i errët

Alban Skenderaj - Hapesira e nje endrre, Prishtine (Full Concert) 

Shikime 403 mijë
99% 21 000 92

“Hapesira e nje endrre” Salla “1 Tetori”, 19 qershor, 2019, Prishtine

Publikuar

 

28 Dhj 2019

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
ardita zeqiri
ardita zeqiri 26 ditë më parë
O zemra tkendoft o zoteri
Müzik Türkiye Mix
Müzik Türkiye Mix 29 ditë më parë
Tüm şarkıların şaşırtıcı ve duygu dolu
e verteta historike
e verteta historike 4 ditë më parë
Love from Arnavutluk Kardeshim !
ardita zeqiri
ardita zeqiri Muaj më parë
Alban Skenderaj lum prinderit qe te kan e sidomos familja juaj e mrekullueshme nje njeri me shum vlera ❤❤❤
Sole e bello Aidini
Sole e bello Aidini Muaj më parë
Omg je i mrekullushem 👏👏👏👏👏♥️💎
food by Anna
food by Anna 2 muaj më parë
Love Alban 💗 Miriam ❤
Angela Soto
Angela Soto 3 muaj më parë
Como les AMOOO
Valbona Sulejmani
Valbona Sulejmani 4 muaj më parë
Kantautor i madh je ,godet drejt e ne shpirtin e cdokujt 👏👏👏
Defrim Hasani
Defrim Hasani 4 muaj më parë
jkjkjkjkjkjk
Saranda Vlore
Saranda Vlore 6 muaj më parë
Esht nje kengetar qe cdo grup moshe e degjon me kenaqesi
Moon Safari
Moon Safari 6 muaj më parë
Koncert i forte
MOZZIK
MOZZIK 7 muaj më parë
Albani ka qën dhe do të mbetet këngëtari mëi mir
Linda
Linda 7 muaj më parë
1:27:23 Oh Alban!!! 🥺🥺❤️❤️❤️ Je i mrekullueshem!!
Destan Begu
Destan Begu 7 muaj më parë
Shum koncert i mir ka qen
Enjoyed the moment
Enjoyed the moment 7 muaj më parë
hello good jop Shihni gjithashtu këtë video për Londrën aldesk.info/head/aM-4r8d1oqHRznU/video.html
Altin Salihi
Altin Salihi 7 muaj më parë
Next should be Tetova!
Ariana Mielli
Ariana Mielli 8 muaj më parë
Kengetar i vecant i gjith shqiptarise ❤️🇦🇱🇽🇰
Edlira Mema
Edlira Mema 8 muaj më parë
Kur fjalët mungojnë. ..duket se është pjesë e jetës time. ..nga mungesa e fjalës humba njeriun e jetës time. ..
aranit kojdheli
aranit kojdheli 8 muaj më parë
Ore Alban koncert ne Tirane koncert ne Prishtin po ne Vlore kur do e ndezim flake?
aranit kojdheli
aranit kojdheli 8 muaj më parë
Vlonjat o vlla!
stivi pro
stivi pro 8 muaj më parë
Like kush e degjn ne 2020
Ridvan Qorrolli
Ridvan Qorrolli 9 muaj më parë
I can't get enough of your songs!
Shpetime Kadillari
Shpetime Kadillari 10 muaj më parë
nuk kamë fjalë bir
Naser Emini
Naser Emini 11 muaj më parë
Smundem te te jap komplimente sepse jan te pakta , Je me i miri ,
Ulza Kërluku Hatipi
Ulza Kërluku Hatipi Vit më parë
Koncert qe e degjojm me shume kenaqesi! Alban je yll!
Kulla Çakorri
Kulla Çakorri Vit më parë
Respekt. Jet të gjatë të lumtur......thaqi
Lena Zekaj
Lena Zekaj Vit më parë
Ze engjelli
Moza Kita
Moza Kita Vit më parë
nje ze nje melodi qe jo vetem nuk te merzitet po te ben ta degjosh edhe me shume me kenaqesine me te madhe ...bravo Alban ..
