i errët

Alban Skenderaj ft. 2Ton - Drejt ne zemer (Official Video) 

Shikime 15 mln
73% 65 000 24 000

Get the song here: acromaxmedia.lnk.to/DrejtNeZemer
Writen by Alban Skenderaj \u0026 2Ton
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Talelli Production

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2wk685...
Deezer: www.deezer.com/en/album/95786042
iTunes: itunes.apple.com/us/album/dre...

DREJT NE ZEMER

Ti me qellove drejt ne zemer
Aty ku vetem ti di
Per mua ka vetem nje emer
Je ti, je ti, vetem ti
Ti me qellove drejt ne zemer, ne zemer, ne zemer a e di?
Per mua nuk ka tjeter emer
Je ti, je ti, vetem ti

Ti po m’qellon, po m’qellon
Drejt n’zemren tem
Ti po m’bon mi harru krejt tjerat

Se vec ti je, vec ti je
Qe rri n’menjen tem
Njoni tjetrit na ia rrisim vlerat

Ti po mi con ndjenjat te nalt sa here t’shoh, ty zemra t’do
Shume t’madhe e kom dashnine per ty
Dukesh ma mire se krejt ato qe njoh
ato qe njoh
Tash n’zemren teme ti ke hy

Momentin e pare qe t’pash une kam dasht, sa shume une kam dasht me t’pas ty dashni
Momentin e pare qe t’pash une kam dasht, sa shume une kam dasht me t’pas ty dashni

Ti me qellove drejt ne zemer
Aty ku vetem ti di
Per mua ka vetem nje emer
Je ti, je ti, vetem ti
Ti me qellove drejt ne zemer, ne zemer, ne zemer a e di?
Per mua nuk ka tjeter emer
Je ti, je ti, vetem ti

Ti si “Kali i Trojes” hyre drejt ne zemer
E pushtove ne pabesi
Ne piken e dobet si shigjete ne thember injektove ti nje pike dashuri

Eja, eja, eja, eja, eja sonte
Te na xhelozojne edhe Perendite
Eja, eja, eja, eja sonte
Perjetesia vlen me pak se nje dite me ty

Publikuar

 

4 Maj 2019

Shpërnda:

:

Shkarko:

Në ngarkim....

Shto në:

