i errët

Alban Skenderaj - Plage ne gjysmeshpirt 

Shikime 1,8 mln
98% 16 000 214

Muzike dhe Tekst: Alban Skenderaj
Orkestrim: Endrit Shani

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6WW0WJ...
Deezer: www.deezer.com/en/album/90561122
iTunes: itunes.apple.com/us/album/pla...

Publikuar

 

17 Mar 2019

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Burbuqe Gjona
Burbuqe Gjona 3 ditë më parë
😢😢 mamushi ime me mungon shume 😢😢😢
Burbuqe Gjini
Burbuqe Gjini 2 muaj më parë
Kengetari me mire ne bote kjo kenge me ben per te qare alban me preku shume zoti te ruajt familjen tende
Elsa Kaja
Elsa Kaja 2 muaj më parë
😥😥😥😥😥
Eduart Lamallari
Eduart Lamallari 3 muaj më parë
Me pershkruan jeten time dhe kjo kenge do jete 1shi per mua mezi pres te takoj gjysmen tjeter.super kenge.
SaraSkenderi SaraSkenderi13
❤️❤️❤️❤️❤️😥😥😥🥺🥺🙈
Ermir Mehmeti
Ermir Mehmeti 3 muaj më parë
Je thjesht magjik, dhimbja ime ska kufij te falenderoj,madheshtija eshte nena e mirsis, fjalet godasin shpirtin e kujtdo njeriu me ndjenja dhe virtyte ,te magjishme,kam respekt per fjalet,she melodin,qofsh I bekuar.Mua, zonja ime ,mu largua nga kjo jete, semundja e mori, ne lulen e jetes,pa thithur akoma aromen e femijve te vete te mrekullueshem. Te falenderoj, per Kate mik😥😥
giselda plaku
giselda plaku 6 muaj më parë
😭
Lira Triço
Lira Triço 7 muaj më parë
Ne cdo moment kenget etua duken sikur ka dal sot 🌟🌟🌟🌟
Μ M
Μ M 7 muaj më parë
Sa shume fjale mbeten pa u thene.😢😢
Klejdi Basha
Klejdi Basha 8 muaj më parë
😰
Shefiko Hoxha
Shefiko Hoxha 8 muaj më parë
😥😥😢
Kevin G
Kevin G 10 muaj më parë
Shum e bukur kjo keng 😥
Noel Shehu
Noel Shehu Vit më parë
😍😍
Giselda Plaku
Giselda Plaku Vit më parë
O zotttt 🥺🥺🥺kjo kenga
Alketa Pajaj
Alketa Pajaj Vit më parë
Perse, perse nuk me prite edhe pak?? Sa shume fjal mbeten pa u then....💔 Kjo keng duket e shkruar per mamin tim qe u nda nga jeta pak koh me pare dhe nuk munda dot ti them as lamtumire😭😭😭😭
Vefy Runaj
Vefy Runaj Vit më parë
😭😭
Klajdi Duda
Klajdi Duda Vit më parë
Legjend ,do mbeten gjithmon kompozimet e tua se jan art .ky eshte dallimi .midis kengetareve te tjer
Giselda Plaku
Giselda Plaku Vit më parë
Kush po e degjon përsëri këtë këng si un likr
rosa Imed
rosa Imed Vit më parë
Une e degjoj cdo dite 😭😭 qe kur babi vendosi te ikte nga ne..,🙏🙏🙏😭
Algerta Allajbej
Algerta Allajbej Vit më parë
E io piango con le tue canzoni ,una voce delicata dolce ,che mi fa venire i brividi....il migliore in assoluto
Alimeja Gega
Alimeja Gega Vit më parë
Me rrenqethin kenget e tua te lehta. nuk ka si ju. Faleminderit qe eksiston . shqiptaret te duan shume . kenget e tua me vene ne gjume
hlir laska
hlir laska Vit më parë
You are number 1 on the world
Klara Klara
Klara Klara Vit më parë
Ende në telefon pres thirrjen tënde 😔😓🖤
Klarisa Alla
Klarisa Alla Vit më parë
Keng e bukur
123 Abc
123 Abc Vit më parë
Kenge qe nuk do fjale .. mijera ngjyra emocion ... 👏👏👏👏
Miri Veliu
Miri Veliu Vit më parë
Me shume ndjennje e Kendone ky kete Kenge. Te lumte Alban!
vasilika koshovari
vasilika koshovari Vit më parë