Kulla Çakorri
Kulla Çakorri Vit më parë
Repekt
editr
editr Vit më parë
Kush është ai që reciton aq bukur??
Rajdi Bajraktari
Rajdi Bajraktari Vit më parë
Allall te qofte per kenget
l drejti dhe i pa drejti
Sa artist i madh qe je
Rajdi Bajraktari
Rajdi Bajraktari Vit më parë
Bravo te qofte kenget e tua te sherojne shpirtin je i madh
Rajdi Bajraktari
Rajdi Bajraktari Vit më parë
Bravo i adhuroj kenget e tua Je i madh Alban Skenderaj.
Kulla Çakorri
Kulla Çakorri Vit më parë
Respekt
Floreshe Shehu
Floreshe Shehu Vit më parë
Alban je me i Miri Miri Miri fa fund e shkruaj 😘🇦🇱
Alma Saq
Alma Saq Vit më parë
Nje mbremje e paharrueshme ❤
Fatbardha Duka
Fatbardha Duka Vit më parë
Qofshi perher te gezuar e te lumtur o zot,cift artistesh me plot kuptimin e fjales
Aggeliki Nazari
Aggeliki Nazari Vit më parë
You are really perfect guy's 😊😊🙏❤❤
Aggeliki Nazari
Aggeliki Nazari Vit më parë
Skam pa concert ma te mbrekullushem ❤❤💓❤
Rajmonda Cala
Rajmonda Cala Vit më parë
Alban Skenderaj eshte nje nga kengetaret me te mrekullueshem shqiptare. 😘😘😘
Une Jam
Une Jam Vit më parë
Albani thot duani ARTIN! Gjëjeni gabimin (ironinë): Alban Skënderaj, koncert fantastik live... 48715 shikime! Tallava muzikë rrugësh... miliona shikime!
Megi Kalemaj
Megi Kalemaj Vit më parë
You are my fav !! The best !! 👏
Eresa Xhelaj
Eresa Xhelaj Vit më parë
👏👏👏👏👏👏
Art a
Art a Vit më parë
A ka ndonje ketu qe nuk i kupton tekstet e kenges? 😆😆
Fatbardha Duka
Fatbardha Duka Vit më parë
I pazevendesueshem, cdo fjal e kenges ka kuptim
Eduart Briskaj
Eduart Briskaj Vit më parë
Intepretim I shkelqyer. Kendon me shpirt .
Rita Grizhja
Rita Grizhja Vit më parë
Eshte i vetmi kengetar shqipetar qe me emocionon me kujton rinine me kengetren e famshme Vace Zelen qe kisha miresine ta njohe nga afer me zerin e saj brilante,ishin vite te bukura me kengetare te komletuar dhe cilesore me nje muzike dhe tekste qe i mbaj mend dhe sot keshtu dhe Albani ka nje cilesi ne tekste dhe muzike eshte muzika e lehte qe me pelqen, nje falenderim i madh shkon per orkestren simfonike te Prishtines qe eshte ne nje nivel te larte dhe publikut te prishtines qe eshte aq i ngrohte dhe entuziast qe dinte pothuajse gjithe kenget.Faleminderit Alban qe na solle kaq emocione kemi nevoje per te degjuar kenge me cilesi qe na mungojne kaq shume sidomos ne jemi large nga atdheu kam 27 vjet qe jam larguar nga Tirana nepermjet ALdesk kemi mundesi te shohim cfare ndodh ne Shqiperi dhe Kosove ju pershendes nga large sidomos publikun e Prishtines bashke me orkestren qe na dhate kete mbremje kaq te bukur dhe me shume emocione.Urime dhe per bebin qe do vije ne jete te ritet me dashuri dhe me prinderit qe jane kaq te shkelqyer qe percjedhin pozivitet❤️🤭🇦🇱🇦🇱
Giselda Plaku
Giselda Plaku Vit më parë
Ti je me i miri artist me plot kuptimin e fjalës . faleminderit qe ekziston;
Anduena Lumikoro
Anduena Lumikoro Vit më parë
Je unik.👏👏👏👏👏
Anduena Lumikoro
Anduena Lumikoro Vit më parë
💐💐🤗🤗❤❤💐💐💐
Nertila Smoqi
Nertila Smoqi Vit më parë
Me i miri 👏
Shpresa Loshi
Shpresa Loshi Vit më parë
02.01.2020 bravo Alban.🇦🇱
Dasma shqiptare
Dasma shqiptare Vit më parë
ishalla zoti ja ploteson te gjitha deshirat atij qe ma ben subcribe. Ishalla zoti ja ploteson me gjith shpirt e them😍
Xristina Dervish
Xristina Dervish Vit më parë
Bravo Albane nje vite te mbare familjerishte.