Lista ime e luajtjes
Shiko më vonë
Komente 0   
Syla bukurije
Syla bukurije 4 ditë më parë
Fantastik!
Xhoana Gjoni
Xhoana Gjoni 7 ditë më parë
Zëmer
Sindy Kalemi
Sindy Kalemi 9 ditë më parë
Alban jam gezuar diten qe edge te royal
corinna stahr
corinna stahr 14 ditë më parë
wieder ein tolles lied...die beiden sind einfach cool
Tina Alollari
Tina Alollari 29 ditë më parë
Kengetari me i mire qe ka njerezimi . Te lumte per suksesin tend. Alban Skenderaj eshte 1. Fanca numer 1 jam une 🥰😂
Adelina kuqi
Adelina kuqi Muaj më parë
🇦🇱🤝🇽🇰👏
jonil dushku
jonil dushku Muaj më parë
🌸😍🌺⭐⭐
Soulakou Malick
Soulakou Malick Muaj më parë
Esxp
THE wolf675
THE wolf675 Muaj më parë
Albanian songs are better and more catchy than romanian,serbian and etc, I can easily swear in this👌👌👌👌
No Name
No Name Muaj më parë
❤❤❤❤
ennjon kaja
ennjon kaja 2 muaj më parë
Edhe sa her futem ne jutub gjithmon kete kenge gjoj
ennjon kaja
ennjon kaja 2 muaj më parë
Kjo esht kenga me e bukur me pysin te gjith shoket e klases me thon ca kenge pelqen un i them kete
Soulakou Malick
Soulakou Malick 2 muaj më parë
♤♤♤♤♤♤
Jona Jona
Jona Jona 2 muaj më parë
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗😗
Irma Shehu
Irma Shehu 2 muaj më parë
💥💥💥💥💥
Irma Shehu
Irma Shehu 2 muaj më parë
Super këng
Anxhela Sinani
Anxhela Sinani 2 muaj më parë
Ai qe ben like zoti e bekoft❤❤❤❤❤❤
Eren Kahraman
Eren Kahraman 2 muaj më parë
Mat mir kenge nuk kam pa
Anisa Nisa
Anisa Nisa 2 muaj më parë
2 gamar kengetar 🦍🦧🤣🤣🤣🤣🤣
Xhimi Klaus
Xhimi Klaus 2 muaj më parë
Nuk u zgenjevem kurr prej teje
Xhimi Klaus
Xhimi Klaus 2 muaj më parë
Nese kengetari juaj i preferuar eshte Albani Beni nje 👇👍
Vijola Jani
Vijola Jani 2 muaj më parë
😘
Mirjeta Ademaj
Mirjeta Ademaj 2 muaj më parë
Super kengee 👏🏼 ky bashkepunim ashte mrekullii 😍😍😍
Arben Alcani
Arben Alcani 3 muaj më parë
💘
linda bleta
linda bleta 3 muaj më parë
The best singer, ever!👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Andy Herdians
Andy Herdians 3 muaj më parë
Maybe I dont Understand about the Lyric,because the language..But it is Music..Magic and Universal..whatever..I Love it..!!
ennjon kaja
ennjon kaja 3 muaj më parë
Ju lumte
Elena Cerri
Elena Cerri 4 muaj më parë
Wow🥺🥺🤪😋😃😳😳
Elisa Lela
Elisa Lela 4 muaj më parë
💖💖💖💖💖💖
Nature Nature
Nature Nature 4 muaj më parë
Ti me qèllove drejt ne zemer; aty ku vetem ti di.💘
ola kallushi
ola kallushi 4 muaj më parë
in qqertu
Arlinda Idrizi
Arlinda Idrizi 4 muaj më parë
Kenge shume e bukur
Anisa Nisa
Anisa Nisa 4 muaj më parë
I qit zoti fare rrac mut te dy 2 bythqimit kan talent porno e bythkurvash ada
Gazmend Kumanaku
Gazmend Kumanaku 4 muaj më parë
❤️ ❤️
Sara Memushaj
Sara Memushaj 5 muaj më parë
🤩
flutura shimka
flutura shimka 5 muaj më parë
2021
Ammmr Amma
Ammmr Amma 5 muaj më parë
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
edi za
edi za 5 muaj më parë
Great just great
Xhesi Xhey
Xhesi Xhey 6 muaj më parë
Kete kenge e keni bere shume te bukur
Galaxy Samsung
Galaxy Samsung 6 muaj më parë
Arti e ka emrin ALBAN SKENDERAJ
Vedihana Prifti
Vedihana Prifti 6 muaj më parë
💘💘💘💘
Tony Carcani
Tony Carcani 6 muaj më parë
Po ik o Alban se I ke humb vlerat si kengtar fare.. Je shum larg 2-Tonit ske lidhje fare me ate me zerin qe ke.. Je limonat.. Gjej noi duet me Mira Koncin a ku di un..
elo shkembi
elo shkembi 7 muaj më parë
Me pelqen shume
Ирина Вяльцева
🌊🥰🌊😊🌊🤗🌊🥰🌊
lira vogel
lira vogel 7 muaj më parë
❤🌍⚘🎸🇦🇱
Arbesha Bicaku
Arbesha Bicaku 7 muaj më parë
Bravo
Μ M
Μ M 7 muaj më parë
Per mua ka vetem nje emer,je ti vetem ti
Elma
Elma 7 muaj më parë
Shum kenge e qelluar Respekt
Alkida Gjata
Alkida Gjata 8 muaj më parë
Kenge me e bukur ne bote .A mendoni dhe ju si une.💜💛💚💙❤I love this song
Majlinda Gjini
Majlinda Gjini 8 muaj më parë
Bravo bravo 🥰🥰🥰
Majlinda Gjini
Majlinda Gjini 8 muaj më parë
I
Leona Shahini
Leona Shahini 8 muaj më parë
Y
Akil Mirena
Akil Mirena 8 muaj më parë
Coment ALBAN SKENDERAJ like 2TON
Akil Mirena
Akil Mirena 8 muaj më parë
Coment alban skenderaj like 2 ton
Akil Mirena
Akil Mirena 8 muaj më parë