Sa here e degjoj emocionohem njelloj.Sa krenare e ke bere nene tende! WELLDONE!
LUTA luta
LUTA luta Vit më parë
Per mamin tim qe u nda nga jeta kete tetor. Ende ne tel pres thirjen tende..... Perse perse nuk me prite edhe pak.... Me vjen te qaj 😪😪 Kjo kenge ka shume dhimbje. Kush ka ndier dhimbje e di cpo them.😪😪
alma shaini
alma shaini Vit më parë
Ende me djek ne gjoks e shtrenjeta ime Mami, dhimbje keshtu skisha ndjere jo asnjere, jeton brenda meje💔Mami❣️💞Komplimente Alban cdo fjal ne kete kenge e gjej veten time!!
M
M Vit më parë
one of the best singers i hear. it's fantastic to hear your voice and the quality of your lyrics. It's perfect. 🙌
rediola likollari
rediola likollari Vit më parë
👏👏👏bravooo ska fjale!!!
Fabiola Izetai
Fabiola Izetai Vit më parë
Shum e Bukur 💗💖💕💕💕💕
Ezmeralda Ali
Ezmeralda Ali Vit më parë
vasilika koshovari
vasilika koshovari Vit më parë
Nuk ja fal vetes qe e degjova kaq vone kete perle te radhes tende ALBAN.
Emi Hataj
Emi Hataj Vit më parë
Kenga me me shpirt qe kam degjuar ndonjehere ❤. Kjo eshte e till qe deperton thelle ne zemer neper ato skuta aty ku dhe vet ne skujtohemi ti vizitojme.
Valbona Luari
Valbona Luari Vit më parë
Babi😭😭😭😭😭🙏🙏
sidorela matmuja
sidorela matmuja 2 vjet më parë
Ti je nje plage ne gjysme shpirtin tim..ne gjysme zemren time ,ne cdo gjysme qe me ke lene..Me mbyt malli per ty nena ime ,e kjo kenge eshte melodia me e bukur per te qare shpirti.😢😘 Albani si gjithmone deperton ne shpirt .
Olimbia klea
Olimbia klea 2 vjet më parë
zeri jot te ben te udhetosh neper endra te clodh respekte
Ervehe Hasanaj
Ervehe Hasanaj 2 vjet më parë
Kujt ti ve faj? Boten do denoj! Me vjen te qaj, qielli te degjoje! Kenge rrenqethese, emocione Urime dhe respekte o ze bilbil . Ervehe Idershaj
Paulo Zeka
Paulo Zeka 2 vjet më parë
O zot lehtesoja dhimbjet atyre qe kane humbur njerezit me te dashur. Shum prekse alban . Cdo kenge jotja me ben te qaj. Kjo kenge edhe me shume😢😢😢😢😢
ALL IN
ALL IN 2 vjet më parë
INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania INSTAGRAM; @secret.albania @secret.albania @secret.albania @secret.albania
di caprio state
di caprio state 2 vjet më parë
Nqs Futbolli ka Messin Muzika ka Albanin ❤ Padyshim Artisti me i Mire
Joana Theodhori
Joana Theodhori 2 vjet më parë
😢😍
Addison Rae
Addison Rae 2 vjet më parë
Alban Skenderaj je nje mrekulli!Falenderoj Zotin qe ti ekziston!💖⭐🌟👑
Hack Diy
Hack Diy 2 vjet më parë
bravoo sinqerisht bravo cdo tingull kalon ne zemer
Dritan Meta
Dritan Meta 2 vjet më parë
💓💓💓
Elena Sinaj
Elena Sinaj 2 vjet më parë
Per gjysmen time qe tani nuk eshte me per ty Elton sinaj 💔💔💔😥😥😥😥
YOUTUBE Shqip
YOUTUBE Shqip 2 vjet më parë
Hera e par qe e degjoj ishalla nuk ja degjoj me zerin
alketa ymeri
alketa ymeri 2 vjet më parë
Te lumte goja ke nje ze qe te qeteson shpirtin Alban 👍
Mirela Lamaj
Mirela Lamaj 2 vjet më parë
Dhe ne te dy qe flisnim me aq bindje sa dhe ksaj jete i jepnim vler 😢😢 kujt ti ve faj boten ta denoj zemer e motres gjithmon plag ne gjysem shpirti ❤
loreta memaj
loreta memaj 2 vjet më parë
❤️❤️❤️
Ada Veliu
Ada Veliu 2 vjet më parë
