i errët

Alban Skenderaj - JETE 

Shikime 7 mln
97% 34 000 755

Music \u0026 Lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Endri Shani, A. Skenderaj
Available on:
Deezer: www.deezer.com/en/album/86527872
Spotify: open.spotify.com/album/70UYIh...
iTunes: itunes.apple.com/us/album/jet...

JETE

Stepen buzet, dridhet zeri
Fjalet po me lidhen nyje ne fyt
Nuk e besoja une i mjeri
qe per cdo fillim gjithmone ka nje fund
Dhe prita, dhe mbolla
nje farez qe nuk do mbinte kurre
I mposhtur deshmova lirine e saj

Nuk ka sekonde qe frymarrjen s’ma ndal
Nuk ka minute qe nuk dua te vdes
Jo nuk ka ore qe nuk tretem ne mall
Jo nuk ka dite qe dorezohem ta pres
Dhe nuk ka nate qe ne enderr s’me merr
Nuk ka jave qe ndergjegja s’me vret
Nuk ka muaj, nuk ka stine
Nuk ka vit jo, shekull, JETE

Mendja ime arratiset
neper vendet qe nuk shkela me ty
Zemra si nje ore kurdiset
dhe ndalon sa here qe ti s’je aty
Jam lodhur nga vetja, jam lodhur nga kjo dreq agoni
Jam vyshkur nga etja, per syte e saj

Nuk ka sekonde qe frymarrjen s’ma ndal
Nuk ka minute qe nuk dua te vdes
Jo nuk ka ore qe nuk tretem ne mall
Jo nuk ka dite qe dorezohem ta pres
Dhe nuk ka nate qe ne enderr s’me merr
Nuk ka jave qe ndergjegja s’me vret
Nuk ka muaj, nuk ka stine
Nuk ka vit jo, shekull, JETE

Publikuar

 

