i errët

Miriam Cani - Sa shume te dua 

Shikime 2,5 mln
96% 21 000 711

Music: Alban Skenderaj, Elgit Doda
Lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Elgit Doda
Mix \u0026 Master: Lorenc Aliaj
Photo by Rezarta Shkurta

❤️ Gezuar ditelindjen DUAM ❤️

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6iOtcd...
iTunes: music.apple.com/us/album/sa-s...
acromaxmedia.lnk.to/SaShumeTe...

Publikuar

 

14 Jan 2021

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Dea Alushaj
Dea Alushaj 4 ditë më parë
😝❤️❤️❤️👏😌
Redmi Gold
Redmi Gold 9 ditë më parë
Dhe mu sme plq si kenge gusto gusto
Lepurushi TV
Lepurushi TV 9 ditë më parë
Dashuria me e paster ne kete bote!
Erbjol Sharka
Erbjol Sharka 10 ditë më parë
Bukur
Lumi Lumturi
Lumi Lumturi 12 ditë më parë
Te rroj djali nje kenge fantastike
Lima Mollosmani
Lima Mollosmani 12 ditë më parë
Mirjam alban jeni prinder dhe bashkshort te mrekullueshem keshtu te ishin te gjith çiftet do ecte kjo bot
Raina Arlis
Raina Arlis 13 ditë më parë
Shum e bukur mirjam
Luiza Likaj
Luiza Likaj 14 ditë më parë
Kenge shpirti!!!
Lyrics Chanel
Lyrics Chanel 15 ditë më parë
Ishalla zoti e bekon Tezen time me nje femije
Emma Hasandoci
Emma Hasandoci 20 ditë më parë
H et ´h’y
fatmira lleshi
fatmira lleshi 22 ditë më parë
Dhe kur me sheh me ate shikim idhe gjithqka shpirtit tim 😍😍
Adelina Cacaj
Adelina Cacaj 23 ditë më parë
Zoti ju bekofte familjarishte!
sanja stasi ❤️
sanja stasi ❤️ 24 ditë më parë
SA shum te dua biri ime I vogli ime sot ti Ben 4muajsh SA shummm te dua biri ime 🥰🥰😍🤩🤩🎁ti je dhurta me bukur Ne bot
armela Gekaj
armela Gekaj Muaj më parë
Nena eshte bota jonë nena eshte yll per ne ♥️♥️
Borsh 🇦🇱
Borsh 🇦🇱 Muaj më parë
Thjeshte fantastike. Like kush mendon si une.
ardita zeqiri
ardita zeqiri Muaj më parë
Azdreni djelli shkelqimi yt zemra e mamit Aurora kuklla ime me e bukura e mamit me shtat bajrak💙❤
Ermir Gode
Ermir Gode Muaj më parë
Wow
Zezi Xhihani
Zezi Xhihani Muaj më parë
Miriam shume e bukur kiJo kenka
erdi dokaj
erdi dokaj Muaj më parë
Ti Nese di Sa vlen per mua Ti E nese di Sa shum te dua Ti I jep kuptim diteve t'mia Ti Je me shum se dashuria Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Flij, i qet ti shpirt Ne kraht e mia Flij, dhe me trego c'esh lumturia Sot, dhe asnjeher nuk do jesh vetem Un do jem aty, me ty gjith jeten Sa do kem frym Me ty do kendoj Me ty, me ty do vallzoj Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua Dhe kur me sheh me ate shikim M'ke dhen gjithcka shpirti im Cdo dit, nuk lodhem ta them Sa shum te dua
elena leba
elena leba Muaj më parë
Shume dashuri e mbrekullushme 😍💕💕💐
Anita Alimehmeti
Anita Alimehmeti Muaj më parë
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Anita Alimehmeti
Anita Alimehmeti Muaj më parë
Shume kenge e bukur 😘😘😘😘😘😘😘😘😘
Anita Alimehmeti
Anita Alimehmeti Muaj më parë
♥️♥️♥️
Overturn Thrill
Overturn Thrill Muaj më parë
eshte pak ti japesh "like" kesaj kenge. Ju faleminderit qe na kenaqni kaq shume. Jeni vlere e padiskutueshme ne muziken shqiptare.
endboss gamer
endboss gamer Muaj më parë
Femija eshte jeta per prinderit Pa femij Ska Jet ❤️❤️❤️
Elsa Dula
Elsa Dula 2 muaj më parë
Kete kenge ua pershendes femive te ,qe jane arsyja e jetes time ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤mami u do shume shume shume ..........pa fund
Lulzime Senka
Lulzime Senka 2 muaj më parë
Super keng 🥰🥰
milan milano
milan milano 2 muaj më parë
