i errët

Alban Skenderaj ft. Arilena Ara - A I SHEH (Official Video 6K) 

Shikime 11 mln
72% 48 000 18 000

Producer: Lorenc Aliaj
Lyrics \u0026 Melody: Alban Skenderaj
Video: Sekuencë

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2AL8Uf...
iTunes: music.apple.com/us/album/aish...
acromaxmedia.lnk.to/AISHEH


Te kerkoj falje, falje, falje falje
Qe nuk gjej do nje rrugedalje
Po pres per nje ringjallje

A i sheh rreth teje bukurite?
Malet, lumenjte, oqeanet ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Rrezet e diellit mbi poezite,
ngjyrat e gjithe kesaj bote ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?

Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Lotet a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?

Te kerkoj falje, falje, falje falje
Qe nuk gjej do nje rrugedalje
Po pres per nje ringjallje

A i sheh puthjet ne perendim?
Pikat e shiut qe bien ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Lotet qe rrjedhin nga nje gezim
buzeqeshjet e nje femije ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?

A i sheh dallget, qe perplasen shkembinjve sa here qe mendoj per ty, a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?
Kenget dhe vargjet, qe i thura me shpirt e me zemer ne duar, ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?

Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Lotet a i sheh?
Thuam a i sheh, sheh, sheh
sheh, sheh, sheh, ti a i sheh?
Jane per ty, a i sheh?

Publikuar

 

