsa ime 2"?🙋
Stop Injorances
Stop Injorances Muaj më parë
Remind me of 2020 carantine, strange but I love this feeling!
Demi Milkurti
Demi Milkurti Muaj më parë
2021 por A do kete vare qe do kaloj pa e degjuar kete kenge qe te relakson aq shume qe nuk shpjegohet
Drita Xhima
Drita Xhima Muaj më parë
Me padurim pres "parajsa 2".
Stop Injorances
Stop Injorances Muaj më parë
Doli, por gjthsesi kjo parajsa 1 mbetet njëshi!
Gesjana Kanani
Gesjana Kanani Muaj më parë
Plot nje vit qe kur doli dhe perseri me jep te njejtin emocion si dita e pare qe e degjova.Bravo Alban,je perle per muziken shqipetare👏👏👏
Bejaze Vlore
Bejaze Vlore Muaj më parë
@Gesjana Kanani ai g
Gesjana Kanani
Gesjana Kanani Muaj më parë
@Emiado Krasniqi e kam degjuar eshte super po gjithsesi si kjo ska
Emiado Krasniqi
Emiado Krasniqi Muaj më parë
Ka dalur nje kenge tjater paradise ime per sempre degjoje esht shum e bukur
Anisa Anisa
Anisa Anisa Muaj më parë
Not me listening to this song every day✋
aldi ombra
aldi ombra Muaj më parë
@Anisa Anisa te lutem...eshte bukur kur dikush qesh
Anisa Anisa
Anisa Anisa Muaj më parë
@aldi ombra 😂😂flm
aldi ombra
aldi ombra Muaj më parë
@Anisa Anisa flm je rob zoti😂😊😉
Anisa Anisa
Anisa Anisa Muaj më parë
@aldi ombra 😂😂 sot del pjesa e dyte e ksaj kenge😁ne oren 18:00
aldi ombra
aldi ombra Muaj më parë
Si perkthehet...ndihme😅
Esaina Daci
Esaina Daci Muaj më parë
Kete keng ja deklaroj motres time qe e dua pa fund te dua bora
ela blue
ela blue Muaj më parë
But first it will be an albanian summer! ❤️
youtupp mann
youtupp mann Muaj më parë
Perfect music... I loved so so so so much
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 Muaj më parë
Super👍🙋‍♀️🙋‍♂️🦋🌻🌴
Florina Elezi
Florina Elezi Muaj më parë
😘😘😘😘😘
hdjsksksl hdjsjjsks
hdjsksksl hdjsjjsks Muaj më parë
Super.
ツandyy
ツandyy Muaj më parë
Much Love from Kosovo my brothers 🇽🇰❤️🇦🇱
Erza Ebibi
Erza Ebibi Muaj më parë
❤️
Dituri Hazizaj
Dituri Hazizaj Muaj më parë
Edhe 100 her ta degjoj nuk merzitesh
Elona Mile
Elona Mile Muaj më parë
Super kenge je te dy yje jeni me te miret e kam degjuar 100000 her kte kenge me pelqen shum jeni ⭐⭐⭐⭐⭐🌟🌟🌟🌟
Denisa Haruni
Denisa Haruni Muaj më parë
Shum e bukur muzika😍😎😍😎😍😎😍😎😍😍💱💸💷💶💴🔫💲💵🎆🎇🎆🎇🎆🎇
Eljot Sharka
Eljot Sharka Muaj më parë
shum bukur kjo kenga alban elkid bravo ju lumt ☺☺😊😊❤❤
The Man Animal
The Man Animal Muaj më parë
👍
KOKOBE -Për fëmijët
KOKOBE -Për fëmijët Muaj më parë
Super
Soulakou Malick
Soulakou Malick Muaj më parë
.edhe sa do vovoesh
Soulakou Malick
Soulakou Malick Muaj më parë
Eeee
Erlinda
Erlinda Muaj më parë
Ohhhh çfar zbulova 🥰🥰🥰 muzik per veshet e mija 👏🏻👏🏻
Vera Xhalia
Vera Xhalia Muaj më parë
100 herë e dëgjoj dhe e këndoj
Qerfozi Bernard
Qerfozi Bernard Muaj më parë
Po p po p po l
Olivia qeva
Olivia qeva Muaj më parë
Albani e gena jane qetesim shpirtit kur idegjon kenget artista jane
Henri Plaku
Henri Plaku Muaj më parë
😍😍😍😍😍
Ergi Shehi
Ergi Shehi Muaj më parë
Se di sa vonohem
kelo cite
kelo cite Muaj më parë
Kenga ime e preferuar
Onela Ori
Onela Ori Muaj më parë
😣😣😅😰
Onela Ori
Onela Ori Muaj më parë
Fcbbb
Dituri Hazizaj
Dituri Hazizaj 2 muaj më parë
Sa bukur Alban skenderaj
Xhoana Ibrahimi
Xhoana Ibrahimi 2 muaj më parë
Shum e bukur
Ina Gremi
Ina Gremi 2 muaj më parë
Jo pse
Enik Lazimi
Enik Lazimi 2 muaj më parë
Keng fantastike, bravo cuna. Riviera e Shqiperise esht njesh.❤🇦🇱
Gabri&Auri Marini
Gabri&Auri Marini 2 muaj më parë
Ciao
Alketa Balliu
Alketa Balliu 2 muaj më parë
Normal qe do jet dhe hiti i kesaj vere super kenge
Valeria Ruiz Andino
Valeria Ruiz Andino 2 muaj më parë
Regueton alvanes it's cool💜
elisiona soula
elisiona soula 2 muaj më parë
2021
Mire Shaqiri
Mire Shaqiri 2 muaj më parë
0
Anxhelo Senka
Anxhelo Senka 2 muaj më parë
me shum bashkpunime alban.....
Fier albania
Fier albania 2 muaj më parë
Kam koh qe e degjoj dhe me pelqen
albi bano
albi bano 2 muaj më parë
💌💌🥀❤❤🥰🥺👫✨☺😘
Vasil Gjika
Vasil Gjika 2 muaj më parë
Greeting from China. Albanian in China, just to spread this song...
Tho Mas
Tho Mas 2 muaj më parë
❤❤❤
Kozeta Arapi
Kozeta Arapi 2 muaj më parë
💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
ana hasaj
ana hasaj 2 muaj më parë
me peleqene shum albani
I sure bi db Erith s jd
I sure bi db Erith s jd 2 muaj më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️💋❤️💋❤️💋❤️💋❤️
Lossy Abazi
Lossy Abazi 2 muaj më parë
Positive vibes 🇦🇱❤
Lossy Abazi
Lossy Abazi 2 muaj më parë
🇦🇱
Adrian Balla
Adrian Balla 2 muaj më parë
Perse perdorin fjal latine nuk I kuptoj
Heroina Krasniqi
Heroina Krasniqi 2 muaj më parë
😍😍😍
bregu mikaela
bregu mikaela 2 muaj më parë
Seyp
Krenar Nari
Krenar Nari 2 muaj më parë
Super keng jam rovena😍😍😍
Elidjana Mema
Elidjana Mema 2 muaj më parë
Shum keng e bukr komplimente
Faqja Tjeter
GJESTI - HMM
2:20
Shikime 5 mln
GJESTI - HMM
2:20
Shikime 5 mln