❤❤
Esuida Lickollari
Esuida Lickollari 2 muaj më parë
Sa here degjoj kete kenge vetem qaj sa e deshiroj te kem e un nje femije ne krahe te kene jeten e gjate gjithe femijet O Zot
Elsa Ukaj
Elsa Ukaj 2 muaj më parë
Shpresoj qe shume shpejte te te plotesohet deshira ❤️
SONILA QOLI
SONILA QOLI 2 muaj më parë
Ggidulfbnbouggbn
Al Grameno
Al Grameno 2 muaj më parë
Sa keq qe janë miq me Erion Veliaj. Gjynah...
klea❤sy bukra
klea❤sy bukra 2 muaj më parë
Zemra Ime Jeta ime polt nje 1 vit me ty dashuri Jeta ime je dashuria e shpirti Tim merkullia jone zemra ime shpirti ime e kisha degjuar fjalen femija eshte bekim sa shum pirta takimn me biri ime ti je dashuria ime shipirti ime zemra ime Jeta ime lumtura ime ti je Kuptimi jets time ajden erdhe ti ne jet qe me zbukuruave zemrn time dhe shipirti ime te ndjeva aromen tende I pari ime ti mesova se cafr do thet dashuri per mberti ime te duaaaaaa ajden😚😚😚😍😘😙😇😇😙😇😙😇❤❤❤💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙 😙😙😙😙😍😙😍😙😙😙😍😚😘😘😘😍😍😘😘😘😘😚😚😚🤗😚🤗🤗🤗🤗😙😙ti je gjithshka per mua
Anna Maria Qendro
Anna Maria Qendro 2 muaj më parë
.
Flo Flo
Flo Flo 2 muaj më parë
Hymni i tgjithave Nënave ! Per Femijet e tyre 😍
Arlind Musabelliu
Arlind Musabelliu 2 muaj më parë
Super miriam Yll i vertet Duami🥰😍🌹💋💋💌
Vjollca Bekshiu
Vjollca Bekshiu 2 muaj më parë
Kenge e bukur nuk ka ndjejsi me e bukur kur behesh nene femija eshte gezimi lumturi e jetes kuptimi i jetes per keta engjej jetojm ne kete bote
Pjeter Alia
Pjeter Alia 2 muaj më parë
Bravo!Kenge shume e bukur!Zoti ta bekofte djalin.🧡🤩🥰🙏
Sabri Zymeri
Sabri Zymeri 2 muaj më parë
Miriamcani
Blerta Dobson
Blerta Dobson 2 muaj më parë
Kjo këngë... Nuk ngopem duke e degjuar dhe qare nga emocionet e gezimit....❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹 Jeni kryeveprat e muzikës shqiptare.
zana tafa
zana tafa 2 muaj më parë
nje keng super e bukur
Ardit Tola
Ardit Tola 2 muaj më parë
kenge e mrekulleshme
Irena Kasemi
Irena Kasemi 2 muaj më parë
Tecvz. Gettczbh did they do it
Leonel Gjeta
Leonel Gjeta 2 muaj më parë
Sa kenge e bukur!
Nadine Isufi
Nadine Isufi 3 muaj më parë
sa e bukur do te jet melodia ime dhe e djalit tim
Nova M.
Nova M. 3 muaj më parë
Nertila Abeshi
Nertila Abeshi 3 muaj më parë
Sa me emocjonon kjo keng , djali esht jetà imeeeeee
Adelina kuqi
Adelina kuqi 3 muaj më parë
😊👏👏👏
FF ARIOL
FF ARIOL 3 muaj më parë
Sa i dukur dhe sa i emdel💜💜💜❤️♥️💓💞💞💕💕💕💞💓💓♥️❤️❤️💜💜💜💜💜❤️❤️💜
Monda Shehaj
Monda Shehaj 3 muaj më parë
Je nje familje mbrekullueshme per tu mar shembull,qofshi gjithmon te lumtur!!!
nertila seranaj
nertila seranaj 3 muaj më parë
Nuk ka si femija😙😙
Seriale te bukura😍
Seriale te bukura😍 3 muaj më parë
Super kenge. Edhe mua prinderit kete kenge me vune per ditelindje. Miriam cani kendo shume bukur. Kete kenge e degjoj dite per dite😍😍😍
amangas Nebiu
amangas Nebiu 3 muaj më parë
,❤❤❤❤
Yll Krasniqi
Yll Krasniqi 3 muaj më parë
Permbushja e jete eshte femija i cili ve kapak lumturise ne jete. Shume kenge e bukur besoj qdo nene e gjene veten tek keto fjale
carina Neasebor
carina Neasebor 3 muaj më parë
🎶 lovely, I would definitely make the english version. The melody , the words 🤩 The best of luck !
Bardha A
Bardha A 3 muaj më parë
Mrekullisht bukur
Tatjana Hasaj
Tatjana Hasaj 3 muaj më parë
Te lumt goja . Te kendon shpirti .
Lacivert Beyaz
Lacivert Beyaz 3 muaj më parë
Kjo kenge eshte nje perle e verte! 👏👏👏👏
Bardha A
Bardha A 3 muaj më parë