12 Dhj 2020

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Imer Islami
Imer Islami 5 ditë më parë
Të dy janë këngëtar për në Eurovision. Një duet i tyre do kish qen perfekt
Elida Aliaj
Elida Aliaj 5 ditë më parë
Alban je yll i vertet je i mir
Brisi Brisilda
Brisi Brisilda 10 ditë më parë
Sa keng e bukur kenaqesh duke edegjuar edhe pse ka kaluar koha Albani kengetar qe te qetëson ,,
bia shqipe
bia shqipe 10 ditë më parë
Super hit
Mimoza Xhaja
Mimoza Xhaja 13 ditë më parë
Mbesa ime 7 muajsh kercen me kengen tuaj,fantastike
Dorina Pojani
Dorina Pojani 15 ditë më parë
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$1000000000000
Dorina Pojani
Dorina Pojani 15 ditë më parë
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$90
Edi Fier
Edi Fier 15 ditë më parë
Une i shoh.ai si sheh.kemi qene dy cifte ti me miriamin une me ate qe sjeton ne karaburun para 6 vjetesh
Agnes Kurti
Agnes Kurti 18 ditë më parë
Che fai hlep
Agnes Kurti
Agnes Kurti 19 ditë më parë
Che fai hlep
Merita Fejza
Merita Fejza 19 ditë më parë
Ky eshte kombinim zerash. Jo njeri si engjell e tjetri si ari
KOSTIKA LIKOLLARI
KOSTIKA LIKOLLARI 21 ditë më parë
T heq depressionin
Ertil Bashllari
Ertil Bashllari 22 ditë më parë
Made in BIO music..
Ertil Bashllari
Ertil Bashllari 22 ditë më parë
Bravo dhe suksese…..
Olivia qeva
Olivia qeva 22 ditë më parë
Nuk ngopem duke edegjuar kete kenge kryeveper law origjinale dhe kaq te thjeshte. Gjen vetveten ketu dua tbej komente pafund alban je artisttttt
maikl jeli
maikl jeli 22 ditë më parë
Rugdalja esht te behet xdho njeri me imir dhe te kuptoj te miren dhe te keqen dhe pastaj thjesht te jetoje vetem me te miren! Te kuptoj parajsen dhe se sa gjera i kan dhen per ta gatrur per mos epar! Te kuptoj fuqin e shpirtit dhe ta perdore per mir dhe mos eler tja ngatrojne emocionet me gjera koti qe ne te vertet skan vler por vec jan per te gatruar dhe ato, te kuptoj bukurin e zotit se esht kudo qe heth syt dhe ne xhdo spirt jo vetem te njeriu per ne xhdo kafshe ne tok! Jeto me paqe ne shpirt jetoje me dashuri jeten nuku ka pse na ndajne jo vetem shqiptarin me shqiptarin po te gith ne tok! Kjo esht rugdalja! Po eberi xhdo njeri kte gje do te regjalet ose me mire,do ket lindur perseri
Aldo Sabaj
Aldo Sabaj 22 ditë më parë
Super kenge
Emiado Krasniqi
Emiado Krasniqi 23 ditë më parë
Esht nje test PA vdekshme ju lumt goja
PhobiadiTravian
PhobiadiTravian 25 ditë më parë
Ti segua dall'Eurovision Song contest dove hai cantato I'm Sorry. Eri fantastica, FANTASTICA. Inquinare della buona musica con il trap, vuol dire rovinarla e non sei da musica latino americana. Peccato.
LA
LA 25 ditë më parë
Everytime my family doesn't give me attention I go to these videos to boost my Albanian ego
LA
LA 25 ditë më parë
;-;
LA
LA 25 ditë më parë
I'm stating the truth
Olivia qeva
Olivia qeva 26 ditë më parë
Ai qe ka ber dislike nuk ekupton kengen qe ne kete keng gjen vetveten kjo perfshin dashurin she bukurin shpirterore
Olivia qeva
Olivia qeva 26 ditë më parë
Wawwww artistet me kenaqen shpirtin kur edegjova super bashkepunim
Lorena Uruci
Lorena Uruci 26 ditë më parë
Po si nuk bere nje keng qe sta pelqen publiku o Alban ,je thjesht talent si njeri si per zerin si per tekstet po te kjo keng e keni shkri talentin ,qe i kendoni prinderve qe si keni me ne jet bravooo ?te kerkoj falje qe spo gjej dot nje rrugdalje dhe besoj per nje ringjallje tjesht fantastike
Boair A
Boair A 26 ditë më parë
Pershendes AISHEN gjyshen time
Linda Osmeni
Linda Osmeni 29 ditë më parë
Oh cfar mrekullie ju lumt goja 🥰🥰🥰
Indrit Jaheshi1
Indrit Jaheshi1 Muaj më parë
i vecant n cdo gje ..shembull pr tgjith ..kur flitet vec talenti dhe jo lakuriqsia droga ose paret ....
Oljon Kapaji
Oljon Kapaji Muaj më parë
Kush e di ne cilin vend eshte xhiruar klipi eshte shum i bukur
Zacapa Zapa
Zacapa Zapa Muaj më parë
Gjigand
Usman Rashid
Usman Rashid Muaj më parë
Arilena Ara you are so beautiful 💕
PavliTheBoss
PavliTheBoss Muaj më parë
O Alban pse nuk konkuron per ne eurovision?
maikl jeli
maikl jeli Muaj më parë