sa kam qare
2 kings free fire
2 kings free fire 2 vjet më parë
Mariglena Baci
Mariglena Baci 2 vjet më parë
Nje kenge e mrekullueshme ! Sikur i ka vendosur magji kesaj kenge
Gaz Suku
Gaz Suku 2 vjet më parë
veret keng
Gaz Suku
Gaz Suku 2 vjet më parë
Suksese ALBAN SKENDERAJ.. Zoti jezus e ka marr plagen lendimin..dhe plagen e shpirtit..ne jemi zgjedhur te marrim gezimin dhe dashurine qe Zoti na jep per personin e jetes Ky eshte , Mendimi im personal...Zoti te bekoft. me respket te vecant nga Gazment Suku Official // Youtub
klea klea
klea klea 2 vjet më parë
Sa vlere kan kenget e tua ! Alban Skenderaj ylli I shqiperise! Zeri jot, cdogje e jotja ka kuptim ! 💋💋💋💖💖💖
Fabjola Shehu
Fabjola Shehu 2 vjet më parë
Ju lutem do me ndimoni me disa pelqime te fotua e djalit time m.facebook.com/story.php?story_fbid=970939909770970&id=100005649105978 te komenti marinela arlind skendai ju lutem
Giselda Plaku
Giselda Plaku 2 vjet më parë
Super kenge thjesht uauu mahnitesh po ta degjosh normal ska si te jete ndryshe kur eshte e kenduar nga ti alban love you
fier amsterdam
fier amsterdam 2 vjet më parë
Shum ze te mir ke mor shok. Pse kaq mbrapa?
joni engjell
joni engjell 2 vjet më parë
Sapo humba nenen dhe babain dhe kjo kenge eshte nje perle per nje plag ne shpirt je unik alban
Annie Pts
Annie Pts 2 vjet më parë
Only you 👏💎❤
Denis Malaj
Denis Malaj 2 vjet më parë
Bravoo 🙏
Bona bona
Bona bona 2 vjet më parë
Ti je shqipetar me kenge shqip te bukura qe ke qef ti degjosh 🥰 se n’a jane bere shume shqipetare e shqipetar kengetare duke kenduar kenge indiane e veshje indiane turp 😏ku perfundoi tradita dhe kultura jone
Diana Dorda
Diana Dorda 2 vjet më parë
Me vjen keq qe ke kaluar shume por jeta vazhdon, ke dy drita qe do e ndricojne jeten tende☺️☺️☺️
Besi NO
Besi NO 2 vjet më parë
Kenge shummme e mire,te pakten per ket kohe :(
Mihal Sotiri
Mihal Sotiri 2 vjet më parë
Me i miri
IDA JESSY
IDA JESSY 2 vjet më parë
😥😥😥
Junada Kula
Junada Kula 2 vjet më parë
💔
nerisa tragaj
nerisa tragaj 2 vjet më parë
Te lutem mjaft Alban se nuk na mban me zemra!!😍😍
Jasmina Medina
Jasmina Medina 2 vjet më parë
Ich liebe alle deine Lieder sooooo sehr.... gjysma gjysem mbetet pa ty ...
Stelina Kodra
Stelina Kodra 2 vjet më parë
Alban Skenderaj idhull i shqipetareve 😍😍 kenget e tij perlat tona ❤
Rexhina Hebeja
Rexhina Hebeja 2 vjet më parë
Ke nje ze te mrekullueshem
Erinika Hysenaj
Erinika Hysenaj 2 vjet më parë
Perla e muzikes shqiptare♥
Irlior Myrto
Irlior Myrto 2 vjet më parë
😭😭😭😭😭😭😢😢
Orion Berisha
Orion Berisha 2 vjet më parë
Alban më vjen keq shum për nënën
Paolo Pupi
Paolo Pupi 2 vjet më parë
Uau
M.H
M.H 2 vjet më parë
Alban je shume i mire me fal qe smunda ta coj deri ne fund kete kenge por sinqerisht me lendon thelle ne shpirt. Vellai im te dua shume. Mezi pres te te takoj kur te vish 😔😥
Lubjana Saliaj
Lubjana Saliaj 2 vjet më parë
😭😭😭😭😢😢😢
okosmos moy
okosmos moy 2 vjet më parë
😢
Ilda Dervishi
Ilda Dervishi 2 vjet më parë
Ende ne telefon pres thirrjen tende ,ende me duket teper heret per tu ndar 😭MISS YOU BROTHER ☝️😇