Giselda Plaku
Giselda Plaku Vit më parë
😘😚
Giselda Plaku
Giselda Plaku Vit më parë
@Tragjas Vlore ????
Tragjas Vlore
Tragjas Vlore Vit më parë
😲😲👾👽
IS EMILJANO
IS EMILJANO Vit më parë
Kjo eshte muzike me plote kuptimin e fjales.Bravo Alban dhe orkestres 👏👏👏 ART🌟
Adil Shata
Adil Shata Vit më parë
Bravo
Matilda Ceka
Matilda Ceka Vit më parë
Sa perfekt qe je.Edhe kur kendon live!Kenget e tua me te vjetra i degjoj edhe sot sepse asnjiher nuk do me merziten...
Liridona Hasani
Liridona Hasani Vit më parë
Shpresoje qe ne vazhdimesi te sjellesh keng te mira qe do te mbeten me vite, jo keng per klikime siq i bejne shume "artista".
Oneda A
Oneda A Vit më parë
O zot sa emocion transmenton. Zoti te bekoft ty e familjen tende. Nje perqafim i sinqert nga Amerika ❤🥀
Natalia Alliaj
Natalia Alliaj Vit më parë
Je artist I vertet
Srusht Kamal
Srusht Kamal Vit më parë
Te dua🇦🇱🙃
Drita Dedej
Drita Dedej Vit më parë
Bravo. Alban .je i pa arritshem..
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... aldesk.info/more/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html
Anxhela Nasto
Anxhela Nasto Vit më parë
Thjesht te dua dhe jam njeriu me me fat qe kam nje idhull si ty dhe qe degjoj artin tend!!!♥️Je thjeshte i pazvendesueshem dhe i pakrahasueshem me askend tjeter!!!♥️Kenget e tua kendohen nga i madh e i vogel,te gjithe presin me padurim kenget e tua,te gjithe te duan ty dhe artin tend unik♥️Te admiroj dhe do te admiroj gjithmone Alban Skenderaj 😍😍😍
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... aldesk.info/more/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html
Fiona kleiner
Fiona kleiner Vit më parë
Mai miri je ne bott 😘🙏
Gatimet e Anxhit
Gatimet e Anxhit Vit më parë
Kur jemi ne sot krenar per ty, imagjino femijet e tu neser. Suksese!
Mentor Lleshaj
Mentor Lleshaj Vit më parë
Kur ky eshte ne skene, pergaditu per nje magji qe din me ta dhuru permes kengeve dhe zerit te tije, thjeshte ky eshte ARTIST I LINDUR. Me i miri ne SHQIPTARI ❤️
Vesa Bora
Vesa Bora Vit më parë
Like nese mendoni se Albani esht mbreti i kenges se bukur.