Alban je shembuli me i bukur ne balkan dhe xhdo kenge qe ke jan plot kuptim!
Ardiyus Saibi
Ardiyus Saibi Muaj më parë
Siti Aisah
Blerta Demiri
Blerta Demiri Muaj më parë
⭐⭐
elona sheme
elona sheme Muaj më parë
Hjc
sandri elmazaj
sandri elmazaj Muaj më parë
kenge shuume e bukur
Hobi is my SUNSHINE
Hobi is my SUNSHINE Muaj më parë
Shume bukur bravo shume respekt per ju
Median Imeri
Median Imeri Muaj më parë
Shum keng e mir ❤verem mendova se Asche eka emrin titulli por ska gje...😉😆😆😉😉👍👍
Shegani Shegani
Shegani Shegani Muaj më parë
2
Erion Muca
Erion Muca Muaj më parë
A I Sheh
Erion Muca
Erion Muca Muaj më parë
a i Sheh.
Erion Muca
Erion Muca Muaj më parë
a i sheh
Martica Suárez
Martica Suárez Muaj më parë
Música, interpretación y video excelentes, Felicitaciones Albania😘
Brian Boss70
Brian Boss70 Muaj më parë
🇮🇹 2021 ❤
mimoza gjermani
mimoza gjermani Muaj më parë
Alban skenderi👑🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱
Nisa Hysa
Nisa Hysa Muaj më parë
ARILENA NGJAN SI MiRIAMi.
Patricia Zogaj
Patricia Zogaj Muaj më parë
Elvana
Patricia Zogaj
Patricia Zogaj Muaj më parë
Alban
fatbardha refitaj
fatbardha refitaj 2 muaj më parë
Si nuk e kisha zbuluar më shpejt këtë këngë! Fantastike, dhe dërgojnë këngë koti në Eurovizion,si mar vesh këta njerëz!!!
Segi Segi
Segi Segi 2 muaj më parë
Vetem perla ben more Alban Skenderaj !
Cristina Papin
Cristina Papin 2 muaj më parë
👏👏👏👏🍀
Lona L
Lona L 2 muaj më parë
❤❤❤❤ ❤❤❤❤
Beth Pool
Beth Pool 2 muaj më parë
omg, sa fjynah qe nuk shkon kjo ne eurovizjon? Aman o Alban bej nje kenge bombe dhe tunde skenen e Eurovizjonit? Cfare kenge 1sh! Te dy super sjper talente
Arsi Zace arsizace
Arsi Zace arsizace 2 muaj më parë
🕶👓
Olsi Caushi
Olsi Caushi 2 muaj më parë
Nje super kenge une vdes per kete kenge
Александр Александр
Oh, this song and this video are amazing: these singers, this music, these beautiful landscapes, this language that I don't understand any word, these voices and their emotions - this perfect combination makes this song (with video clip) the best one that I have ever seen! Arilena is so cute, so nice and so "alive", her smile makes me feel like I'm full of energy to live my day in good mood, it will really take too long to describe her beauty; Alban is really cool man, good style, perfect singer! Want to look like him. With their manner of moving and singing, I truly believe them that they are happy to sing that masterpiece song! I want to learn lyrics of that song and to remember it on those moments when I don't feel normal. With best wishes to you both, to your country and to your nation, from Russia, Moscow
Geg Toska
Geg Toska Muaj më parë
Vangjeli is Albanian name.
STAR
STAR 2 muaj më parë
Pranoje, edhe ti shkruajte "Aishe" kur kerkove kengen. 😋
Ervis Xhorxhi
Ervis Xhorxhi 2 muaj më parë
Keng e vjedhur e keni qar fare
Tea Hodaj
Tea Hodaj 2 muaj më parë
E bukur kur e degjon i harron te gjitha bravooo
Michel Play
Michel Play 2 muaj më parë
Super vazhdoni keshtu
Burbuqe Gjini
Burbuqe Gjini 2 muaj më parë
Mirani dhe albani cifti me i persosur
Shema Shema
Shema Shema 2 muaj më parë
👌👌👏👏👏
Enea Begaj
Enea Begaj 2 muaj më parë
Te kerkoj falje, falje Falje, falje Qe nuk gjej dot nje rrugdalje Po pres per nje ringjallje A i sheh rreth teje bukuritë? Malet, lumejnt, oqeanet, ti a i sheh? Jan per ty, a i sheh? Rrezet e diellit mbi poezi Ngjyrat e gjith kesaj bote, ti a i sheh? Jan per ty, a i sheh? Thuam a i sheh, sheh, sheh Sheh, sheh, sheh Ti a i sheh, lotet a i sheh? Thuam a i sheh, sheh, sheh Sheh, sheh, sheh, ti a i sheh? Jan per ty, a i sheh? Te kerkoj falje, falje Falje, falje Qe nuk gjej dot nje rrugdalje Po pres per nje ringjallje A i sheh puthjet ne perendim? Pikat e shiut qe bien, ti a i sheh? Jan per ty, a i sheh? Lotet qe rrjedhin nga nje gezim Buzqeshjet nga nje femije, ti a i sheh? Jan per ty, a i sheh? A i sheh dallget, qe perplasen shkembinjve sa her qe mendoj per ty, a i sheh? Jan per ty, a i sheh? Kenget dhe vargjet, qe i thurra me shpirt e me zemer ne duar, ti a i sheh? Jan per ty, a i sheh? Thuam a i