5 Shk 2019

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Lindita Qalliu
Lindita Qalliu 2 ditë më parë
O zote cfare mbrekullieje super kenge .Faleminderit per emocionet dhe fjalet e ndjera qe percjell .
be happy
be happy 8 ditë më parë
Nuk gjej dot fjalët e duhura për ta përshkruar këtë perlë. Je i rrallë Alban! 👏👑💎
Marsela Gjomemo
Marsela Gjomemo 24 ditë më parë
Ja dedikon nënës së tij ☀️
morena pirra
morena pirra Muaj më parë
Kjo kenga te dritheron❤! Ky ze 💥!
Sulejman Arifaj
Sulejman Arifaj Muaj më parë
O Alban je Njësh i papar Kenget egua I shoqëroj dhe un me kitar jeni fantantastik respekt e Sulo Itali
adriatik bregu
adriatik bregu Muaj më parë
Tekste kaq te thjeshta te kenduara me gjithe shpirt nga ti Alban Skenderaj sepse tek thjeshtesia jote jeton madheshtia.
Dorisiana Karaj
Dorisiana Karaj 2 muaj më parë
❣❣
Kujtim Miftari
Kujtim Miftari 2 muaj më parë
Very good!
elefteria barolli
elefteria barolli 2 muaj më parë
😔💕💕
Xhulia Zylali
Xhulia Zylali 2 muaj më parë
Se ky është këngëtar i pazëvendësueshëm 🧡❤❤🙏🙏🤩🤩
SuperBook Forever
SuperBook Forever 3 muaj më parë
Ceep going my favorite artist 😍💯
Vanesa Kostova
Vanesa Kostova 3 muaj më parë
2021? ♥️🇧🇬🇦🇱
kefser isufi
kefser isufi 3 muaj më parë
♥️⭐️🩸
Gledja Papa
Gledja Papa 4 muaj më parë
!! JE MË I MIRI NË BOTË ALBAN 🇦🇱! !!JETË !!!❤️
Irza Sulanjaku
Irza Sulanjaku 4 muaj më parë
Idhulli im♥
Zhorzheta Kuruni
Zhorzheta Kuruni 4 muaj më parë
🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Alba musa
Alba musa 5 muaj më parë
Jet e ti je shume i mire ze i embel fjal te mbrekullushem
Alba musa
Alba musa 5 muaj më parë
♥️♥️♥️♥️♥️
Brikena Briki
Brikena Briki 5 muaj më parë
Artist i kompletuar! Kënaqësi shpirtërore është zeri jot e adhuroj pa fund çdo këngë që këndon! Respket pa fund për Alban Skënderaj.
Ilda Hoxha
Ilda Hoxha 5 muaj më parë
Pas 2 vjet un akoma duke e degjuar kng😭❤
Erla Capuni
Erla Capuni 5 muaj më parë
Te gjitha kenget e tua jane hite ,,,te pavdekshme
Efi Gjika
Efi Gjika 5 muaj më parë
Nuk ka sekonde qe frymarrjen ma ndal 💌🔥
granitOffcial
granitOffcial 5 muaj më parë
💔💔
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 6 muaj më parë
Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚🌴🌴💓💞💟💘💖💝💗❤❤💔💔kavaje💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💖💝💗💝❤❤emila💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💖💝💗❤❤arisi💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤💔danjeli💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💘💖💝💗❤❤💔💔1💎💎💙💙💚💚💓💞💟💘💕💖💝💗❤❤
Labinora Jefkaj
Labinora Jefkaj 6 muaj më parë
ufff ich liebe es
jakefutplot
jakefutplot 6 muaj më parë
Kenge dritheruese. Ka nje magji te vogel brenda saj.
Vanessa Delaj
Vanessa Delaj 6 muaj më parë
👏👏😍
Sava Kokoshi
Sava Kokoshi 7 muaj më parë
😘😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍
Blabla blabla
Blabla blabla 7 muaj më parë
Ështe super kenge bejini like dhe subrstait
Ene Hoxha
Ene Hoxha 7 muaj më parë
❤❤
Μ M
Μ M 7 muaj më parë
Je magjia...❤❤❤❤
E M
E M 7 muaj më parë
Super bukur tekst ,muzike, c'te thuash.....Artist
EM'A
EM'A 7 muaj më parë
It was the best birthday gift ever and i still cant get over this song its a must have in all my playlists
pamela Hyra
pamela Hyra 8 muaj më parë
🤩🤩🤩
pamela Hyra
pamela Hyra 8 muaj më parë
🤩🤩🤩
Albi_ H
Albi_ H 8 muaj më parë
Cdo fjale me kujton vajzen qe dua dhe u lendova deri ne piken e fundit Ishalla e shef kte koment, dua te te them qe akoma je ne zemren time dhe te dua akoma me shume cdo dit "L" (pema)❤🤞
FF DRACO YT
FF DRACO YT 8 muaj më parë
Super talent
tea etea
tea etea 8 muaj më parë
Jete💙M ❤❤❤
tela baci
tela baci 8 muaj më parë
Dhe nuk ka nat qe ne enderr nuk vjen 😥jete M 🤍🤍🤍🤍🤍
stivi pro
stivi pro 8 muaj më parë
Like kush e shikon ne 2020
Nertila Rapo
Nertila Rapo 8 muaj më parë
Kte kenge dhe shume te tjera te Albanit do degjohen dhe shuuuuuum vite te tjera.Je unik ne muziken qe ben
Veshaj Veshajj
Veshaj Veshajj 9 muaj më parë
Jete!
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa 9 muaj më parë
1
Enea Demaj
Enea Demaj 10 muaj më parë
kfcenea5
Anisa Mehmetaj
Anisa Mehmetaj 10 muaj më parë
Me qeteson zeri I Tij
alfa&med alfa
alfa&med alfa 10 muaj më parë
je dobesia ime per zerin shendet e lumturi paq ne jete amin.
Ana Ana
Ana Ana 10 muaj më parë
Jeni talent i lindur
Hurma Korra
Hurma Korra 11 muaj më parë
Puotiotuooflgkgkfhkhljtfgjh
Ermelinda 22
Ermelinda 22 11 muaj më parë
13/08/2020. Një këngë e pa papërsëritshme.
Etleva Dähne
Etleva Dähne 11 muaj më parë
😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Etleva Dähne
Etleva Dähne 11 muaj më parë
#Amin