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... aldesk.info/more/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html
Albanian Girl
Albanian Girl Vit më parë
Kengetari me i mir je ti 😍❤ Nje kengetar qe performon live ashtu siç duhet 🤩
blueibabygirl07
blueibabygirl07 Vit më parë
Faleminderit shumë!!!!!!💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖🇽🇰🇦🇱🎵🥰💯🎵🎵 dashuri dhe respekt nga amerike 💯💯💖🥰 so much love
Daorsa Sopa_Official
Daorsa Sopa_Official Vit më parë
Me ndicni nga: 23:20 . Befasia me e madhe dhe me e vecante qe me ka bere dikush. Ndjenje qe nuk pershkruhet me fjale te kendosh perkrahe idolit jetesor. Falenderim per befasine babit tim, Connext Albania, Lura Elezi dhe padyshim Albanit dhe Miriamit. Per me shume me ndicni ketu ne kanalin tim ne ALdesk, ne faqen time ne Facebook, dhe fan page ne Instagram. Me gjeni me Daorsa Sopa.. Ju falenderoje juve per fjalet dhe perkrahjen e madhe ne salle dhe jashte saj. Ju dua! #Daorsons
Sony sony
Sony sony Vit më parë
Je nje kengetar super Albano
Lindita Koçiaj
Lindita Koçiaj Vit më parë
Ky është një super koncert! Bravooo Alban je këngëtari im i preferuar!!!
D-O-N-A
D-O-N-A Vit më parë
Fjalet jane te teperta .. gjdo kang qe e ka kendu me e mire se tjetra me emocionuese se tjetra . Thjesht je mrekulli Alban 👏🏻👏🏻
Janina  Nina
Janina Nina Vit më parë
Superr 💖💖💖
Klemontino Methasa
Klemontino Methasa Vit më parë
Alban skenderaj ka qene dhe do mbetet kengetari me mir ❤️
Artan Preci
Artan Preci Vit më parë
Te adhuroj
Xhino Kasmi
Xhino Kasmi Vit më parë
FULL SONG LIST* Enjoy 😍 3:50 "Eklips" 12:51 "Kur fjalet mungojne" 18:08 "Dikur" 27:42 "Ata sy" 33:00 "Nje here ne jete" 35:13 "Dicka" 39:49 "Stoli i trendafilave" 44:00 "Miresevjen ne shpirtin tim" 50:04 "Engjell" 55:29 "Nje enderr" 1:03:09 "Mirmengjes" 1:09:29 "Kam nevoje" 1:14:29 "Lea" 1:16:46 "Deja vu" 1:18:39 "Drejt ne zemer" 1:21:20 "Let me die" (Miriam Cani enters ) 1:23:43 "Ende ka shprese" 1:27:03 "Dhurata" 1:32:17 Refuzoj" 1:38:19 "Une dhe ti" 1:43:18 "1000 Premtime" 1:46:48 "Mrekullia 8" 1:48:07 "24 Ore" 1:50:20 "Duart lart" 1:55:15 Orchestra intro +1:57:38 "Vetem ty" ( last song)
HAHAHAHAH
HAHAHAHAH 3 muaj më parë
0760
Moon Safari
Moon Safari 6 muaj më parë
hero
Alexandra Rondo
Alexandra Rondo Vit më parë
35:13 "dicka"
blueibabygirl07
blueibabygirl07 Vit më parë
Faleminderit shumë!!!!