sheh, sheh, sheh Sheh, sheh, sheh Ti a i sheh, lotet a i sheh? Thuam a i sheh, sheh, sheh Sheh, sheh, sheh, ti a i sheh? Jan per ty, a i sheh? Te kerkoj falje, falje Falje, falje Qe nuk gjej dot nje rrugdalje Po pres per nje ringjallje A i sheh dallget, qe perplasen shkembinjve sa her qe mendoj per ty, a i sheh? Oh, i sheh? Kenget dhe vargjet, qe i thurra me shpirt dhe me zemer ne duar, ti a i sheh? Oh, i sheh? Thuam a i sheh, sheh, sheh Sheh, sheh, sheh Ti a i sheh, lotet a i sheh? Thuam a i sheh, sheh, sheh Sheh, sheh, sheh, ti a sheh? Jan per ty, a i sheh? Te kerkoj falje, falje Falje, falje Qe nuk gjej dot nje rrugdalje Po pres per nje ringjallje
Burbuqe Gjini
Burbuqe Gjini 2 muaj më parë
Zeri i alban skenderit te ngjall emocion shume e bukur kenga
Mimoza Balla
Mimoza Balla 2 muaj më parë
A e mbani mend kur arilena shkoi ne x factor edhe albani ishte juri... pa fjal arilena ia doli te nxjerri edhe nje kenge me jurin
Zhozef Zhozef
Zhozef Zhozef 2 muaj më parë
0 nudo 100 muzike 100 %keng shqip 👋
Bardhi Dedja
Bardhi Dedja 2 muaj më parë
Edhe si çift nuk do ishin keq. 🤣🤣🤣
Anxhela Sinani
Anxhela Sinani 2 muaj më parë
🔥🔥🔥🔥🔥
Nertil Topi
Nertil Topi 2 muaj më parë
Sa do koha te kaloji por kjo keng do ngelet superiore
Boyzintthehxxd Men
Boyzintthehxxd Men 2 muaj më parë
1:14 damso??
Ervisi U.S.A.
Ervisi U.S.A. 2 muaj më parë
Se di si mund te behet nje kenge shqiptare kaq e bukur. 🙏🙏
Gio G.
Gio G. 2 muaj më parë
❤️ from Moldova 🇲🇩❤️🇦🇱
Enka M
Enka M 2 muaj më parë
THis is my resurrection after the my coma. Thank you!
sopkap
sopkap 2 muaj më parë
wow mrekullueshëm ey
Аскар Жаныбек уулу
,,👍🇰🇬🇰🇬🇰🇬 Кыргызстан
Dalibor Stankovic
Dalibor Stankovic 2 muaj më parë
Wunderschönes Lied Respekt and applaus 👏👏👏👍👍👍
Tuana Meziu
Tuana Meziu 2 muaj më parë
Un mendova se thot emrin ajshe
JELLy coll
JELLy coll 2 muaj më parë
This song is 🤮🙄
dylbere Merhori
dylbere Merhori 2 muaj më parë
77m to na tha qe
Ariana Begu
Ariana Begu 2 muaj më parë
Oh zot Kur e ngoj kit keng, me doj krejt boten, edhe mi qelin syt, e po harroj sa bukur osht bora jon 🇦🇱🧿🌏
Adelina kuqi
Adelina kuqi 3 muaj më parë
Bravo ! 👏👏👏
Janina  Nina
Janina Nina 3 muaj më parë
Superr💖💖💖
Join Discord! 9YjTpaTB
Join Discord! 9YjTpaTB 3 muaj më parë
dijas
MAKE IT EASY 2
MAKE IT EASY 2 3 muaj më parë
ALBAN , JE FANTASTIK, BËJ NJË KËNGË TË SHËMTUAR TË LUTEM 🤣🤣
Free Fire -
Free Fire - 3 muaj më parë
Pse gjith kjo keng pak views ?
LA
LA 25 ditë më parë
Shumë e kan pa ket këngë të bukur.
LA
LA 25 ditë më parë
Ka 10 millijonë!
Gentian Hashani
Gentian Hashani 3 muaj më parë
Nji keshill per kengetaret qe kendojne shqip mesoni me fol shqip si keta te dy dhe pastaj kendoni se jeni fucking analfabet
Nertila Gjerga
Nertila Gjerga 3 muaj më parë
Shume bukur
Erilda Collaku
Erilda Collaku 3 muaj më parë
Bravo 😍
Sara Hasani
Sara Hasani 3 muaj më parë
Duhet ta pranojme se keta kengetar kane pasion...kjo kenge te bene te ndjesh dashurin ne shpirtin tend
Ariana Begu
Ariana Begu 3 muaj më parë
Nje pi keng petferuar
meri jaho
meri jaho 3 muaj më parë
Bravo alban
Patuc Tuci
Patuc Tuci 3 muaj më parë
Super bashkpunim Urime
bucii rebel
bucii rebel 3 muaj më parë
Z. Albani eshte nji mbrekulli e shqiptaris. Cdo arti Muzikes shofey Me pasijon dhe me ni dituris e muzikes
MBL iStatiCStat3
MBL iStatiCStat3 3 muaj më parë
1.4 k people can not see 😩
julinda coku
julinda coku 3 muaj më parë
U shtofshin te rinjte si ju ❤❤
Limpio Tray
Limpio Tray 3 muaj më parë
Dyshe e mrekullueshme si nga ana profesionale dhe vizive BRAVO
Marinela Braja
Marinela Braja 3 muaj më parë
Je me i miri
Anja Popovic
Anja Popovic 3 muaj më parë
Kenga e bukur me plqen
Admirela Tefa
Admirela Tefa 3 muaj më parë
Super kenge..🥰🥰
G3R1
G3R1 3 muaj më parë
Aishja ecoute moi
PAA Ballsh
PAA Ballsh 3 muaj më parë
Super
Ester Cani
Ester Cani 3 muaj më parë
Te dua Arilena
Ester Cani
Ester Cani 3 muaj më parë
beni like ne qofte se ju pelqen arilena
Faqja Tjeter
Vida Kunora - Nusja e Vjehrra
3:16
Alban Skenderaj - Jolie
3:08
Vida Kunora - Nusja e Vjehrra
3:16
Buta - Posht / Nalt
2:57
Shikime 670 mijë