Elis Lisi Alb
Elis Lisi Alb 2 vjet më parë
Nice ✌👌
Aleks Aleks
Aleks Aleks 2 vjet më parë
😰😰💔💔
User User
User User 2 vjet më parë
ENDE MÈ DJEG NÈ GJOKS E SHTENJTA IME.... VEÇ KUSH E PROVOI E NDJEN NÈ ZEMÈR KÈT DHIMBJE.... ALBAN ---JE I PAARRITSHÈM...
its me every day!
its me every day! 2 vjet më parë
O kta qe been unlike ,duar thare shkerdhata
Ada Deni
Ada Deni 2 vjet më parë
perl 😍
Mira Madhi
Mira Madhi 2 vjet më parë
😓😓😓😓
Fjorela Mukollari
Fjorela Mukollari 2 vjet më parë
Alban Skenderaj - Plage ne gjysmeshpirt Ende më djeg, në gjoks, e shtrenjta ime Dhimbje kështu unë nuk kam ndjerë jo, asnjëherë Dhe ne të dy që flisnim me vec bindje Sa dhe kësaj jetë të mallkuar i jepnim vlerë Më fal, më fal, jo nuk mundem të të harroj Ti je një plagë në gjysmëshpirtin tim Do pres me mall gjysmën tjetër të takoj Deri atëherë jo nuk do kem shërim Refreni: Më vjen të qaj, qielli të dëgjoj Sa vetë zoti, zoti, zoti le të zgjohet Kujt ti vë faj, botën ta dënoj Por kjo gjysmë mbetet gjysmë Nuk plotësohet, pa ty Ende në telefon pres thirrjen tënde Ende më duket tepër herët për tu ndarë Si do të mbaj në zemër dhe në mëndje Kur dua të puth, të përqafoj si kurrë më parë Përse, përse nuk më prite edhe pak Sa shumë fjalë që mbetën pa u thënë Tani ku je, ku janë ëndrrat që pamë bashkë Pse kaq shpejt u zbehen si kjo hënë? Refreni: Më vjen të qaj, qielli të dëgjoj Sa vetë zoti, zoti, zoti le të zgjohet Kujt ti vë faj, botën ta dënoj Por kjo gjysmë mbetet gjysmë, nuk plotësohet Por kjo gjysmë mbetet gjysmë, nuk plotësohet pa ty
Mariglen Shehaj
Mariglen Shehaj 2 vjet më parë
Shume e bukur
Matilda Toska
Matilda Toska 2 vjet më parë
Pérse, pérse nuk mé prite edhe pak😢😢
Erkand Sinani
Erkand Sinani 2 vjet më parë
😔😔😔😔
Alda Ganci
Alda Ganci 2 vjet më parë
Faleminderit qe ekziszton Alban ti je artist i vertet 😍
klodjana kaciqi
klodjana kaciqi 2 vjet më parë
Like Kush mendon se Albani eshte kengetari me I mire dhe me I bukur shqiptar
Ilir Hoxha
Ilir Hoxha 2 vjet më parë
@fier amsterdam hahahahahaha ke te drejtw
fier amsterdam
fier amsterdam 2 vjet më parë
@Ilir Hoxha han fara luledjelli dhe rrin you tube .
Ilir Hoxha
Ilir Hoxha 2 vjet më parë
@fier amsterdam po pra
fier amsterdam
fier amsterdam 2 vjet më parë
@Ilir Hoxha po skan pun njerzit. Vk.
Ilir Hoxha
Ilir Hoxha 2 vjet më parë
ngelet duke kerku like ne cdo koment mo pffff na e shpifet mi
Amarildo Tabaku
Amarildo Tabaku 2 vjet më parë
faleminderit
Rezarta Malshi
Rezarta Malshi 2 vjet më parë
❤❤😭😭😭😭
Laura Denisa
Laura Denisa 2 vjet më parë
Shum kenge e bukur te qetsojn shpirtin kenget e albanit thjesht me i miri ..ah po flm shum per kg tua alban ma qetsojne vajzen time 7muajshe fle direkt me zerin e albanit 😍🥰🥰😘😘🤗
Qefsere Aba
Qefsere Aba 2 vjet më parë
😭😭😭😭😭😭😭😭
Orela Sota
Orela Sota 2 vjet më parë
Ku ka si nena.... e shtrenjta e pazevendesueshmja...
leda bat
leda bat 2 vjet më parë
Noyzi do ket bo dislike 😂😂😂😂😂😂 OTR_ja 😂😂😂😂
Suzz SulA
Suzz SulA 2 vjet më parë
Shume bukure kanga
Marina Dhamo
Marina Dhamo 2 vjet më parë
Shume bukur
Faqja Tjeter
Gold AG - Arusha
3:43
Shikime 160 mijë