Keni bere nje kenge te mrekullueshme sic jeni dhe ju
Hermione Granger fan❤
Hermione Granger fan❤ 3 muaj më parë
Super kenge !
Wrecked
Wrecked 3 muaj më parë
Pse më duket kjo melodi diqka si Kënga e Ava Max?
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey 3 muaj më parë
Te dua miriam
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey 3 muaj më parë
Më trishtuat fare
b
b 3 muaj më parë
Kenge e mbrekullushme....💞
emeldakocihuqi78
emeldakocihuqi78 3 muaj më parë
Ee
emeldakocihuqi78
emeldakocihuqi78 3 muaj më parë
Eo
Miranda Livadhi
Miranda Livadhi 3 muaj më parë
Dashuri,jo dhune femijeve
ana ana
ana ana 4 muaj më parë
👨‍👩‍👧‍👦🌺🌺🌺❤❤❤❤🌺🌺🌺👨‍👩‍👧‍👦
Eva Kacani
Eva Kacani 4 muaj më parë
❤❤❤❤❤❤
Albana Doko
Albana Doko 4 muaj më parë
❤❤❤❤❤❤❤
agron maxharri
agron maxharri 4 muaj më parë
Hfhi
Daniel Dulellari
Daniel Dulellari 4 muaj më parë
RSS staff tezes gaz FEZ DAZS DAZS
Elbasan Albania
Elbasan Albania 4 muaj më parë
Miriami eshte e vetmja kengetare qe me prek me kenget e saj .. eshte nje engjell I vertete
Ale Alesja
Ale Alesja 4 muaj më parë
femija gjeja me e vleshme ne jet💖💖
Rita Vasili
Rita Vasili 4 muaj më parë
O Zot beko çdo foshnje në botë!
elo shkembi
elo shkembi 4 muaj më parë
Si drite
Gerald Musabelliu
Gerald Musabelliu 4 muaj më parë
Shume bukur Miriam
vjollca jushi
vjollca jushi 4 muaj më parë
Te adhuroj pa fund si kengetare si femer zoti te bekofte me albanin dhe femijet ❤️❤️❤️❤️
Toni Xhemali
Toni Xhemali 4 muaj më parë
😍😍😘😘😘😘
Thelleza Coraj
Thelleza Coraj 4 muaj më parë
Refreni I Këngës, Melodia me kujtojnë një keng por s'po e gjej.Kush ma thotë. Jam e sigurt që është e huaj edhe unë e adhuroj atë keng por se kujtoj dot.
Xhabber Ismaili
Xhabber Ismaili 4 muaj më parë
👌👌
Jonida Grrica
Jonida Grrica 4 muaj më parë
❤❤❤❤❤❤❤
SANTA VERITÀ
SANTA VERITÀ 4 muaj më parë
O ZEMËR E BUKUR SA E MIRE JE, E SA BUKUR KENDON.TE BEKOFTE I MADHI ZOT ❤️❤️❤️❤️🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Blerina Demirxhiu
Blerina Demirxhiu 4 muaj më parë
Shum e bukur kenga♥️Super..
Migena Xhafa
Migena Xhafa 4 muaj më parë
Femija eshte i cmuar per nenen sakrificen qe ben nena per femijen eshte e pa fund
Birgit Wallath
Birgit Wallath 4 muaj më parë
Shumé Bukur ❤️❤️❤️❤️
Julia Palluqi
Julia Palluqi 4 muaj më parë
Kenga me e embel ne bote
Nermin Esra Shehi
Nermin Esra Shehi 4 muaj më parë
💖💖💖💖💖💖😘😘😘😘😘😘
Mendi Reci
Mendi Reci 4 muaj më parë
Po i duam
Gabriel_
Gabriel_ 4 muaj më parë
super fare
Mirela Zharri
Mirela Zharri 4 muaj më parë
Shumë bukura kenga
Gerilda Ostej
Gerilda Ostej 4 muaj më parë
Miriam me kenaqe shpirtin me kte keng esht motivi i jetes reushi mamit te dua pa fund jeta ime dashuria e perjetshme
ervin bregu
ervin bregu 4 muaj më parë
Shume kenge e bukur
Aferdita Beshiku
Aferdita Beshiku 4 muaj më parë
Sa shumeeeeee te duaaaaa Gabriel
Ninja theslayer
Ninja theslayer 4 muaj më parë
Denisa_LOLz
Denisa_LOLz 4 muaj më parë
Gegdhheh2hwhehdhsheuirke2ifishwhhehdbfbbbgfhuuuyggfgijgbngffvbbbfueidxjh
Florida Alia
Florida Alia 4 muaj më parë
👍👍🥰
Adelina Kuqi
Adelina Kuqi 4 muaj më parë
😊👏👏👏
Artur-Egla Beke
Artur-Egla Beke 4 muaj më parë
Nje kenge me shum kuptim bravo Miriam je e mbrekullushme 👏👏
Shpresa Baci
Shpresa Baci 5 muaj më parë
O bukuri sh bukur🖐
Flavio Lamllari
Flavio Lamllari 5 muaj më parë
NIVEL SHUME I LARTE. KOMPLIMENTE
elo shkembi
elo shkembi 5 muaj më parë
Sa bukur🤗🤗🤗🤗
Ada Ada gjuzi
Ada Ada gjuzi 5 muaj më parë
🤗🤗🤗😍
Faqja Tjeter