Shkelzen Caka
Shkelzen Caka Vit më parë
Je këgtari më i mir nëbot
Hati Kasa
Hati Kasa Vit më parë
Zeri i Albanit eshte melodia me e bukur qe ka forcen te ndryshoje kedo.You are just inspiration🎶💫
Mergim Berisha
Mergim Berisha Vit më parë
T'don e gjith Kosova❤
Xhuliana Kercuku
Xhuliana Kercuku Vit më parë
ty ke qef te te ndjekesh, te te degjosh ,te kenaq shpirtin ,ti me artin tend te dergon ne nje vend ku jam vetem un ,qetesia,dhe kenget e tua ,cdo kush e gjen veten ne kenget e tua ,je i vecant ne artin tend dhe sa me shum suksese ne te ardhmen .❤❤❤❤
Almeda13 Tolga
Almeda13 Tolga Vit më parë
Thjesht e pacmueshme, ashtu si gjithcka ben🎶❤️
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... aldesk.info/more/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html
Sonila Tafa
Sonila Tafa Vit më parë
Bravo je këngëtar me kuptimin e plotë të fjalës. Sa bukur tingëllon gjuha shqipe në këngët e tua. Suksese se e meriton
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... aldesk.info/more/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html
Edmonda
Edmonda Vit më parë
Wish I was there..😍
Natyr. al
Natyr. al Vit më parë
Nje nder kengetaret me te mir Shqiptar!🇦🇱
Urtesit Islame
Urtesit Islame Vit më parë
Thjesht UNIK🇦🇱
Shefiko Hoxha
Shefiko Hoxha Vit më parë
Suksese ylli muzikes shqiptare krenarija e vendit ton 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏🥰
Shefiko Hoxha
Shefiko Hoxha Vit më parë
🥰🤗🥰👏👏👏👏👑👑👑
Rreze Sylhasi
Rreze Sylhasi Vit më parë
Artisti me i kompletuar shqiptar✨❤️
Marsilda Putro
Marsilda Putro Vit më parë
Poezi te cilave ti u je jep jete jo vetem me ate tingull dhe melodi te mbrekullueshme qe te bejne te udhetosh ne nje bote tjeter por me ndjenjen qe ato mbartin ne vetvete . Nepermjet gjuhes se mbrekullueshme shqipe ti ke arritur te krijosh nje kryeveper ne cdo kenge tenden , ne cdo varg ku secili gjen vetveten dhe nje mesazh te fort . Ky eshte art me kuptimin e plote te fjales . ❤
Kulla Çakorri
Kulla Çakorri 3 muaj më parë
Kto fjalë te bukura si lotete e syrit 🇦🇱🇩🇪🇩🇪🇽🇰🇽🇰
Stelina Musta
Stelina Musta Vit më parë
Suksese
Μπλινντ___02
Μπλινντ___02 Vit më parë
Ejaaa na vizito kemi live strim dhe live muzik prej ores 18:00 ..... ki esht linku dhe beje Subscribe flm shummm ...... aldesk.info/more/JIVwkdV-_URsfrVATxcg0w.html
f g
f g Vit më parë
Kur do Vish nga Londra Me zor te presim Po pse se di kur behen kto koncerte live gjithmon vetem I shoh ne you tube. Je unik I vetmi qe je kaq perfekt ⭐
Daniela Ντανιέλα
Albani esht nje artist me plot kuptimin e fjales,, Eshte nje artist shume i taletuar ..Nje artist qe ka vetem sukse ne karrieren e tij...*Te uroj shksese te metejshme Alban* BRAVO👏👏👏😘😘😍
fjolla hoxha
fjolla hoxha Vit më parë
Yes Ive been waiting for this 😲😍
blueibabygirl07
blueibabygirl07 Vit më parë
Po!!! Me too!!!♡♡♡♡♡
Leo_ Nikolli
Leo_ Nikolli Vit më parë
Super je i papar te lumt ❤️🥰🥺
Yll limani
Yll limani Vit më parë
SUPER ❤❤
Mikel Lena
Mikel Lena Vit më parë
💥❤❤❤❤❤🥰💘💘💘💘👏👏👏🌟🌟🌟
mavi melek
mavi melek Vit më parë
like this singer
Lindjon Official
Lindjon Official Vit më parë
Super
Faqja Tjeter
Sabri Fejzullahu - Hite
1:29:02
Shikime 298 mijë
Enis Bytyqi - Nashta
2:32
Shikime 681 mijë