Giselda Plaku
Giselda Plaku 11 muaj më parë
Mrekullia vet kjo kenge
Xhesilda Zeqo
Xhesilda Zeqo 11 muaj më parë
...dhe nuk ka nat qe ne enderr sme mer... 🙏🏻🙏🏻
Sara A
Sara A 11 muaj më parë
Komenti 1111☘️
Erjona Hoxha
Erjona Hoxha Vit më parë
Çdo kenge e gjejme veten....
Akil Aliu
Akil Aliu Vit më parë
🙌
lyrisc
lyrisc Vit më parë
Wow super kenge super artist BRAVO ALBAN je thjesht SUPER me kuptimin e plot te fjales ❤❤❤
Luze Portokalli
Luze Portokalli Vit më parë
😔😔😔
Sara A
Sara A Vit më parë
Jam lodhur nga vetja, jam lodhur nga kjo dreq agoniiiiii
Suzana Ngjelo
Suzana Ngjelo Vit më parë
2020 ❤️❤️
E. V
E. V Vit më parë
💖💖💖
Enkeleda Gjalma
Enkeleda Gjalma Vit më parë
😢😢😢😢😢😢😢
Enkeleda Gjalma
Enkeleda Gjalma Vit më parë
E vertet eshte ❤❤❤❤❤
BLACKPINK ALB
BLACKPINK ALB Vit më parë
O ju 610 personat qe keni ber dislike do ju shpjegoj dicka: 👍kjo eshte like shtypni kte ne kenget e albanit 👎kjo eshte dislike dhe po e shtype do te te shperrthej telegoni mos e shtypni me se ktyre 610 personave do ti ket vajt dhe policia ne shtepi kur o ta ken bere dislike
Egla Jaupi
Egla Jaupi Vit më parë
Je i mrekulushem te pershendes!!!!!
S Z
S Z Vit më parë
refreni i vjedhur nga Passenger - Let her go
S Z
S Z Vit më parë
@J K who said the lyrics? do you even understand what I said sweetie? I said the chorus not the lyrics.
J K
J K Vit më parë
@S Z I'm not a Kpop Stan my dude just a bts Stan and the lyrics aren't the same
S Z
S Z Vit më parë
@J K what not you kpop stan
J K
J K Vit më parë
???? Lol not
Bilbili Antoneta
Bilbili Antoneta Vit më parë
Bravooo 👏👏👏👏👏👏😍 gjithmon i pari
sara sara
sara sara Vit më parë
I love this song and singer ❤
Anna anna
Anna anna Vit më parë
edhe nje keng e jotja mo alban qe mu ngulit ne zemer 😥🥰
brunilda vaja
brunilda vaja Vit më parë
😥😥😥😥😥😥
elvis mulaj
elvis mulaj Vit më parë
tfala pot ban eric claptoni , po thot shum mir e paske perkthy kangen tem :P
DPS3688
DPS3688 Vit më parë
Faleminderit
smithwesson870
smithwesson870 Vit më parë
Kjo eshtë muzikë, thjesht bukur!
Mikaela Hoxhaj
Mikaela Hoxhaj Vit më parë
Super bravo☺☺👌👌👍👍
gerta Avd
gerta Avd Vit më parë
😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏😏🥰🌻
Gabriel Komedi Jaupi
Gabriel Komedi Jaupi Vit më parë
je meiniri ne keng ne dashuri ne sjellje ne te gjitha je me i miri jegjithckaaaaaa
Sonila Nila
Sonila Nila Vit më parë
2020....like
ALNORA Dushku
ALNORA Dushku Vit më parë
24.12.2019 a e degjohet ende? Super keng
Angelik Anjelik
Angelik Anjelik Vit më parë
Rispecchi tutti i miei sentimenti😔 bellissima canzone💛💛💛
Amore & Fortuna Amore & Felicità
Sempre bello a sentire i tuoi canzoni 💞
Bardhi debrova
Bardhi debrova Vit më parë
😍😍😍😍😍😍😍2019
Γεωργία Τόντι
Super👏👏👏
Miri Veliu
Miri Veliu Vit më parë
, ... jo nuk ka dite qe dorezohem ta pres; shume texte te bukura
Rozi Imeraj
Rozi Imeraj Vit më parë
Te gjitha kenget i ke super😊
Leonarda Beqiri
Leonarda Beqiri Vit më parë
🥰🥰🥰
Tefta Toromani
Tefta Toromani Vit më parë
👍🌟🌟🌟🌟🌟
Enkeleda Gjalma
Enkeleda Gjalma Vit më parë
E vargje shum prekse
Enrik Voja
Enrik Voja Vit më parë
Aman O Alban si na i gjen telat e jetes
Shpendi Lako
Shpendi Lako Vit më parë
Qet10000% Fjal të pista0% Goca lakuriq0% Super
ajo ajo
ajo ajo Vit më parë
e adhuroj kte keng❤
Thelleza Coraj
Thelleza Coraj Vit më parë
Xhdo këngë e Alban Skenderaj është!!...... Nuk e di nuk e gjej dot një fjali të saktë ta përshkruaj. Poezi super. Motiv..... Arsye.... Të motivon ta marrësh jetën me gjallëri është si një gur i çmuar Albani në mes të llumit të këngëve që kemi në Shqipërin tonë. Kemi shumë këngë edhe këngëtar të mirë. Por ka aq jo të mirë sa kta të mirët duhet ti kërkosh me Lup.
bella
bella Vit më parë
Artist dhe pik❤
Zami Zami
Zami Zami Vit më parë
Këngëtari më i mirë shqiptar për mua!! LOVE YOU! 😍😍
Xhesi Dule
Xhesi Dule Vit më parë
😇😇
Anthony Jackson
Anthony Jackson Vit më parë
Perla e rradhes.... Cdo kenge e Alban Skenderaj eshte HIT ! Eshte artist i vertete ! Alban Skenderaj je i paarritshem...! BRAVO ?
JetnorErtila Balliu
JetnorErtila Balliu Vit më parë
Kjo keng esht shkruajtur per dy njerzit e mi qe i dua sa vdes per ata dy njerez.je i vecant veten dua te qaj dhe mos te flasi njeri kur degjoj dhe te jem veten....
Martela martela
Martela martela Vit më parë
INSIDE THE TRUTH!
INSIDE THE TRUTH! Vit më parë
Pse nuk shperndani instrumentalin per tbere cover njerzit
Juliana Xhoka
Juliana Xhoka Vit më parë
Te kam ne shpirt . E di pse sepse kur kam breng ,e pa mundur te mos e ndaj me ty.... ..
Kleanilda Gjata
Kleanilda Gjata Vit më parë
Je adhurim Alban
Faqja Tjeter
Melisa - Inati (Official Video)
2:49