Kenga me i mir nga alban skenderaj dhe 2ton
XHULJANO
XHULJANO 9 muaj më parë
Maroj mas pjeses te 2tonit shum chill
Eljona Tepelena
Eljona Tepelena 9 muaj më parë
Bravo
Valbona Crroj
Valbona Crroj 9 muaj më parë
Te dy kengetar te mrekullueshem .
Valbona Crroj
Valbona Crroj 9 muaj më parë
Kengetari im i preferuar.
Antonela Antonela
Antonela Antonela 9 muaj më parë
Te dua shumë 2ton
Madri X.T
Madri X.T 9 muaj më parë
Kombinim perfekt. Qetesi dhe e paster nga fillimi gjer ne fund☺️☺️☺️👌👌👏👏
Florjan Meta
Florjan Meta 9 muaj më parë
Bravo alban ti je kengetari me i mir be bot
Μαρίνα Ζυκάι
Μαρίνα Ζυκάι 9 muaj më parë
me pelqen aq shume kjo kenge. dua ta degjoj cdo dite.
Sidita Tafa
Sidita Tafa 9 muaj më parë
Kjo eshte kenga ime e preferuar e Alban skenderah
Olivia Softa
Olivia Softa 9 muaj më parë
Nuk e kuptoj pse shumica komentojn pelqejn japin viewsa te ato videoklipe ku ka femra me byth me gjoks e buz te fryra e makina te shtrenjta. Ndersa ato videoklipe me femra te thjeshta kan shum pak viewsa. Pse ndodh kjo?? Kengtar si Albani ska mo njerz flet qart e kenget i ka me shum kuptim. Pse pelqeni ato keng ku nuk i merret vesh nji fjal? Pse o njerez?? 😡😡
Diana Tafa
Diana Tafa 10 muaj më parë
Per mendimin tim Alban skenderaj eshte kengtaei me i mire ne shqiperi
Valbona Crroj
Valbona Crroj 10 muaj më parë
Yllll persh nga Italia .
Besnik Demolli
Besnik Demolli 10 muaj më parë
Vedat ademi
Maldin Marashi
Maldin Marashi 10 muaj më parë
e adhuroj ,,,
Albania 1990
Albania 1990 10 muaj më parë
N me dbgcs sjahanajanabs bsnansnshbe eneje no omkmmmfdo
Laureta Bashllari
Laureta Bashllari 11 muaj më parë
👍
Albert Mani
Albert Mani 11 muaj më parë
Vskbv sl au sxxNk dveë
Albert Mani
Albert Mani 11 muaj më parë
Obhb ks v sn g sk
Albert Mani
Albert Mani 11 muaj më parë
Bkbhbqo ubs
taynaxxdoniii
taynaxxdoniii 11 muaj më parë
Nje kenge shum e bukur dhe me 2 kengetaret e mi te preferuar
Ensar Shkrela
Ensar Shkrela 11 muaj më parë
Kush e degjon akoma kete keng ne 2020 like
Ismet Bytyqi
Ismet Bytyqi 11 muaj më parë
Kanga qe me ka pelqy mas shumti esht kjo
tusha edlira
tusha edlira 11 muaj më parë
😍💖🔝
Marcelo Ejlli
Marcelo Ejlli 11 muaj më parë
Po mir se i ben musikt mir po je edhe i bukur🥰😘😘😘😘💕💕💕💕💕
Sam Sunh
Sam Sunh 11 muaj më parë
Shum mire
Vilma Kume
Vilma Kume 11 muaj më parë
😍😍😍😍😍
Klevi Beka
Klevi Beka 11 muaj më parë
☺️😚🤗🤣😂😁
Klevi Beka
Klevi Beka 11 muaj më parë
Ubteonh
Aida Sh
Aida Sh 11 muaj më parë
Super yje jeni!!!!😍😍😍😍 Falemnderit per ket mrekulli qe keni krijuar!!!!🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺
Xhoana Gjana
Xhoana Gjana Vit më parë
I love the song
Xhoana Gjana
Xhoana Gjana Vit më parë
Go guys😀😀😀😀😀
Marcelo Ejlli
Marcelo Ejlli Vit më parë
Love e troppo bella io che ho i genitori albanesi sei il mio perferito alban skenderai🇦🇱🇧🇬😘❣😍🤩🥰
Marcelo Ejlli
Marcelo Ejlli Vit më parë
🥰😘😘😘😘😘😘😘😘😘💌
Angela Ceveli
Angela Ceveli Vit më parë
ALBAN SKENDERAJ❤❤
Ajla Cakaj
Ajla Cakaj Vit më parë
Je nje kengetar i dejnt
Greta Ziu
Greta Ziu Vit më parë
Fjf
Tomas Tomas
Tomas Tomas Vit më parë
Uhhhu
Barbara Tomas
Barbara Tomas Vit më parë
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Anisa Kallfa
Anisa Kallfa Vit më parë
Alban je me i miri kengetar i te the gjitha koherave dhe i te gjithe Shqiptareve, i kompetuar ne cdo aspekt, respekte
Brianza Dent
Brianza Dent Vit më parë
Je me I miri
Argjentina Zhilli
Argjentina Zhilli Vit më parë
$6@!’ Ok me me z
Giuliana Kashta
Giuliana Kashta Vit më parë
Ku bo te hemi nate emire ku ke gjume
Aila Vojkollari
Aila Vojkollari Vit më parë
💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💟💟💟💟💓
Majlinda Topciu
Majlinda Topciu Vit më parë
Το καλύτερο τραγούδι ❤️
Enkelejda Hysi
Enkelejda Hysi Vit më parë
❤❤❤❤💋💋💋💋
GENTJAN KOSTANDINI
GENTJAN KOSTANDINI Vit më parë
Super....
ontila peshkepia
ontila peshkepia Vit më parë
❤❤❤❤
edi zekaj
edi zekaj Vit më parë
Wow wow
Faqja Tjeter
ANISA - XHELOZI (Prod by Rzon)
2:46
2TON - QIKA
2:25
Shikime 3,3 mln
ANISA - XHELOZI (Prod by Rzon)
2:46
2TON - QIKA
2:25
Shikime 3,3 mln